Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Папиломен вирус - брадавици.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Папиломен вирус - брадавици.

    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
    Ааа, отслабнах с 25 килограма, не от диети, а от бачкане..
    Ей това е причината.
    Имунната система съвсем успешно се бори с папиломния вирус както и с повечето вируси. В някакъв момент имунитета ти е бил паднал и си ги завъдил (прихванал от някой/някъде). После вероятно заради отслабването и физическите упражнения (работа) имунитета ти се е подобрил и сам си се преборил с въпросните папиломи.

    Казвам го от опит с "кокоши тръни", които са почти същото. Имах период от година, в който с лоша храна, обездвижване, стрес и т.н. се бях докарал до 15-20 килограма отгоре на нормалните ми килограми. Точно в този момент така ме бяха налазили кокоши тръни, че беше страшно... Като си смених режима с по-добро хранене (без джънк фуд), повече сън и доста спорт, кокошите тръни изчезнаха за няколко месеца. Без баене

    Коментар


    • #77
      От: Папиломен вирус - брадавици.

      Пресни цветове от билката Котешка стъпка, натъпкани в шише от 500 мл. и залети с чист спирт. Стоят до получаването на тъмно кафява настойка и после всяка вечер напоен памук отгоре с лепенка върху брадавицата, и така всяка вечер до изсъхването и. При мен работеше.

      Коментар


      • #78
        От: Папиломен вирус - брадавици.

        Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
        Брадавици по главата ?
        Не знам, ама като гледам-помага им

        П.С. По темата- моите ги изцерих с течен азот преди петнадесетина години.
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • #79
          От: Папиломен вирус - брадавици.

          За всякакви гадинки по кожата - Verrumal,прилича на лак за нокти и върши чудеса.Цената също е чудесна 23 евро.

          Коментар


          • #80
            От: Папиломен вирус - брадавици.

            Млякото на смокиновите листа ги изгаря и премахва . Даже е без пари и врачки .

            Коментар


            • #81
              От: Папиломен вирус - брадавици.

              Първоначално публикуван от mdn Преглед на мнение
              За всякакви гадинки по кожата - Verrumal,прилича на лак за нокти и върши чудеса.Цената също е чудесна 23 евро.
              Поръчах турския аналог на цена 15лв.Ще пиша допълнително.

              Коментар


              • #82
                От: Папиломен вирус - брадавици.

                На няколко човека съм премахнал кокошите тръни. Единият ги имаше поне 30 години по ръцете и нещеше да ме послуша с моята рецепта с , която преди доста години си бях махнал моите. Накрая му писна да ходи по баячки , врачки и лекари , а ръцете му се бяха напълнили и реши да опита рецептата ми. А тя е .
                Сода каустик на кристали. Вземаш едно кристалче и вечер преди лягане мажеш първо най големите /главни/ , като внимаваш като спиш да не ги бършеш в завивките. Кристалчето натриваш хубаво върху кокошия трън докато усетиш , че започва да щипе. Методът е толкова ефективен , че рядко се налага второ и трето намазване. Поздрави и успех!
                П.п. Забравих .....и никакво ядене с пръстите , ръцете без измиване след , като сте пипали сода каустик , отровна е. Ако кокошите тръни са ви по пръстите то не трябва да ги миете , нито да ядете поне 6 , 8 часа.
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X