Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествени хранителни продукти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Качествени хранителни продукти

    Отворили са магазин за млечни продукти на ул."Оборище" в София до светофара с "Черковна". "Насипно" кисело мляко, кашкавали, пресни и узрели сирена (краве, смес, овче). Всичко е страхотно на вкус-дано така и остане.
    Поразрових из нета, но никъде не видях повече информация за да ви дам точен адрес.

    Коментар


    • #92
      От: Качествени хранителни продукти

      Една сланинка набарах в Берьозка... Един път! Всъщност са два вида украинска и настоящее и двата стават скоро може да ги снимам за една друга тема . Един салам взех и той става, а аз до сега само риби купувах от там.

      Коментар


      • #93
        От: Качествени хранителни продукти

        Кисело мляко "от манастира" (с. Жабляно) . Може да се намери в диетичните (био) магазини. Цената му е по 2 лв на кофичка и е 100% истинско - втасва за 3 дни. Има овче, краве и смес.

        Всички продукти на "Хармоника", но са доста скъпи. Препоръчвам заквасената им сметана - няма такъв кеф.
        Александър

        Коментар


        • #94
          От: Качествени хранителни продукти

          Здравейте колеги.До Шумен в село Радко Димитриево има свинеферма.Там колят и разфасоват месото по желание на клиента.Февруари купихме половин прасе разфасоваха го както ние желаехме.Когато отидохме да го вземем всичко беше опаковано както се бяхме разбрали с шефката Поля по телефона.За вкуса на мръвките нема да споменавам.Бяхме забравили що е истинско месо.Цената е като по големите вериги но вкуса.....Поля е много любезна и дава всякаква информация.Така че веригите да го Д.хат вече.Има инфо в нета за тази ферма.Аз я открих чрез Колето и Веси от Шумен.Препоръчвам с две ръце.

          Коментар


          • #95
            От: Качествени хранителни продукти

            Някой да ми прати половин кило истински чесън, че ми писна от лъжливи бабички.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #96
              От: Качествени хранителни продукти

              Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
              Здравейте колеги.До Шумен в село Радко Димитриево има свинеферма.Там колят и разфасоват месото по желание на клиента.
              А една мъничка част от храната за прасетата е от моите ниви...

              Ама не споделям мнението, че прасе, или каквото и да е животно от промишлена ферма може да се ползва с добро име сред любителите на модерното хранене. Няма да казвам какво ми е мнението, че пак ще ме пратят на баня
              На мен не ми пука за модерния начин на живот, и мога да ям и прасета отгледани под купола на чернобилската АЕЦ...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #97
                От: Качествени хранителни продукти

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Някой да ми прати половин кило истински чесън, че ми писна от лъжливи бабички.
                Ела си наскуби.
                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                АСК Ален Мак

                Коментар


                • #98
                  От: Качествени хранителни продукти

                  Да не съжаляваш за тия думи? Кога го няма полковника, че малко ме е шубе?
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Качествени хранителни продукти

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Ама не споделям мнението, че прасе, или каквото и да е животно от промишлена ферма може да се ползва с добро име сред любителите на модерното хранене.
                    Преди Струйно в дясно. Сам си прави смеските според възрастта и породата.
                    ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
                    Е250 1998-продаден
                    Субару Пустош

                    Коментар


                    • От: Качествени хранителни продукти

                      Може да има и такива, не споря.
                      Аз си имам откъде да си купувам прасета де, един свинар от Кълново ми е приятел от доста години, правя му услуги с трактора, и понякога вместо пари се разбираме да ми даде едно прасе за клане. Прасетата са черни, от такива се прави прочутата "смядовска луканка", и макар рандемана на месо да е по-малък от този на промишлено гледаните-заради вкуса си заслужава. Много хора като чуят за черно прасе бягат, но не са прави. Именно черните прасета се отглеждат предимно на паша, което е много по-екологично от отглеждането в свинарник, по-малко боледуват, и не се налага да им се дават лекарства, и като цяло са много по-близо до естествената храна от обикновените бели прасета.
                      А и месото си има своя по-друг вкус, но това може да е субективно.
                      Аз си харесвам черните прасета, отгледани по поляните и в гората на жълъд, и не ми пука за модерните течения в свиневъдството
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Качествени хранителни продукти

                        Е да де,ама българина все-повече възприема еврогейското "ако не е гледано е растение(животно)въдна ферма-не става за ядене"...
                        А дали е така?
                        Кой ще ни каже?
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Качествени хранителни продукти

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          А една мъничка част от храната за прасетата е от моите ниви...

                          Ама не споделям мнението, че прасе, или каквото и да е животно от промишлена ферма може да се ползва с добро име сред любителите на модерното хранене. Няма да казвам какво ми е мнението, че пак ще ме пратят на баня
                          На мен не ми пука за модерния начин на живот, и мога да ям и прасета отгледани под купола на чернобилската АЕЦ...
                          Е Коле заради това мръвките бяха така вкусни.Поздрави и на Весито.

                          Коментар


                          • От: Качествени хранителни продукти

                            Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                            Е да де,ама българина все-повече възприема еврогейското "ако не е гледано е растение(животно)въдна ферма-не става за ядене"...
                            А дали е така?
                            Кой ще ни каже?
                            Не българинът и не еврогеецът. На едни други им караха бая време мамбо, че и вода от техните земи. А едни пък трети си набиваха като за световно и ако ги питаш пак ще дойдат.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Качествени хранителни продукти

                              Препоръчвам ви да посетите месарски магазин Финес срещу входа на Окръжна Болница в София. Продукцията е с отлично качество и ниски цени.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • От: Качествени хранителни продукти

                                Присъединявам се към препоръката!
                                Така се случи, че непосредствено след като прочетох горното, на няколко пъти имах ходене до окръжна болница. За двете седмици от тогава, сме пробвали практически целия асортимент. Особено препоръчам една едро кълцана, сурова наденица. Единствено шкембето - от три пъти, веднъж беше за изхвърляне.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X