Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С четка и бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Ама защо ги приемаш като критика тези мнения Иляне? Аз просто сравнявам цените на нещата,които ще ти трябват за бръснене с бръснач и тези с които ползваш в момента... А за кръвта...ами бъзикам се - има защо Ако не внимаваш и с бръснача ще се порязваш,само че малко по-лошо За твърда брада ползвай червенето прорасо,пробвай и омега,пак техен продукт.Аз много харесвам и челла.

    Остави коментар:


  • Тодоров009 (Войводата)
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Някой няма ли да го оправи това заглавие вече!

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Ето и новото видео. В него се съмнявам за Деним Файър дали е добро съчетани, но сега съм убеден, че товае най-доброто, което може да удължи аромата на сапуна.

    https://youtu.be/_LU7onqXh7E

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    5 ножчетаза 4 евро наистина е скъпо. Не превъзхождат с нищо зелената астра, която струва под 1 евро.
    А кръв наистина се проля много. Според мен причината е в неудобството от камерата,която е между мен и огледалото. Освен това следя дали съм в кадър и на фокус и не съм изцяло концентриран върху бръсненето. Преди да почна да се снимам съм се порязвал по 1-2 пъти в годината.
    А относно истинският бръснач - ми някой ден и такова видео ще има. Просто за сега нямам такъв.
    Днес отново Даун с друго ножче.

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Ето това е истинска шаветка и един солинген за сравнение. Много мъка с тия снимки.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от ivo-police; 10-10-18, 20:15.

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181010_205710.jpg
Прегледи:1
Размер:256.6 КБ
ID:5800107

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Нищо не разбирате от фабула и развитие на темата. Ако човекът беше извадил директно едно Дово, за какво щеше да иде реч по- нататък? Почва от пластмасови и ще свърши където реши. Лично аз, следя движенията му по обработваемата повърхност. Предполагам, че и при тях ще видим някакво развитие.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Не,не, Иво,мани не го учи така момчето... За няколко клипа толкова кръв се проля,че трябва червена точка да им се слага И най-важното - човека е купил,ама МНОГО скъпи ножчета за... 4 евро!?!? За какъв бръснач го подкокоросваш..?

    П.П.
    Иляне,не влагам никакъв сарказъм,да не се обидиш?! Просто "...първият бръснач,тоест шавет-ка" звучи като "Първият Камаз,тоест тротинет-ка" И двете имат колела,и двете ги управлява (най-често)човек,но приликата свършва до тук... Та така купи си някой хубав Меркур или поне Фет Бой,например,японски ножчета и - успех с бръсненето!

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
    Това не е бръснач!
    Е па позна.

    Първоначално публикуван от Илиян Илиев™ Преглед на мнение
    Темата е с точно заглавие. Току-що стинах и до първият бръснач. По-точно шавет Даун. Отнсно самобръсначките, ножчетата и всичко останало го казвам подробно в клиповете.
    Днес ми пристигна новата самобръсначка. Клипа с разопаковането ще го кача утре. А бръснене ще снимам по-натам. Искам да направя поне още един клип с Дауна.
    Ето и линк към клипа. https://youtu.be/M4cQNJuigzw

    п.п. До края на седмицата ще гледам да отворя и тема с италианските майстори. Има доста интересни неща според мен.
    Много плавно се движиш. Пий две,три ракии за страх и хващай нещо истинско.

    Остави коментар:


  • Тодоров009 (Войводата)
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Това не е бръснач!

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Темата е с точно заглавие. Току-що стинах и до първият бръснач. По-точно шавет Даун. Отнсно самобръсначките, ножчетата и всичко останало го казвам подробно в клиповете.
    Днес ми пристигна новата самобръсначка. Клипа с разопаковането ще го кача утре. А бръснене ще снимам по-натам. Искам да направя поне още един клип с Дауна.
    Ето и линк към клипа. https://youtu.be/M4cQNJuigzw

    п.п. До края на седмицата ще гледам да отворя и тема с италианските майстори. Има доста интересни неща според мен.

    Остави коментар:


  • santaclash
    отговори
    От: С четка и бръснач

    От DM съм си купувал ножчета Солинген. Но не ги ползвах за бръснене, а да режа едно фолио с тях...така, че не знам как бръснат.

    Остави коментар:


  • cecoa1
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Уилкинсън имат и много добри ножчета. Преди се кълнях в Полсилвер, дори се бях запасил в България, но в Германия ги свърших и случайно попаднах на Уилкинсън в магазин на DM(то май нямаше други освен тях). Според мен са по-добри от Полсилвера.

    Иначе за бръсненето не мога да давам акъл, че го практикувам по принуда(А и по начин, който може да причини душевни травми на любители и табиетлии в тази област).
    Ползвам същата българска самобръсначка, имам общо две или три, както с метален предпазител, така и с пластмасов (имах и една, която се отваряше с въртене на дръжката без да се разглобява, но май не съм я ползвал). Но точно предпазителят е нещото, което не ползвам, та на практика са еднакви.
    Кремове, пяни, четки и автършейв ползвам изключително рядко (да не кажа и почти хич). И до тук спирам, да не ме обявите за абориген(все пак до преди близо 15 години се бръснех по-нормално).

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    Хубава тема,ще я следя! А не е ли по-добре да се казва "С четка и самобръсначка",например..?
    Така както гледам май ще стигне до бръснача.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Кажи повече за самобръсначката- марка модел, ножчетата и четката. Аз ползвам една Уилкинсън и една Жилет, като и двете имат регулиране на, ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, да го наречем "ъгъла на атака", с тази подробност, че аз си бръсна и главата. Ножчетата все още ги копая по стари шкафове насело- Полсилвър, Дерби, Рубие, Астор...
    Само за протокола- това не е бръснач. Заглавието малко подвежда, но виждам, че си строил на рафта зад теб два бръснача и половина, та ще чакаме видео и с тях.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X