Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Папиломен вирус - брадавици.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Папиломен вирус - брадавици.

    И аз съм ходил да ми баят, мина ми, не знам дали от вътрешни сили, или от само себе си. Всеки има право на мнение, така че нека темата да не преминава в кавга.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #62
      От: Папиломен вирус - брадавици.

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      То няма такова писано правило.
      Ама неписаното казва, че тук сме технически форум, не само разбира се, но мислещите хора уж преобладават, и не се толерират метафизични и астро-зодиакални глупости.

      Разбира се-твое(а и на другите които потвърждават магията на баенето) право е да вярвате, но просто трябва да се подчертае, че в това няма абсолютно никаква истина. Ако има някакъв ефект-то това е някакво плацебо, но тогава лечението е постигнато чрез вътрешните сили на организма, а не от бръщолевенето на някакъв шарлатанин.

      П.П. Баба ми също "баеше". Колко съм и се смял, и съм и го казвал, но тя си упорстваше, че било помагало. Не съм я наричал шарлатанка, защото не правеше пари от това, но много я подигравах.
      Малко в страни от темата .След едно боледуване като малък започнах да сънувам кошмари всяка вечер и така стигнахме до психодиспансера .И хапчета със специална рецепта . Връщаме се от Пловдив и минахме през една баба съседка -баене с пепел и кошмарите свършиха !Плацебо , или не това помага и най -важното е , че не ти се скапва организма от разнообразни хапове .Надеждата и облекчението, която получават хората е наградата за честните хора (тук въобще не говоря за шарлатани , които го правят за да печелят пари ), които баят .
      А за истината -никой не я знае . Доколкото следя публикациите във форума има и много не технически дискусии така , че не виждам нищо не редно .Работата ми през целия живот е свързана с машини и съм инженер по професия така ,че не съм и от не мислещите хора .
      П.П. Интересно ми е дали си говорил с ,,клиенти " на твоята баба относно резултата от нейното старание да помогне на хората ?

      Коментар


      • #63
        От: Папиломен вирус - брадавици.

        Баси кавгата...

        Ако във форума се наложи като вярно твърдение, че баенето помага, независимо за какво-време е да се преименува на "бабичка точка цом". И да си говорим за дракуси, караконджули, духа на кептън Морган, а за Дама Пика изобщо няма да се учудя, че имала вълшебна сила.

        Ама вие сериозно ли вярвате???
        Ама наистина?

        П.П. към Гущера:
        Баба ми нямаше клиенти, просто когато някой се оплакваше от някаква болежка, баба ми предлагаше да му "побае", та да му минело.

        Абе дивотия си е, и чак не мога да повярвам как уж мислещи хора се вързвате.
        Мислех и друго да напиша, ама да не се смразявам с хората-ще спра до тук.

        Вярвайте си, и когато ви се спука апендикс, или си счупите някоя кост-идете да ви баят. Недай Боже да хванете някакъв рак-трябва да идете при три баячки една след друга, в рамките на девет дни.

        Аз ще ида на лекар...
        Последно редактирано от Кольо; 29-06-17, 21:56.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #64
          От: Папиломен вирус - брадавици.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          да се преименува на "бабичка точка цом"
          Това дава цвят. Не мислиш ли за скуката без подфорумите? Счупени коли, ремонти, състезания и пак счупени коли...
          Много бръже омръзва!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #65
            От: Папиломен вирус - брадавици.

            Темата е тръгнала към Спама,ще почакам.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #66
              От: Папиломен вирус - брадавици.

              Не го смятам за кавга , просто пиша по темата . Не си налагам мнението . То нали за това е форум в който всеки може да напише своя опит относно текущата дискусия . Извинявай за ,,клиентите " , но имах в предвид хората , които са идвали при нея -не се изразих правилно .

              Коментар


              • #67
                От: Папиломен вирус - брадавици.

                Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                ...Плацебо , или не това помага и най -важното е , че не ти се скапва организма от разнообразни хапове ...
                Помага, когато проблемът се намира между ушите на пациента. Eниуей, медицинската процедура "баене" също търпи сериозно развитие:

                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • #68
                  От: Папиломен вирус - брадавици.

                  Брадавици по главата ?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Папиломен вирус - брадавици.

                    Понеже аз започнах темата и проблема ми беше много голям, време е да споделя какво се случва..
                    Изчезнаха без да правя каквото и да било... Ей така, за 2 седмици.. Надолу, надолу и после само бели петна, които сега слънцето изпича..
                    Не знам дали има нещо общо това, че работя с масла, греси, нафти и други химии, или че миналото лято си направих един алкохолен круиз, но това е единственото различно нещо от старото ми ежедневие..
                    Ааа, отслабнах с 25 килограма, не от диети, а от бачкане..
                    Ако един ден разбера каква е била реалната причина за затриването им, ще го споделя с големи букви!
                    Успех!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Папиломен вирус - брадавици.

                      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение

                      Не знам дали има нещо общо това, че работя с масла, греси, нафти и други химии,................................................................................................................................................ ...... Ако един ден разбера каква е била реалната причина за затриването им, ще го споделя с големи букви!
                      Успех!
                      Аз съм ги подчертал. Както писах преди време на мен в казармата ми изчезнаха от ГОЙ-54.
                      Ма хора разни
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • #71
                        От: Папиломен вирус - брадавици.

                        Точно щото беше я писал тая смазка, тук в тая тема, намерих я и си я купих, мазах се като за световно, но не помогна..
                        Мисля, че ще да е от отслабването.. Най-логично ми идва на простия мозък.. Няма как да си със сто кила сланина и да ти е ОК здравето..

                        Коментар


                        • #72
                          От: Папиломен вирус - брадавици.

                          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                          Точно щото беше я писал тая смазка, тук в тая тема, намерих я и си я купих, мазах се като за световно, но не помогна..
                          ..
                          По същото това време /в НШЗО-то/ на едно момче от взвода му отрязаха една фаланга от кутрето защото се била възпалила от оръжейната смазка.
                          Та пак - хора разни.
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • #73
                            От: Папиломен вирус - брадавици.

                            Аз нямам сланина и пак имах

                            Коментар


                            • #74
                              От: Папиломен вирус - брадавици.

                              Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                              Аз нямам сланина и пак имах
                              Ами това означава, че не си пил достатъчно количество алкохол..

                              Коментар


                              • #75
                                От: Папиломен вирус - брадавици.

                                Позна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X