Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Болки в кръста!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Болки в кръста!

    Четох в нета някъде за някакъв японски масаж( Юмейхо), който облегчавал неинвазивно всякакви такива истории, ама като не познавам специалист - хич не ми се ще да си доверя здравето в ръцете на някой който се учи.
    Последно редактирано от Стефан ШОПОВ; 20-07-12, 19:18. Причина: допълнение

    Коментар


    • От: Болки в кръста!

      Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
      Четох в нета някъде за някакъв японски масаж( Юмейхо), който облегчавал неинвазивно всякакви такива истории, ама като не познавам специалист - хич не ми се ще да си доверя здравето в ръцете на някой който се учи.
      То ясно с облекчаването ма за ден два, а после пак същото.Да нее да ми разделят прешлените?
      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
      (А1+)
      О877ООО98О

      Коментар


      • От: Болки в кръста!

        -> Стефан Шопов - Добрев е лекар, а Хаджииванов кинезитерапевт и двамата с още разни специализации. Забравих да напиша да си носиш всички снимки, изследвания и пр., както и да си водиш с теб човекът с когото спиш /не съпруга/съпруг, а тази/този с когото спиш - така казват те / или поне някой близък, защото му показват как да те освобождава при блокажи и пр. Помагат.
        Иначе на рентген не всичко се вижда, не е като ЯМР или поне скенер.
        Последно редактирано от Фани; 20-07-12, 20:00.
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • От: Болки в кръста!

          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
          -> Стефан Шопов - Добрев е лекар, а Хаджииванов кинезитерапевт и двамата с още разни специализации. Забравих да напиша да си носиш всички снимки, изследвания и пр., както и да си водиш с теб човекът с когото спиш /не съпруга/съпруг, а тази/този с когото спиш - така казват те / или поне някой близък, защото му показват как да те освобождава при блокажи и пр. Помагат.
          Иначе на рентген не всичко се вижда, не е като ЯМР или поне скенер.
          Мооооля, аз спя с котарака по - настоящям макар че предпочитам да спя с "тази".

          Във всеки случай ще се обадя и в хода на терапията ще изясняваме кой с кого ще спи

          Коментар


          • От: Болки в кръста!

            И като отворихте темата в тази посока. Наскоро научих , че някои полово предавани бацили много обичат да се крият в ставите и други по-слабо кръвоснабдени места - там имунната система и антибиотиците по-трудно могат да ги докопат. Та не е лошо при нетравматични болки в ставите да се пуснат изследвания за трихомони, хламидии и прочее гадове. Повечето лекари изобщо не подозират подобна връзка и не предписват такива изследвания.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • От: Болки в кръста!

              а аз какво да ви кажа на 21 години съм и от 5 meseca имам постояна болка в десния крак ходих на невролог и на какви ли не доктори и всеки от тях ми каза едно и също че нищо ми няма нищо ми няма но аз не мога да стана сутрин от леглото трудно ходя болката вече и в гърба почна да ме хваща и се чудя какво да правя

              Коментар


              • От: Болки в кръста!

                Много лошо! Четох, четох и се реших.Присъединявам се към вас.
                ЗАКЛЧЮЧЕНИЕ ;МР данни за дегенеративна трансформация гръбначния стълб в лумбалния сегмент.Дискови протрузии на нива L4-S1,дисков пролапс на ниво L4-5 и дискова херния със свободен фрагмент на ниво L5/S1. Скован съм вече втора седмица.Имам нужда от всякакви съвети.И най вече от колегата Еманоилис.

                Коментар


                • От: Болки в кръста!

                  За съвет от Emanuilis, в болницата е Д-р Найденов , трябва да отидеш при него в Св. Иван Рилски.
                  Не работи със здравната каса.
                  Ако ти трябва номерът му ми звънни на 0898 82 О1 82.

                  P.S. И на мен трябва да ми сменя някой друг диск м/у С5/С6/С7.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Болки в кръста!

                    Първоначално публикуван от Емил Йонев Преглед на мнение
                    Много лошо! Четох, четох и се реших.Присъединявам се към вас.
                    ЗАКЛЧЮЧЕНИЕ ;МР данни за дегенеративна трансформация гръбначния стълб в лумбалния сегмент.Дискови протрузии на нива L4-S1,дисков пролапс на ниво L4-5 и дискова херния със свободен фрагмент на ниво L5/S1. Скован съм вече втора седмица.Имам нужда от всякакви съвети.И най вече от колегата Еманоилис.
                    Само кажи деня в който можеш да дойдеш!

                    Коментар


                    • От: Болки в кръста!

                      Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                      Само кажи деня в който можеш да дойдеш!
                      Много късно видях отговора ти . Днес имах среща с доктор Найденов "Емануилис" и решихме ,че най-добре за мен е той да ме оперира , имам и насрочена дата през следващата седмица. Много ме е страх , но болките не намаляват , трета седмица лежа ,лекарства ,инжекции без ни най-малко подобрение.

                      Коментар


                      • От: Болки в кръста!

                        Първоначално публикуван от Емил Йонев Преглед на мнение
                        Много късно видях отговора ти . Днес имах среща с доктор Найденов "Емануилис" и решихме ,че най-добре за мен е той да ме оперира , имам и насрочена дата през следващата седмица. Много ме е страх , но болките не намаляват , трета седмица лежа ,лекарства ,инжекции без ни най-малко подобрение.
                        Супер!
                        Не се плаши, от това не се умира. Само се страда.

                        Коментар


                        • От: Болки в кръста!

                          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                          Само кажи деня в който можеш да дойдеш!
                          Много късно видях отговора ти . Днес имах среща с доктор Найденов "Емануилис" и решихме ,че най-добре за мен е той да ме оперира , имам и насрочена дата през следващата седмица. Много ме е страх , но болките не намаляват , трета седмица лежа ,лекарства ,инжекции без ни най-малко подобрение.

                          Коментар


                          • От: Болки в кръста!

                            От година и половина се опитвам да взема решение какво да правя. На моменти положението е много зле, имам и дълги периоди в които съм почти нормално. Мненията, които съм получил при консултации са по същия начин, от: "Докато можеш да ходиш не се оперирай" до: "Това без операция няма да мине". Вчера ходих на ЕМГ и се консултирах с ортопед, който силно ми препоръча операция. Имам основание да му се доверя, но ми се иска да се срещна и с Emanuilis.
                            Положението е следното:
                            Ядрено магнитен резонанс от септември 2013г.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0010EE35.jpg
Прегледи:1
Размер:75.8 КБ
ID:5660745Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00104346.jpg
Прегледи:1
Размер:76.2 КБ
ID:5660746

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5140216a.jpg
Прегледи:1
Размер:104.2 КБ
ID:5660747

                            и ЕМГ от вчера
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5140214a.jpg
Прегледи:1
Размер:101.7 КБ
ID:5660748

                            Моля Емо или някой, който му има номера да ми го прати на ЛС.
                            Бъдете здрави!

                            Коментар


                            • От: Болки в кръста!

                              Колега, звънни ми когато ти е удобно, в момента съм в болница.

                              0898 82 О1 82.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X