Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на планински гуми със такива за асфалт.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • коко келеша
    отговори
    От: Смяна на планински гуми със такива за асфалт.

    Комшия кара с някакви гуми на Швалбе, които силно напомнят на мотоциклетни шосейни - редки канали под около 45о в посока от стъпката към джантата. Самото контактно петно при вертикална стойка е абсолютно гладко като слик. Естествено, по български, изказването му е, че гумите са най-доброто, което може да се купи на пазара.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: Смяна на планински гуми със такива за асфалт.

    Тия бабини зъби взеха да ме нервят и мен. Карам едно, ама поддържам 4 колелета и не мога да затворя капачката на лепилото. Навремето, външните гуми ли бяха някакви извънземни или сегашните са боклук?

    Остави коментар:


  • brum
    отговори
    От: Смяна на планински гуми със такива за асфалт.

    По-тесни, по-леки и с по-малко грайфер. Ако караш само по асфалт - някакъв полуслик.

    Едно нещо което съм карал с подобна цел беше Schwalbe Thunder Burt Evo 26x2.1". Версията с най-тънкият протектор, изключително лека, чудесна от към сцепление по паркове и по асфалт и много лесна за търкаляне. Обаче поради тънкият протектор лесно се пука горе-долу на месец по веднъж при каране през парковете (ежедневно, ~15km на ден).

    Остави коментар:


  • Смяна на планински гуми със такива за асфалт.

    Както пише в заглавието имам намерение да сменя гумите.
    Имам едно планинско колелце 26" което си ме кефи и си върви леко.
    Обаче го карам предимно по асфалта и тея рошавите гуми малко ме мъчат.
    Предложете ми моля какви гуми да му сложа че да си го карам лекичко и да има повече инерция!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X