Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Измръзнаха ми ръцете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Измръзнаха ми ръцете

    всяка вечер преди лягане си мажи ръцете с оцет,малко ще миришеш но за няколко седмици ще се оправиш,и ще забравиш за този проблем.


    Поздрави

    Коментар


    • #32
      От: Измръзнаха ми ръцете

      "А крем от ланолин и вазелин дали си опитвала. Крема го няма готов, прави се в аптеките, слагат се и витамини. Той едновременно подхранва и протектира кожата. Образува хубав филм, който не позволява да навлизат вредни вещества към кажата и тя лесно заздравява. Можеш освен това да опиташ и с пантенол, който е за изгаряне и рани."

      Това е цитат от един друг форум .... надявам се да помогне
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #33
        От: Измръзнаха ми ръцете

        Меча мас ако намериш отнякъде....виждал съм как заздравява прорезни рани скорострелно.
        Имам съвсем малко.../кътам я в хладилника от 5-6 години/,но си ми далечко да те изцерим в миг.Айде успех!
        Камен Механджиев

        Коментар


        • #34
          От: Измръзнаха ми ръцете

          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
          Адаш, свинската мас върши чудеса, особено при измръзване.
          С малко шарена сол и на филийка е екстра и за мезе.
          Внимавай с кремовете за суха кожа, повечето съдържат вода, която в случая е противопоказна. Ако имаш възможност ползвай свинска мас.

          Коментар


          • #35
            Re: От: Измръзнаха ми ръцете

            Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
            Ето това пробваи,на мен помогна[ATTACH=CONFIG]294589[/ATTACH]
            Благодаря на всички, които предложиха този крем

            Коментар


            • #36
              От: Измръзнаха ми ръцете

              Румба,гледам в профила ти пише , че си от Разград...ако искаш когато пътуваш звънни ми да те заведа тука до Шумен съвсем близо в един католически манастир в с.Царев брод.Там от години монахините приготвят различни кремове и кутийките са на символична цена.Аз от години имам псориазис, верно в много лека форма имам няколко малки плаки и по ръцете и наистина зимно време се влошават нещата,какво ли не съм опитал....по едно време ми бяха замръзнали ушите,носа и бузите..../само ми се обели кожата без да останат белези/, тогава ходих и си взех от там, крем приготвен от монахините/както ми обясниха те...промита свинска мас....каквото и да значи това и невен, цвят от невен/,мажа с него всяка вечер и така от няколко години...интересно, че и на псориазиса повлия положително. Ако искаш още инфо или да отида да ти купя и да ти пратя...драсни на Л.С. № на телеф. ми е 0888818266 или 0897771209 - Галин.Съжалявам,че събудих темата,но отново идва зима....
              Последно редактирано от PARAPONERA; 26-11-11, 20:48.
              LZ3YG

              Коментар


              • #37
                От: Измръзнаха ми ръцете

                Привет!

                Към момента нищо, но и май не се задържам много отвън.
                Миналата зима май успях да замажа положение с някакъв крем на Нивея. Почти нищо не помня.


                Към Галин: Благодаря за помощта! Не знам кога ще идвам до Шумен, но бихме могли да отидем до с. Царев брод, когато дойда.

                Коментар


                • #38
                  От: Измръзнаха ми ръцете

                  Да не забравиш да се обадиш.

                  За монахинския крем аз пък имам друго мнение, ама е за съвсем друга болежка.
                  Истината е в свинската мас. Тя сериозно подхранва кожата, и има видим ефект. Невена е повече за реклама. А и правят един и същи крем откакто знам, че правят нещо такова.

                  Ама поне не вреди де, може да се ползва, и ако действа добре на конкретния човек-ОК.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Измръзнаха ми ръцете

                    Бе направо я пий може да се оправиш...... "Розовата вода съдържа и различни витамини: A, C, E и B и е особено подходяща за депресия, както и за тези с болки в гърлото." сигурно розова вода за пиене помага и за това.....

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X