През 2016г. животът на семейството ми се промени. След многократни посещения на различни болници ми бе поставена тежката диагноза Неходжкинов лимфом /вид рак на кръвта/. До Септември 2016 г. преминах 6 курса на химиотерапия, няколко компютърни томографа и ПЕТ Скенер. Октомври 2016г. беше най-хубавият месец - без болки, без лекари и болници, но...през Ноември 2016 г. болките се завърнаха. Започнах пак посещения по болниците и Януари 2017г. претърпях операция в корема, при която извадиха голяма част от новообразувалата се туморна формация. През месец Април 2017г. в Университетската Многопрофилна Болница за Активно лечение Света Анна - София ми бе направена и операция на гръбначния стълб за изчистване на част от туморната формация и укрепване на засегнатите прешлени . Изваденият материал беше изпратен за хистологично изследване. Резулт - ДИФУЗЕН, АГРЕСИВЕН, В-ЕДРОКЛЕТЪЧЕН НЕХОДЖКИНОВ ЛИМФОМ ОТ ТИПА DOUBLE/TRIPLE HIT. От месец Май 2017 съм на лечение в УНИВЕРСИТЕТСКАТА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ОНКОЛОГИЯ В СОФИЯ. Преминах нови 2 курса на химиотерапия и 2 курса на лъчетерапия. Изпратихме запитвания към няколко болници в Германия и Франция - очакваме оферти за продължаване на лечението в чужбина.
Всеки, който ме познава знае, че няма да се предам и ще се боря мъжки.

Подкрепете ни!
Дарителска банкова сметка: BG94STSA93000024568498
Титуляр:Петър Каламов
Банка: ДСК ЕАД
BIC/SWIFT код: STSABGSF

https://www.paypal.me/SavePeterKalamov
Click here to support Save Petar Kalamov kick cancer- Non Hodgkin Lymphoma
Last year, I was diagnosed with Non Hodgkin lymphoma /double/triple hit/. A short summary of my previous treatment: I went through six rounds of chemotherapy…
YOUCARING.COM







Pay Natali Kalamova using PayPal.Me
Go to paypal.me/SavePeterKalamov and type in the amount. Since it’s PayPal, it's easy and secure. Don’t have a PayPal account? No worries. Getting one is fast and free.
PAYPAL.ME