Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С четка и бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Ама, тури поне едно 18+ и предупредителни табели, да не предизвикаш някой нервен срив.
    Поканата е към ivo-police,не към Илиян според мен..?

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
    Иво...що не пуснеш тъдява един клип, бре?!
    Ама, тури поне едно 18+ и предупредителни табели, да не предизвикаш някой нервен срив.

    Остави коментар:


  • Тодоров009 (Войводата)
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Иво...що не пуснеш тъдява един клип, бре?!

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Е, Вие сега се обидихте, че никой тук не коментира бръсненето с пластмасовата Уилкинсън и ни наказвате ли?
    Виж другата тема на новобранеца. Два телефона ,няколко ЛС -та и е готов.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Е, Вие сега се обидихте, че никой тук не коментира бръсненето с пластмасовата Уилкинсън и ни наказвате ли?

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Понеже никой не коментира няма да слагам линк към новото видео.
    За сметка на това ще пусна линк към едно вълшебно бръснене. Предишния клип на този човек беше с бръснач във всяка ръка и превръзка на очите.

    https://www.facebook.com/groups/1613...4797367765383/

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Едно бързо бръснене с температура и настинка. https://youtu.be/OVu-8kHo8qI

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Благодаря. Ще се постарая.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Ще свикнеш много бързо даже,изобщо не е трудно.Просто не бързай и всичко ще си дойде на мястото А,може ли един съвет..? Не говори доката ножчето ти е на лицето,свикни да говориш между движенията с бръсначката - казваш нещо - бръснеш,пак казваш нещо пак бръснеш,или докато не си завършиш изречението - не бръснеш... И не гледай толкова в камерата,по-важно ти е бръсненето.
    Успех!

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Ще се разровя, раздела не е голям. В едното видео опитах с лявата ръка, не изпитах голямо затруднение, въпреки че преди това изказах съмнение. По принцип лесно се научавам да правя неща с лявата ръка, така че и с това ще се справя.
    Измислих начин да намаля неудобството от камерата, която ми пречи да се виждам, но ще го приложа чак след 2-3 клипа.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
    Последният клип не беше кървава баня, може на баце Иво системата за стабилизиране на мерника да помага

    Иначе самият инструмент изглежда доста по-опасен от класически бръснач. Аз лично леко се притеснявам само като гледам, камо ли да пробвам, а с бръснача съвсем естествено ми идва.

    Към автора на темата, понеже не съм гледал всички клипове (както сам отбелязваш, дългички са) и не знам дали е ставало дума, ама бръсненето само с едната ръка изглежда трудна, напрегната и леко страшна работа

    Според мен истински бръснач и смяна на ръцете за двете страни на лицето доста ще улесни и обезопаси процедурата. За бръснача разбрахме защо е оставен за после, ама смяната на ръцете си струва да опиташ. Сигурен съм почти, че Бат Пепо ще потвърди. Виж в разните теми какво казва. Той тука е водещ специалист, не пише празни приказки и мисля, че е писал по въпроса.
    Разбира се,че ще потвърдя Много по-удобно и лесно е бръсненето с две ръце.Не ми се повтарят,обаче,неща които съм писал отдавна.Ако човек има желание да се научи - ще прочете и с мъничко постоянство ще се научи.Затова и не давам съвети в тази тема,а виждам,че и господин Петров се въздържа от такива - предполагам по същата причина..?

    Остави коментар:


  • nissan_gr
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Последният клип не беше кървава баня, може на баце Иво системата за стабилизиране на мерника да помага

    Иначе самият инструмент изглежда доста по-опасен от класически бръснач. Аз лично леко се притеснявам само като гледам, камо ли да пробвам, а с бръснача съвсем естествено ми идва.

    Към автора на темата, понеже не съм гледал всички клипове (както сам отбелязваш, дългички са) и не знам дали е ставало дума, ама бръсненето само с едната ръка изглежда трудна, напрегната и леко страшна работа

    Според мен истински бръснач и смяна на ръцете за двете страни на лицето доста ще улесни и обезопаси процедурата. За бръснача разбрахме защо е оставен за после, ама смяната на ръцете си струва да опиташ. Сигурен съм почти, че Бат Пепо ще потвърди. Виж в разните теми какво казва. Той тука е водещ специалист, не пише празни приказки и мисля, че е писал по въпроса.
    Последно редактирано от nissan_gr; 16-10-18, 20:52.

    Остави коментар:


  • Juiced
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Илиян Илиев™ Преглед на мнение
    Хобито, което искам да превърна в основно мое занимание е пчеларство, а това е един от най-скъпите бизнеси.
    Ако го правиш в Италия може и да стане, тук все повече се опитват да ни мачкат и ако не си голям фирмаджия вобще няма смисъл да се потиш, а пот има много.

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Бат Пепо, не съм се обидил за нищо. Просто реших да отговоря и в клипа. И пак за прословутото ножче - в онлайн магазините е под 2 евро. Значи е неоправдано скъпо в магазина да е 4 евро. Все едно един бръснач да е 150 евро онлайн, а в магазина да е 300... Ми неоправдано скъпо ще е.
    Баце Иво, аз се оглеждам за нещо, но положението е леко сложно от финансова гледна точка. Не че не мога да си го позволя, но от новата година имам желание да превърна хобито си от хоби в регистриран бизнес и всяко евро гледам да го влагам там. Хобито, което искам да превърна в основно мое занимание е пчеларство, а това е един от най-скъпите бизнеси.

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
    Някой няма ли да го оправи това заглавие вече!
    Добро си е заглавието.Още малко му трябва да го подкокоросъм на ЛС и е готов.Между другото той може качи още интересни линкове.А в италянските продавалници филармониките са по евтини от при вас.ПП Имаше и един камисори за 70 евро.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X