Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Папиломен вирус - брадавици.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Папиломен вирус - брадавици.

    И с бабино баене става , не боли и изчезват след известно време . Не се бяха появявали от първи клас (баене) , миналата година се появиха три , пак баене и сега няма .Изпробвано е и за кокоши тръни с успех .

    Коментар


    • #47
      От: Папиломен вирус - брадавици.

      Млякото от смокинята прави чудеса, проверено и доказано вече над 15 години.

      Коментар


      • #48
        От: Папиломен вирус - брадавици.

        Имах същия проблем преди 20 години.Какво ли не пих и мазах.
        накрая моя началник /още на държавната работа /, ми каза април изчакай за зелена смокиня. Главната брадавица разчовърках леко и сока от смокинята в нея. така три дена.
        Мина и замина.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #49
          От: Папиломен вирус - брадавици.

          Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
          И с бабино баене става , не боли и изчезват след известно време . Не се бяха появявали от първи клас (баене) , миналата година се появиха три , пак баене и сега няма .Изпробвано е и за кокоши тръни с успех .
          Ъъъъ, това е майтап нали?
          Щото иначе участник с такива убеждения няма право на участие тук.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: Папиломен вирус - брадавици.

            Никакъв майтап не е. Проверено!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #51
              От: Папиломен вирус - брадавици.

              С риск да влезна в категорията на 'участник с такива убеждения няма право на участие тук' ще потвърдя за баенето. Преди 10-тина години имах по ръцете и след баене се махнаха. Не се махат веднага(някъде за около месец след "процедурата" изчезват)!

              П.П. Не знам дали наистина самото баене помага или е някакво самовнушение, но е факт, че ги махна, като преди това бях пробвал всевъзможни мазила без ефект.
              Последно редактирано от cross4funbg; 28-06-17, 22:11.
              Life is good... on a dirt bike!

              Коментар


              • #52
                От: Папиломен вирус - брадавици.

                Първоначално публикуван от cross4funbg Преглед на мнение
                С риск да влезна в категорията на 'участник с такива убеждения няма право на участие тук' ще потвърдя за баенето. Преди 10-тина години имах по ръцете и след баене се махнаха. Не се махат веднага(някъде за около месец след "процедурата" изчезват)!

                П.П. Не знам дали наистина самото баене помага или е някакво самовнушение, но е факт, че ги махна, като преди това бях пробвал всевъзможни мазила без ефект.
                И аз мога да потвъдя!!

                Коментар


                • #53
                  От: Папиломен вирус - брадавици.

                  Скоро форума ще остане без участници. Мале мале... хахах

                  Коментар


                  • #54
                    От: Папиломен вирус - брадавици.

                    Кажете къде баят,не се шегувам.Може и на ЛС.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Папиломен вирус - брадавици.

                      Аз се отървах с помоща на телешко месо, червено, малко месо върху първата се слага и се увива с бинт, сменя се месото всеки ден и така 3-4 дни и вече ги няма.
                      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                      Коментар


                      • #56
                        От: Папиломен вирус - брадавици.

                        Брадавица не съм махал ,но кокоши трън всеки път успявам до сега. измивам и подсушавам добре мястото, почиствам с 2% салицилов спирт и като изсъхне намазвам с крем "Здраве" слагам памуче и отгоре лепенка. Правя го вечер като си лягам зареди дискомфорта от лепенката. За около седмица изсъхва и се обелва, като така не оставя никакъв белег. Имал съм на стъпалото и на кутрето на ръката и падна по един и същ начин - без болка и без белег.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • #57
                          От: Папиломен вирус - брадавици.

                          +1 за Змийското мляко.Проверено.Не го човъркай,а мажи през няколко часа.Ако искаш обади се на лични или на тел.
                          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                          Коментар


                          • #58
                            От: Папиломен вирус - брадавици.

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Ъъъъ, това е майтап нали?
                            Щото иначе участник с такива убеждения няма право на участие тук.
                            Бе не съм видял такива ограничения някъде в правилата ? Иначе мога да ти намеря свидетели , ако не вярваш . Даже познавам и човека , който го прави -в Пловдив е .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Папиломен вирус - брадавици.

                              То няма такова писано правило.
                              Ама неписаното казва, че тук сме технически форум, не само разбира се, но мислещите хора уж преобладават, и не се толерират метафизични и астро-зодиакални глупости.

                              Разбира се-твое(а и на другите които потвърждават магията на баенето) право е да вярвате, но просто трябва да се подчертае, че в това няма абсолютно никаква истина. Ако има някакъв ефект-то това е някакво плацебо, но тогава лечението е постигнато чрез вътрешните сили на организма, а не от бръщолевенето на някакъв шарлатанин.

                              П.П. Баба ми също "баеше". Колко съм и се смял, и съм и го казвал, но тя си упорстваше, че било помагало. Не съм я наричал шарлатанка, защото не правеше пари от това, но много я подигравах.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Папиломен вирус - брадавици.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                тогава лечението е постигнато чрез вътрешните сили
                                Напротив! Работи и да вярваш, и да не вярваш.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X