Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся добър зъболекар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся добър зъболекар

    Темата е малко старичка, но имам вече опит. В София има голям избор от стоматолози, но е доста трудно да нацелиш добър стоматолог които да не е бизнесмен. Аз ходих при трима стоматолози за един зъб, който ми е лекуван преди 2г. и не беше запълнен добре.Двама от тях, няма да пиша имена,казаха, че е за вадене и ще ми сложат имплантче за има няма 1000-1500лв. Единствено Д-р Шекерова се съгласи да ми го излекува. Костваше й много усилия, но ми го излекува и сега си имам зъб и то за около 200лв. Млада лекарка, но и се работи и не гледа само да ти вземе парите, а и цените и са сравнително евтини.

    Надявам се да съм полезен!!!

    Коментар


    • #32
      От: Търся добър зъболекар

      Първоначално публикуван от Honda fan Преглед на мнение
      Темата е малко старичка, но имам вече опит. В София има голям избор от стоматолози, но е доста трудно да нацелиш добър стоматолог които да не е бизнесмен. Аз ходих при трима стоматолози за един зъб, който ми е лекуван преди 2г. и не беше запълнен добре.Двама от тях, няма да пиша имена,казаха, че е за вадене и ще ми сложат имплантче за има няма 1000-1500лв. Единствено Д-р Шекерова се съгласи да ми го излекува. Костваше й много усилия, но ми го излекува и сега си имам зъб и то за около 200лв. Млада лекарка, но и се работи и не гледа само да ти вземе парите, а и цените и са сравнително евтини.

      Надявам се да съм полезен!!!
      Колега, тази доктор Шекерова във София ли е? И ако е може ли координати. Интересува ме стоматолог, който да подходи сериьозно към проблемните зъби а не да гледа да ми слага само скъпи материали с остарели методи и слез по малко от година отново да се чудя какво да правя.
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • #33
        От: Търся добър зъболекар

        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
        Колега, тази доктор Шекерова във София ли е? И ако е може ли координати. Интересува ме стоматолог, който да подходи сериьозно към проблемните зъби а не да гледа да ми слага само скъпи материали с остарели методи и слез по малко от година отново да се чудя какво да правя.
        Препоръчвам ти д-р Габровски 0885848480. Оценка 7 по шестобалната система, а съм бил при доста зъболекари.

        Коментар


        • #34
          От: Търся добър зъболекар

          Моля някой ако има мнение за "de*ka dental" близо до парк хотел Москва,преди време съм си правил два зъба при тях и съм доволен ,но сега става въпрос за вадене на зъб и не знам колко са добри там,та въпроса ми е ако някой знае нека драсне ред-два! П.П Много моля за мнения защото сега съм на антибиотици и обезболяващи...

          Коментар


          • #35
            От: Търся добър зъболекар

            Малко със закъснение, но рядко влизам във форума...

            Д-р Светлана Шекерова е в София, пресечка на бул. Бъкстон, Майстор Павел от Кримин 32, тел. е 0878 90 95 34,
            Вече много приятели ходят при нея и те са доволни.
            Успех

            Коментар


            • #36
              От: Търся добър зъболекар

              Не ходете при "доктор" Багдади на ул. Христо Белчев (Сириец който е учил тук). Човекът е изпипан мошеник, крадец и вреди умишлено на пациентите си. Като го хванах, че ме мами и вреди, върна ми част от парите без да спори и каза: "Хванал си ме, това е, какво да направя. Ето ти парите обратно... и не идвай повече" ... можете да си представите колко нагъл тип.. Вярно, че беше преди години, но още не мога да проумея как може такива БОКЛУЦИ да продължават да работят и да не са в затвора.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #37
                От: Търся добър зъболекар

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Не ходете при "доктор" Багдади на ул. Христо Белчев (Сириец който е учил тук). Човекът е изпипан мошеник, крадец и вреди умишлено на пациентите си. Като го хванах, че ме мами и вреди, върна ми част от парите без да спори и каза: "Хванал си ме, това е, какво да направя. Ето ти парите обратно... и не идвай повече" ... можете да си представите колко нагъл тип.. Вярно, че беше преди години, но още не мога да проумея как може такива БОКЛУЦИ да продължават да работят и да не са в затвора.
                Ужас, не е за вярване че може да има такива измамници, но Господ вижда всичко...

                Коментар


                • #38
                  От: Търся добър зъболекар

                  Ударих се по невнимание и май ще се разделям с 3 зъба на долна челюст, понеже вече са "подвижни"... Та ме интересува актуални впечатления от услугите, които се предлагат... Нямам представа какво лечение или корекция ще ми се наложи... Патил съм доста и разчитам на добър съвет за специалисти.
                  Благодаря!
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся добър зъболекар

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Ударих се по невнимание и май ще се разделям с 3 зъба на долна челюст, понеже вече са "подвижни"... Та ме интересува актуални впечатления от услугите, които се предлагат... Нямам представа какво лечение или корекция ще ми се наложи... Патил съм доста и разчитам на добър съвет за специалисти.
                    Благодаря!
                    Къде си базиран?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся добър зъболекар

                      Силвестър ли ще му препоръчаш ?
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся добър зъболекар

                        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                        Силвестър ли ще му препоръчаш ?
                        Е, кой друг?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся добър зъболекар

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Е, кой друг?
                          В Плевен, ама при нужда ще ходя където трябва...
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся добър зъболекар

                            За София бих препоръчал д-р Иванова - 0883339152
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #44
                              От: Търся добър зъболекар

                              Че препоръчваш е добре,но сподели във форума къде и е кабинета,в какво точно е специалист,на какво се базира препоръката ти.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Търся добър зъболекар

                                Клиника Артес в Дружба 2 (гуглето може да даде подробности). Оборудвана по последните технологии на зъбарството и работят кадърно. Цени не съм сравнявал, защото ходя само там.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X