Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    Ъхъ, при най- спортните, ама отдавна, затова и не го давам като пример. Закърпиха ми скъсаната кръстна връзка на коляното, естествено срещу кинти.
    Колега, имах предвид неоперативните лечения на травми. Е тЕ там е интересно като те подхванат. Почват се едни курсове с терапии, ама такива дето и на Наско Сираков и на Берлускони са му ги правили.
    Тоя си е доктор де, ама има незавършена дерматология във факултета на Гагич.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

      сега пък си загубих рецептите на двата лекаря вече ми писна
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #33
        От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

        Пс, вече сменихме тактиката, след като за три дена нямаше резултат от кортикостероидите, вече съм на диклопрам, и има добър резултат.

        Вече мога да си движа бицепса, и отчасти да си въртя рамото, даже успях да поспя няколко часа на обяд, след 5 безсънни нощи, това си е постижение, а това е голям напредък, защото преди легнех ли, болките бяха неописуемо големи

        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #34
          От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

          Това го пий задължително с гастропротектори !
          И колегите ти препоръчаха някакви, а аз ползвам Хелицид.
          Не го пий повече от 7-10 дни. Както ти казах, после може да пробваш Паратрамол, като може и без гастропротекторите.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #35
            От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

            То, това си е с вкус на диклак!!!! а пък като знам диклака как дразни стомаха

            Мисля че диклак, диклопрам и диклофенак, това са си един дол дренки, лекарства дет се казва.. диклофенак натрий
            Иначе за протектора, забравих в лудницата, утре ще взема..
            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

            Коментар


            • #36
              От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

              Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
              Пс, вече сменихме тактиката, след като за три дена нямаше резултат от кортикостероидите, вече съм на диклопрам, и има добър резултат.

              Вече мога да си движа бицепса, и отчасти да си въртя рамото, даже успях да поспя няколко часа на обяд, след 5 безсънни нощи, това си е постижение, а това е голям напредък, защото преди легнех ли, болките бяха неописуемо големи

              Бе май има познали резултата
              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Кортикостероидите са на хормонална основа, имат т.нар. „ядрен" механизъм на действие, т.е. необходим е синтез на протеин в клетката, а това отнема 2-3 дни.

              Нестероидните противовъзпалителни средства повлияват друга биохимична верига и ефекта им е непосредствен.

              Лекарите са за това, да последваш съвета им. Разбира се, можеш и тях да попиташ тези въпроси.

              От друга страна, трябва да си наясно, че медицината не е математика и рядко 1 + 1 = 2, т.е. не при всички хора ефекта от лечението е напълно еднакъв.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #37
                От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                пак казвам, не виждам смисъл защо плащам данъци и здравни!!! в-У тая дъРжава

                Че един ЯМР особено ако е с оцветител може и до 600 лева да стигне...
                Един път като ме боля простата глава, ми правеха, не установиха нищо, ама 6 стотака олекнах..

                Радвам се, че си намерил някакво облекчение на болката!
                А за здравната каса не ми се говори, защото е дълга и широка - ако не бяха хората от този форум, сега аз щях да съм на легло без да мога да ходя, а майка ми и детето ми, а най-вероятно и аз щяхме да сме по домове...та сега ходя "въпреки" здравната каса и благодарение на форума и неговите членове!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                  Дааа истината за нашата "здравна" касичка, личната касичка на нашенецът Здравчо Здравков по прякор Здравистия
                  Нищо, Гинка като я придобие и нея, нещата ще потръгнат... Е, ама за погребалните агенти, де..
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • #39
                    От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Колега, имах предвид неоперативните лечения на травми...
                    Aз пък имах предвид правилното диагностициране. От Пирогов ме изпратиха с диагноза "ще ти мине, земи тоя диклак". На спортния ортопед му трябваха две минути за да разбере кое-що, даже ме посъветва да не давам излишни пари за ЯМР, ама точно пък за това не го послушах
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                      ...

                      По мое мнение, без да съм лекар.. мисля че имам разкъсани мускулни влакна, които не могат да заздравеят и възпаляват нервите и сухожилието...
                      За да разскъсаш мускулни влакна в рамото се иска бая упоритост. Има, обаче, едни кръстати ставни връзки, които може да си ги поскъсал. Операцията представлява изместване на мускулните влакна, така че да компенсират отслабените ставни връзки. Иначе, спокойно можеш да си носиш кофа с бетон в тая ръка, а в същото време да откачиш рамото, докато се опитваш да пернеш някой комар.
                      Ходенето на двама- трима доктори едновременно не е винаги най- доброто решение.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                        Aз пък имах предвид правилното диагностициране. От Пирогов ме изпратиха с диагноза "ще ти мине, земи тоя диклак". На спортния ортопед му трябваха две минути за да разбере кое-що, даже ме посъветва да не давам излишни пари за ЯМР, ама точно пък за това не го послушах
                        Правилното диагностициране е въпрос на знания и рутина, и е половината от решаването на какъвто и да е проблем.

                        ... а пък аз имах предвид дрането на кожи от нЕкои специалисти, ама не е баш по темата.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #42
                          От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                          И аз бях така преди 5-6 месеца и си гребнах от всичките тези л@йна. Неочаквано се оправих от нетрадиционна медицина, и аз не вярвах преди това. Но от чудо и ти ще стигнеш до тях(дано да не). НСПВС са временни и гадни. На ЯМРто ясно си личеше бучката в рамото след скъсване и калциране на връзки. Как и кво стана не знам и не ме интересува.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                            Това ми е следващата дата на посещение, някой може ли да ми я разчете. Моля oops:...

                            Всички доктори пишат по зле от третокласници..

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180530_212815.jpg
Прегледи:1
Размер:211.8 КБ
ID:5789829
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • #44
                              От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                              Ако имаме някой аптекар може и да я разчете

                              На мен ми прилича на нещо като 30-ти 5 (римско) годината сигурно е сегашната.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                                Да. Тичай днес, кажи че го четеш 31-и . )))

                                Не бре, звънни по телефона ) сериозно. ))
                                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X