Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С четка и бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Илиян Илиев™ Преглед на мнение
    Специално за Тропчо.

    https://youtu.be/AAMRyO9g3jc
    Цитирате ме невярно, а с такива хора не споря. И не, не се и сърдя! Заявявам го, за да избегна интерпретации в следващия Ви клип.
    По- скоро ми е забавно. Темата ми е интересна, провокира и особено след клипа на бат' Иво, куту нищо ще се пусна и аз некой ден с видео. Ся отивам да тренирам, за да не хабя после излишно филмова лента!
    Един съвет: Прочетете подписа на съфорумеца Владо ТС.

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Специално за Тропчо.

    https://youtu.be/AAMRyO9g3jc

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Iliya.Hristov Преглед на мнение
    8 минути , на мен все още ми отнема поне 20-25 . Супер клип за начинаещи в бранша! Ако има следващ клип, нека видим и една контра, че на мустака почти винаги си клъцвам носа леко.
    Мииии, подобни дълги и плавни движения не са съвсем за начинаещ, а за контрата съм чувал доста противоречиви мнения. Специално аз, не я практикувам. Обаче, ако плочките са 25х15 см, мисля че си отговорих на един важен въпрос, свързан с близкото бъдеще.
    Наздраве, Иво и доскоро!

    Остави коментар:


  • Iliya.Hristov
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    Само заради тебе....
    8 минути , на мен все още ми отнема поне 20-25 . Супер клип за начинаещи в бранша! Ако има следващ клип, нека видим и една контра, че на мустака почти винаги си клъцвам носа леко.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    И аз толкова,пошегувах се просто с колегата...

    Остави коментар:


  • davc
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Абе провидение, трийсе и кусур години се щавя, за да не съм стигнал отдавна до тази схема, трябва да съм австралопитек...

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
    Без да съм изследвал твърдостта на космите си (съзнателно) , моето бръснен се случва по тая схема. Някак си от вътре ми е дошло това.
    Малцина сте тези,избрани да вършат делата си със силата на провидението!

    Остави коментар:


  • kameno karp
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Без да съм изследвал твърдостта на космите си (съзнателно) , моето бръснен се случва по тая схема. Някак си от вътре ми е дошло това.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Ето моята последователност на бръснене:



    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:oval-lice.gif
Прегледи:1
Размер:31.9 КБ
ID:5804245
    Не съм я измислил аз,просто това е най-комфортното бръснене,доказало се през вековете.Да поясня за неразбиращите - космите на лицети не са еднакво твърди и гъсти навсякъде.Та,колкото повече им въздейства пяната - толкова по-меки стават,тоест по-комфортно бръснене.
    Последно редактирано от Bat_Pepo; 02-12-18, 22:15.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Браво Ивчо!

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Браво за клипа. Бих казал, че това е първият български клип с бръснач. Май имаше един на една бръснарница от преди няколко години, но това не се брои. Радвам се, че и друг любител на класическото бръснене се реши да застане пред камерата.

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Такаааа...супер дупер старата ми самобръсначка купена 80-те години от ЦУМ изкарала техникум ,казарма ,софстрой и пенсия в полицията. Специалния сапун и испанеца. Филармоника 25мм ширина на острието,ако не става за бръснене може да се кълца зеле с него.Това последното е мнение на един уважаван мой приятел.
    Не съм много фотогеничен и на няколко сельодки толко.

    Остави коментар:


  • ivo-police
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    ....
    Направо започвам да мисля за сценична установка в мойта баня.....
    Само заради тебе....

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Едно нормално бръснене трае толкова, около 5-6 минути, независимо от вида на самобръсначката. Някои дори с бръснач успяват за толкова. При самобръсначките с много ножчета е по-вероятно зачервяването и раздразнението на кожата. При класическите самобръсначки това се случва рядко, но пък е лесно да се пореже човек. При бръсначите не знам как е, но опиталите твърдят, че това е идеалното решение.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
    Ей голям зор ви дава това бръснене бе! От над 30 години се бръсна и последните двадесетина ВСЕКИ ден, ама всеки! И тез последните двадесетина с четка и сапун. И какво като ми е пластмасова самобръсначката със сменяеми глави с много ножчета?! Бръсна се за около пет минути, не мога да си позволя да губя повече!
    И аз за толкова,та и по-малко...

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X