Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво подаряваме на децата си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво подаряваме на децата си?

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение

    А прави ли ви впечатление, че чуденката е само за момичешки подаръци?
    Мъжките родители не се чудят много-много.
    .
    Прав си! Аз, например, съвсем наскоро купих на големия една бор-машина, за да си кърти на воля в бетоня....
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #17
      От: Какво подаряваме на децата си?

      Всяка година имаме подобни дилеми, какво да е?

      Аз пък от своя страна съм обяснил на 9 годишната ми дъщеря (скоро ще стане на 10), че Колето (Дядо Коледа) ми е личен приятел и че понякога ми се обажда, за да ми каже че ще закъснее, или че в неговата работилница правят детски играчки, а не суб-буфер или стерео уредба с музика за художествена гимнастика. Това по повод оправданията, или по скоро убеждението че не това а другото е по-добро с две думи пазарлък

      Идеята с рекламите по детските канали е добра, предишните години и ние правехме така и имаше точни попадения.

      А за динозаврите, Liebherr4eto пообиколи магазините. Също така в Казичане има склад на един от големите вносители на играчки, може да се пазарува и свободно, като си доплатиш ДДС-то.........ъъъъ феликс тойс май бяха.

      Ми.....успех на всички с пазаруването и дано не Колето не разочарова нашите мъници

      Коментар


      • #18
        От: Какво подаряваме на децата си?

        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
        А за динозаврите, Liebherr4eto пообиколи магазините. Също така в Казичане има склад на един от големите вносители на играчки, може да се пазарува и свободно, като си доплатиш ДДС-то.........ъъъъ феликс тойс май бяха.

        Ми.....успех на всички с пазаруването и дано не Колето не разочарова нашите мъници
        Мерси, Мите, ще се разходя до там, а ти какъв приятел си, кажи му на Колето, щом ти е дружка, да метне два динозавъра в шейната по Коледа!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #19
          От: Какво подаряваме на децата си?

          На моите деца ще им донесе папагал.На 13 и 11 години са,момче и момиче.
          Polaris Magnum 500
          Mercedes ml320

          Коментар


          • #20
            От: Какво подаряваме на децата си?

            Аз имам малко по-различно виждане за подаръците. Важното е да са поднесени с много любов, на второ място остава какъв точно е подаръка. Купувал съм на моите щерки и много големи , и много малки (чъкавички например) подаръци, ама я ги питайте кой е най-добрия, големия, якия ..... баща.
            Та така, любов му е цаката на подаръка.

            Току що една дама купи на съпруга си клещи и отвертки за Коледа, ако знаете как ги избираше - с любов.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #21
              От: Какво подаряваме на децата си?

              Като гледам на къде отива държавата май е време за такива играчки.
              Прикачени файлове
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #22
                От: Какво подаряваме на децата си?

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Прав си! Аз, например, съвсем наскоро купих на големия една бор-машина, за да си кърти на воля в бетоня....
                Да не е един безжичен Skil? Щото ако е това - минаваш тънканА, ама за бетон не става

                Иначе, ако си мераклия, имам и един перфоратор, ама не трябва да остявяш детето без надзор.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #23
                  От: Какво подаряваме на децата си?

                  Моя разбойник е на три годиини и иска самолет и пистолет !И на въпроса защо и пистолет ?
                  Отговора беше че ако не му донесе самолета Дядо Мраз, да го гърми с него!
                  Grand Vitra ddis 2008
                  SEAT Althea XL tsi 2010
                  Mitsubishi Canter

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво подаряваме на децата си?

                    Аз от немай къде и направо започнах да се занимавам с играчки професионално.

                    Иначе това което знам със сигурност е, че децата играят по-добре с пръчка отколкото с пушка.

                    Синовете ми имат какви и не мечове но любимия им Меч е голямата обувалка.
                    Т5
                    Crossrunner

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво подаряваме на децата си?

                      Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
                      .........но любимия им Меч е голямата обувалка.
                      Да не си объркал обувалката с бухалка?
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво подаряваме на децата си?

                        Проблем! . Не мога да намеря радио с CD с USB с дистанционно (дръжкофон, както му казват младежите), основните вериги за аудио (Техномаркет, Технополис, Техномикс, Зора) проверих, и доста онлайн магазини проверих, помагайте, ако имате идея от къде казвайте.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво подаряваме на децата си?

                          http://www.thunder.bg/index.php?cPath=29
                          Three witches watch three Swatch watches.
                          Which witch watch which Swatch watch?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какво подаряваме на децата си?

                            От 10 години нагоре децата започват, да се интересуват от функционална електроника(ако я нямат) телефони, лаптопи, таблети... Вярно, че дядо коледа трябва малко да се бръкне но....
                            Другото от което се интересуват мини-тиновете са дрехи, обувки модни аксесоари....
                            Повечето биха се разсърдили, ако им подариш играчка от типа на кукла, количка....
                            Просто днешната младеж бързо се развива....

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво подаряваме на децата си?

                              Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
                              Аз от немай къде и направо започнах да се занимавам с играчки професионално.

                              Иначе това което знам със сигурност е, че децата играят по-добре с пръчка отколкото с пушка.

                              Синовете ми имат какви и не мечове но любимия им Меч е голямата обувалка.
                              И аз имам две момчета(5 и 10г).По хубава играчка от сопата няма.Мога да кажа че съм им взимал от почти всичко което са си харесали по ТВ то.Но със сопите разделяне няма.И сега тея Бей Блейдове. ..

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво подаряваме на децата си?

                                Влакче PIKO с атрибути, подходящи да привлекат вниманието на хлапето. И моето
                                Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X