Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво подаряваме на децата си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво подаряваме на децата си?

    Наближава Коледа, тая година девойката иска кола - зеро гравити, от реклама по ТВ-то.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #32
      От: Какво подаряваме на децата си?

      джипчета, к'во
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #33
        От: Какво подаряваме на децата си?

        Джипчета,от рекламите по ТВ-то! Малкият ми наду главата за прословутия Rock Crawver-4х4,и за рожденния си ден го получи! Хубаво,ама си игра точно 15минути с него,докато това не започна да пуши! Беше се стопил корпуса,там където лежат батериите.А детето си го лъзгаше по паркета.Колко ли щеше да изкара отвън,на двора.Явно моторите му идват яки,и не е "стока",защото в магазина казаха че не съм първия с тази рекламация! Ама.....за сто лева-толкова!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #34
          От: Какво подаряваме на децата си?

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Ох, тази година и аз съм силно затруднена, не заради щерката (7,5), а заради невъзможността да намеря това което е написала на дядо Коледа - Мама динозавър и Руди от Ледена Епоха 3
          Незнам дали помагам - http://www.ebay.com.au/sch/i.html?_kw=dinosaur+momma но не съм запознат точно с тази мама динозавър... Но все някъде ще се намери ebay, amazon...

          Коментар


          • #35
            От: Какво подаряваме на децата си?

            Разликата във времето за бастисване на играчка от 10 лева и такава от 100 лева е няколко минути... И пак тук сме горе-долу добре - преди два месеца бях за малко в Белград и случайно попаднах в магазин за играчки. Там за същата стока искат по малко повече от двойно пари

            А иначе съм на мнение, че рекламите на играчки трябва да се забранят със закон. Както и тези на лекарства.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #36
              От: Какво подаряваме на децата си?

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              Незнам дали помагам - http://www.ebay.com.au/sch/i.html?_kw=dinosaur+momma но не съм запознат точно с тази мама динозавър... Но все някъде ще се намери ebay, amazon...
              Тя вече забрави за тази мама динозавър - това беше миналата Коледа. Допреди един месец и тя искаше рок-кроулър, но изведнъж скочи на зеро-гравити-то. Като слушам Крум, май по-добре. После ще споделя колко е изкарала.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #37
                От: Какво подаряваме на децата си?

                Моя малкия с помощта на баба си .. написал писмо до добрият старец. Та щото е на 2,7 бабата му държи ръката и го насочва да "пише". Поръчката е "влаксрелси" докато схвана ... та му поръчахме от тия дървените играчки влакче с цял град и релси .. да видим колко време ще се играе с тях. За сега единственото което не му е писнало е пластелина ...
                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                A POS
                0885600200
                За момента пасажер

                Коментар


                • #38
                  От: Какво подаряваме на децата си?

                  Аз тази година разкрих тайната по отсъствието на Дядо Коледа, на 8г. е, ама детето като да си отдъхна с облекчение - каза: "Значи ти вярно си мама Коледа" (като беше по-малка така се шегуваше). Гледам сега по ТВ-то, че деца 2-3 клас още пишат писма на дядото.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво подаряваме на децата си?

                    Лесна е вашатаНа моя СУМПС ще си го вземе на 27.12 и ако ви кажа какво иска от дядо Kоледа/мен/,цените на вашите играчки са направо идеални.
                    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                    Grand 3.1TD
                    0898 620 306 Стоян

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво подаряваме на децата си?

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      ...... Там за същата стока искат по малко повече от двойно пари

                      А иначе съм на мнение, че рекламите на играчки трябва да се забранят със закон. Както и тези на лекарства.
                      Второто адмирирам, а първото не разбирам. Я пак?!

                      Иначе отново в чуденка. За жИнЪтЪ, майки и бащи, родители вече напазарувах, ама за момите - тЦъ. Е, за 9 и 13 - какво? / най-малката на 3 месеца ще я уредим някак си-тя няма и да разбере/
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво подаряваме на децата си?

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Второто адмирирам, а първото не разбирам. Я пак?!

                        Иначе отново в чуденка. За жИнЪтЪ, майки и бащи, родители вече напазарувах, ама за момите - тЦъ. Е, за 9 и 13 - какво? / най-малката на 3 месеца ще я уредим някак си-тя няма и да разбере/
                        Китайските ментета на Lego струваха колкото оригиналът струва тук (а тук оригиналът струва съвсем малко повече, отколкото струва в Германия, например). Оригиналът там струваше малко повече от двойно на тукашната му цена. В общи линии цифрата в левове тук е цифра в евро там. Затова люлинското "Метро" от години е пълно със сърби. И важи не само за играчките, а за почти всичко.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво подаряваме на децата си?

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          джипчета, к'во
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво подаряваме на децата си?

                            Сега разбрах защо на детето не трябва да се казва толкова рано, че няма Дядо Коледа.... Вчера си смени желанието, твърдо искала един радиоуправляем динозавър... Е с около 130лв. отгоре.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво подаряваме на децата си?

                              Мойте вече са големи ,Санька ще получи китара ,София още не е готова с ''писмото '', но разбира сегашното положение и ще се зарадва на качествен стетоскоп

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какво подаряваме на децата си?

                                и мойте са големи, но си сверявам часовника тук, че внуци ще дойдат
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X