Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво подаряваме на децата си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какво подаряваме на децата си?

    Моя човек "писа" писмо на дядо Коледа (на 4 и малко е) и както никога си пожела повече от 1 подарък (иначе е много принципен - в детски магазин той си харесва едно нещо само - обикновено някоя малка кола и да му се молиш - не можеш да го накараш да вземе друго, даже ако сложиш нещо в количката - се сърди и връща...) и ще вземаме китара малка и боксова круша (незнайно отде е видял такова нещо и не му излиза от главата). Камиона за 5 кинта в детската градина не го броя.

    А се търси подарък за един приятел - радиоуправляем модел на Tesla - намерих в нета, ама са изчерпани количествата.В краен случай и Volt ще свърши работа...
    Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
    Grand Cherokee 3.0

    Коментар


    • #47
      От: Какво подаряваме на децата си?

      Аз на племенницата за рожденния ден преди 2 седмици ( стана на 11) и подарих микрофон , че сега е яко да се прави купон с караоке

      За коледа ще има тунер да си настройва китарата , че и тя като мен не може на слух

      Апък миналата коледа тя си беше пожелала белобрадия дядката да намери работа на майка и.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #48
        От: Какво подаряваме на децата си?

        Тънко минавам за сега! Синчето е на 3 месеца и гледа втрещено пеещия и танцуващ Дядо Коледа дето му го купихме за 20 лв. Не знам как е в българския, но в гръцкия Джъмбо цените са доста по евтини от магазините в Сандански. А и повече избор има.
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #49
          От: Какво подаряваме на децата си?

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          Какво подарявате на децата си за Коледа?
          Аз за 6 годишната съм се уредил, но на 11 годишната дъщеря нямам идея. Ако има някой със сроден проблем, моля споделете!
          Брей, те нашите са наборки 2 по 2
          Голямата най-много ще се зарадва на "играчка с ябълка" Ама са скъпички...

          Мойта малката постоянно изнудва баба и дядо за играчки и след това за 2 дена й омръзват... Вече няма място в стаята къде да ги слагаме...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #50
            От: Какво подаряваме на децата си?

            в тоя ред на мисли, вземайте играчки без батерии за малките до 7г - не издават звуци (да ви надуват главата) и не се развалят толкова (някои не се развалят въобще) - например конструктори Лего... Една от любимите играчки на малката е китара (със струни и т.н., издава звуци, но си е играчка)
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #51
              От: Какво подаряваме на децата си?

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              Тънко минавам за сега! Синчето е на 3 месеца и гледа втрещено пеещия и танцуващ Дядо Коледа дето му го купихме за 20 лв. Не знам как е в българския, но в гръцкия Джъмбо цените са доста по евтини от магазините в Сандански. А и повече избор има.
              Миналото лято бях гръцкото Джъмбо. Цените бяха същите като тук. И боклуците също.

              Рядко влизам в техен магазин, но почти винаги следва рекламация на покупката.

              Коментар


              • #52
                От: Какво подаряваме на децата си?

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                ............
                Голямата най-много ще се зарадва на "играчка с ябълка" Ама са скъпички................
                Радвай се. Представи си, че ябълката не беше нахапана, а цяла.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #53
                  От: Какво подаряваме на децата си?

                  И ние искаме такива неща, но обясних, че Дядо Коледа носи само играчки. Повярваха ми и ще получат акордеон и китара . Лошото е, че най-вероятно ще е за последно. Като открият татко Коледа и мама Коледа ще бъде по-трудно за обясняване.
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какво подаряваме на децата си?

                    Чудех се къде да отворя нова тема, но тази ми се стори близка до моя проблем... От месец- два имам сериозни атаки откъм децата за Померан. Който не знае, това е порода куче. Атаките стават все по- силни, като дори има "комбина" между каката и малкия, което принципно го приветствам. Борбата ми с жената ще е жестока. За момента давам вид, че съм от нейната страна на барикадата и съм твърдо против, но тайничко и от нея и от децата съм "ЗА". Някой знае ли нещо повече от Гугъл за нравите на този самоходен маншон, навици и нрави, склонност към възпитание...?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какво подаряваме на децата си?

                      А това е последният подарък.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какво подаряваме на децата си?

                        Чук и Гек е класика, чудесен подарък за цялото семейство!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какво подаряваме на децата си?

                          Тази тема ме подсеща когато големият ми син беше 8-9 годишен за празници,рожденни дни и когато се представеше добре в училище му взимах по една метална количка в мащаб 1.43 и сега има колекция от над 100 макета на Bmw,Audi,Mercedes,Porsche и всякакви други.Сега е на 17 и не ги поглежда брат му ( на 4) си играе с тях,но какво да подарявам на него ?
                          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X