Обява

Свий
Няма добавени обяви.

iRobot Roomba и други такива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: iRobot Roomba и други такива

    благодаря, колеги. Roomba 870 е с гумени четки и двете ще си ползвам ножичките

    Коментар


    • #92
      От: iRobot Roomba и други такива

      Това 'гребенче' долу вляво е точно за този тип замърсявания - в горната му част можеш да видиш скритото ножче в дъното на 'куката'...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #93
        От: iRobot Roomba и други такива

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Тропчо, ако слушкаш, мога да ти пратя за проба Румба 650. На кутията изрично пишеше че много им разбира на космите. За седмица-две ще ти стане ясно и ще ми я върнеш.

        Сега е моментът, докато котаракът ми е в командировка.
        А-а-а-а, намирисва ми, че това означава да огранича свободата на словото си тук. Крайно неприемливо е!
        Освен това, сигурен съм че ще изпляска нещо по уреда, докато го пробвам. Най- малкото, не мога да гарантирам за отношението на Айра към него, така че си е риск.
        Предпочитам, след подобна атестация, да се метна на някоя подобна, а ако не върши зададената работа, скоро ще я видите тук, предложена на разумна цена.
        П.П. За момента, положението е 15 минути метене всеки ден + около час миене, веднъж в седмицата. Миенето ще си остане, така че на кантара се качва времето и периодичността за почистване на Румбата или подобните ѝ. Всяка прахосмукачка, изискваща повече внимание от, м-м-м-м да речеммммм, 5 минути на ден е неприемлива. Добре де, половин час седмично.
        Последно редактирано от Тропчо; 23-06-16, 19:44.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #94
          От: iRobot Roomba и други такива

          Ддин колега от форума продаваше и-роботи. Някой да му има телефона, че имам въпрос.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #95
            От: iRobot Roomba и други такива

            От два месеца ползвам irobot 650, реших да споделя мнението си.
            - Преди закупуване имайте предвид, че не може да се качи на черен килим , килим с черен кант или по друг начин казано не чисти тъмни подове- приема ги като стъпало, спира и дава грешка.
            - Проблема се решава, но имайте една наум при покупка.
            -Чисти, разхожда се безгрижно доволен съм.
            -Няма шанс да изчисти финият прах, но за сметка на това се справя добре със ежедневния боклук.
            Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
            GSM +359 895 236 182

            А Rhf +

            Коментар


            • #96
              От: iRobot Roomba и други такива

              Скоро може би ще споделя и аз отзиви за Филипс SmartPro Compact FC8776 от Шел.Дано излезне читава.

              Коментар


              • #97
                От: iRobot Roomba и други такива

                Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                От два месеца ползвам irobot 650, реших да споделя мнението си.
                - Преди закупуване имайте предвид, че не може да се качи на черен килим , килим с черен кант или по друг начин казано не чисти тъмни подове- приема ги като стъпало, спира и дава грешка.
                - Проблема се решава, но имайте една наум при покупка.
                ....
                А как се решава?

                Коментар


                • #98
                  От: iRobot Roomba и други такива

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Скоро може би ще споделя и аз отзиви за Филипс SmartPro Compact FC8776 от Шел.Дано излезне читава.
                  От снощи звяра шета в къщи.Заредих го за 1ч,щото сърцето не трае,и го пуснах да търчи.Като за първо минаване,чисти като нормална прахусмукачка.Вдига всико,чисто,доста добре.
                  Докато си направи карите на стаите,тича като гламово от стая в стая,и пробва да се блъсне във всичко.Така ще бъде първите пускания,докато си направи подробни карти на стаите.
                  За 420лв с две години гаранция се е утрепала.
                  Последно редактирано от FiveFinger; 03-02-17, 09:57.

                  Коментар


                  • #99
                    От: iRobot Roomba и други такива

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    От снощи звяра шета в къщи.Заредих го за 1ч,щото сърцето не трае,и го пуснах да търчи.Като за първо минаване,чисти като нормална прахусмукачка.Вдига всико,чисто,доста добре.
                    Докато си направи карите на стаите,тича като гламово от стая в стая,и пробва да се блъсне във всичко.Така ще бъде първите пускания,докато си направи подробни карти на стаите.
                    За 420лв с две години гаранция се е утрепала.
                    А дали може да чисти няколко стаи наведнъж? В упътването какво пише?

                    Коментар


                    • От: iRobot Roomba и други такива

                      Още не сме си купили такова нещо.

                      Колебаем се какво да бъде.

                      Има ли класация кое е най-добро за малък дом с килим и домашен любимец?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: iRobot Roomba и други такива

                        Предполагам че може да чисти няколко стаи.Време за работа има 130мин.Вчера 82кв апартманет го изчисти за около 40 мин,три стаи и коридор.Като само си ходи от стая в стая.По книжка чисти през цялото време,или като свърши с картата на стаята.
                        В другият апартамент имат таква от два месеца,и вече има карта на жилището.Почти не се блъска в нищо(под блъска,разбирайте да стигне до стена,и да пробва да я заобиколи).Също имат и куче(френски булдог),и бебе на месец.Робота чисти през ден,и обира всичко.Косми,мъх и т.н Определено има голям ефект от нейното ползване.За 420лв,разбита за две години,времето което ще ми спести ....

                        По мнение,от другият апартамент,после водата и мопа е почти чиста,в сравнение с преди.Аз съм със плочки навсякъде,и в неделя ще видим как ще бъде мопа на пароструйката.Преди си беше черен,като се измият плочките,след теста със робота ще споделя.

                        п.с В спалнята обра всички косми от косата пред огледалото на жената
                        Последно редактирано от FiveFinger; 03-02-17, 12:18.

                        Коментар


                        • От: iRobot Roomba и други такива

                          Честито, че вече я пишат изчерпана при шелпромото
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: iRobot Roomba и други такива

                            Аз я поръчах още на 31.12.2016г.Още тогава се водеше само с поръчка.Утре пак е на смяна,докато съм по изпити

                            Коментар


                            • От: iRobot Roomba и други такива

                              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                              Предполагам че може да чисти няколко стаи.Време за работа има 130мин.Вчера 82кв апартманет го изчисти за около 40 мин,три стаи и коридор.Като само си ходи от стая в стая.По книжка чисти през цялото време,или като свърши с картата на стаята.
                              В другият апартамент имат таква от два месеца,и вече има карта на жилището.Почти не се блъска в нищо(под блъска,разбирайте да стигне до стена,и да пробва да я заобиколи).Също имат и куче(френски булдог),и бебе на месец.Робота чисти през ден,и обира всичко.Косми,мъх и т.н Определено има голям ефект от нейното ползване.За 420лв,разбита за две години,времето което ще ми спести ....

                              По мнение,от другият апартамент,после водата и мопа е почти чиста,в сравнение с преди.Аз съм със плочки навсякъде,и в неделя ще видим как ще бъде мопа на пароструйката.Преди си беше черен,като се измият плочките,след теста със робота ще споделя.

                              п.с В спалнята обра всички косми от косата пред огледалото на жената
                              Питам, защото моя iRobot не може. Ако влезе в друга стая почва да чисти нея и не се връща после да изчисти предишната. А ако се върне в първата стая е по случайност. По-скъпия вариант го можеше - влиза в друга стая и като я изчисти се връща да доизчисти предишната(някакви виртуални врати се поставяха между стаите). Нещо такова беше.

                              Коментар


                              • От: iRobot Roomba и други такива

                                Вчера си ходеше из всички стаи.Ще го наблюдавам и ще пиша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X