Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Post factum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • fanatic
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
    +1
    Тоя спор, според мен избива на инфатилизъм.....!
    По логиката му, аз ще трябва да съм най-нечестния играч,
    защото маркера ми показа 324f/s, при замерванията, на финала!?
    От това само съм недоволен, защото пукаше топчета яко и не можеше да се стреля нормално, защото бях и с дълга цев.
    Предлагам нещо конструктивно, защото спора отива на..уя,
    нека съдиите, при прераждането да тестват и донастройват маркерите, аз лично ще го направя сам следващият път,
    защото ми писна да се пръскат топчета в цевта
    и да ми развалят боя и групираността!!!

    .....На Войната2 играх по къси ръкави и
    ако Войната3 е пак в такава жега, ще съм в същата форма!!!
    Който го е страх от мечки, да не ходи в гората!!!!
    Има ефикасни мазила за синките от които минават за 2-3 дена,
    аз си нося винаги такова, но въпреки това си знам,
    че винаги може да ме докарат, на екстериор,
    като петниста хиена, но това е част от играта!!!!
    +1

    Остави коментар:


  • Георги Василев
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение

    Предлагам нещо конструктивно, защото спора отива на..уя,
    нека съдиите, при прераждането да тестват и донастройват маркерите, аз лично ще го направя сам следващият път,

    Добро предложение.

    Остави коментар:


  • Тони Груев(GAD/dag)
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
    +1
    В неделя го тествахме. Маркер на 280 може да докара сериозен хематом ако удари на твърдо място, както се случи ребро. В същото време другия маркер се оказа на 321 и при удар в корема от 5-6 метра не получих сериозна травма.
    Кажи с какво се мажеш, ако не е тайна отвара. Все пак е лято и не е много весело на плажа да ме раглеждат като болен от някаква идиотска болест
    Отиваш в първата аптека, питаш за мазило за хематоми и си купуваш най-скъпото, около 6-7лв.!!!!

    Остави коментар:


  • mitkos
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
    +1
    Тоя спор, според мен избива на инфатилизъм.....!
    По логиката му, аз ще трябва да съм най-нечестния играч,
    защото маркера ми показа 324f/s, при замерванията, на финала!?
    От това само съм недоволен, защото пукаше топчета яко и не можеше да се стреля нормално, защото бях и с дълга цев.
    Предлагам нещо конструктивно, защото спора отива на..уя,
    нека съдиите, при прераждането да тестват и донастройват маркерите, аз лично ще го направя сам следващият път,
    защото ми писна да се пръскат топчета в цевта
    и да ми развалят боя и групираността!!!

    .....На Войната2 играх по къси ръкави и
    ако Войната3 е пак в такава жега, ще съм в същата форма!!!
    Който го е страх от мечки, да не ходи в гората!!!!
    Има ефикасни мазила за синките от които минават за 2-3 дена,
    аз си нося винаги такова, но въпреки това си знам,
    че винаги може да ме докарат, на екстериор,
    като петниста хиена, но това е част от играта!!!!
    +1
    В неделя го тествахме. Маркер на 280 може да докара сериозен хематом ако удари на твърдо място, както се случи ребро. В същото време другия маркер се оказа на 321 и при удар в корема от 5-6 метра не получих сериозна травма.
    Кажи с какво се мажеш, ако не е тайна отвара. Все пак е лято и не е много весело на плажа да ме раглеждат като болен от някаква идиотска болест

    Остави коментар:


  • Тони Груев(GAD/dag)
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
    Вярвам, че тук хората са възрасни, със самосъзнание колко опасно и неразумно може да е едно такова умишлено усилване на пушките! Никой не би си позволил да го прави умишлено! Стига с този безсмислен спор.
    +1
    Тоя спор, според мен избива на инфатилизъм.....!
    По логиката му, аз ще трябва да съм най-нечестния играч,
    защото маркера ми показа 324f/s, при замерванията, на финала!?
    От това само съм недоволен, защото пукаше топчета яко и не можеше да се стреля нормално, защото бях и с дълга цев.
    Предлагам нещо конструктивно, защото спора отива на..уя,
    нека съдиите, при прераждането да тестват и донастройват маркерите, аз лично ще го направя сам следващият път,
    защото ми писна да се пръскат топчета в цевта
    и да ми развалят боя и групираността!!!

    .....На Войната2 играх по къси ръкави и
    ако Войната3 е пак в такава жега, ще съм в същата форма!!!
    Който го е страх от мечки, да не ходи в гората!!!!
    Има ефикасни мазила за синките от които минават за 2-3 дена,
    аз си нося винаги такова, но въпреки това си знам,
    че винаги може да ме докарат, на екстериор,
    като петниста хиена, но това е част от играта!!!!

    Остави коментар:


  • Tiger
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    ...следващата Война просто ще си залепим по една лепенка на маркерите и готово.....
    Има и друг момент! Вие играете в гори с храсти, тръни, високи треви, камънаци и какво ли не още... Колко от вас си търкалят пушките по земята и минават през храсти и треви? Е, в такива условия се надраскват дори металните частите на пушките, та какво остава да се скъса някаква лепенка...
    Вярвам, че тук хората са възрастни, със самосъзнание колко опасно и неразумно може да е едно такова умишлено усилване на пушките! Никой не би си позволил да го прави умишлено! Стига с този безсмислен спор.
    Георги, ако все още има в теб съмнение, то пусни една анкета дали хората смятат, че пушките нарочно са усилвани и ще видиш какво е общественото мнение. Обаче се съмнявам много хора да подкрепят тезата ти...
    Последно редактирано от Tiger; 09-07-07, 17:18.

    Остави коментар:


  • Obersturmbahnfuehrer
    отговори
    До: Post factum

    Който има спортсменски дух не би го предложил. Вече казах, че пушка може да се усили и по-друг начин, пък облепяйте винта на дросела колкото искате.

    За сведение, по "другия" начин може да се постигне скорост до 450 fps, докато само с дросела пределът е около 350.

    Щом допускате, че някой от нас си човърка по пушките с ясното съзнание, че не е честно, а може и да е опасно е красноречив. Другия път като си облепим пушките ще измислите нещо ново - я пружините да си тарираме, я не знам кво.

    Остави коментар:


  • Георги Василев
    отговори
    До: Post factum

    От теб точно не очаквах да си против..
    Какъв би трябвало да е бил духът преди не знам , но знам, че съмнението съществува! И за да престане да съществува трябва да направим нещо. Това е просто и евтино решение и не виждам нищо страшно в него. Който има спортсменски дух не би се обидил.

    Остави коментар:


  • Obersturmbahnfuehrer
    отговори
    До: Post factum

    А, какво очакваш от тези, които първо знаят, че това са глупости, защото има и други начини да си засилиш пушката и лепенката изобщо няма да те спре и второ, смятат, че там сме се събрали все хора с някакъв авторитет пред останалите?

    То, ако ще се дебнем и ще си вменяваме не само, че мамим, ами и че си усилваме пушките, за да си чупим стъклата на колите и на маските...

    Престанете с тези идеи, защото не това беше духът на начинанието още от самото му начало.

    Остави коментар:


  • Георги Василев
    отговори
    До: Post factum

    За да не се излагам , като "кифладжия"отново, следващата Война просто ще си залепим по една лепенка на маркерите и готово
    Ще си спестим много писане по форумите.
    Мисля, че всеки честен играч няма да има нищо против!
    От нечестните очаквам вой.....

    Остави коментар:


  • reynard
    отговори
    До: Post factum

    Няма ми го ключа защото аз съм с друг маркер и имам само 2 шестограма за х7-та. За А-5 нямам шестограм, затова и нямах за него. И тая кутийка не съм я вадил от никъде, просто ми играе роля на пълнител с инструменти...и в крайна сметка какво се оказа лично ГАД горе ми тества пушката и какво видя мойта показа 272 fps. Леко приблизително с около 50 fps под неговата...

    Остави коментар:


  • fanatic
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Не само,че си мисля, че някой си е носил шестограни ами го видяхме лично. Малко след 17ч. около нашите джипове дискутирахме за пушките и премерих скоростта на някои съмнителни играчи. Венци Петров точно обясняваше, че това е безмислено и един от добре екипираните младежи извади една кутийка с шестограни за да усилим пушката докрай и да ми покажат как пука топчета. И с изненада установи, че му няма точно този шестогранен ключ, който става за пушките. Интересно къде ли го е загубил...

    Ако се познавахме по-отдавна щеше да знаеш, че избягвам да говоря празни приказки.

    Относно човешките сетива- не ги подценявай.
    Жена ми е музикален педагог, и навремето след като ми прави някакви тестове заключи, че имам "абсолютен слух". Ако не знаеш какво значи това на следващата игра може да я попиташ.
    Относно зрението- малко са животните на земята с по-добро зрение от човека...
    Колега един от съмнителите играчи бях АЗ, а момчето с шестограмите беше брат ми radair ако някой има съмнения в нас като играчи или съфорумци нека каже, мисля че точно за пейнтбол и пушки няма какво да ми кажеш. Лично ти премери мойта пушка която на контролата преди старта на играта беше настроена на 280 ф/с ти като я измери показа 312 ф/с и е доста смешно да си мислиш че точно ние сме си пипали пушките, можеш да видиш кога сме регистрирани във форума и се познаваме лично с много голяма част от активните членове, просто се излагаш като кифладжия с тези мнения.
    А шестограми наистина имах но са паднали докато съм тичал, а имах в себе си защото си сглобих response triger-a точно на старта и даже заради това не участвах в преброяването на нашия отбор което беше направено от Венци, изпровали сме многократно ефекта от усилване на пушката и той е отрицателен особено за пушки с по-дълги цеви от стандартната каквато е мойта, шанса да се спука топче в цевта е огромен, такаче мисля че ти стана ясно че не попадна на точните хора които да обвиняваш в усилване на налягането.

    Остави коментар:


  • Венцислав Петров
    отговори
    До: Post factum

    Нещо май хвърчите като криви топчета в грешна посока! Най-важно в тази игра е тактиката, координацията и комуникациите, какво значение има дали ще те насини някаква джанка, нали не са бойни куршуми!
    Точно така!

    Остави коментар:


  • Volk
    отговори
    До: Post factum

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Точно така беше и този който си пъхна пушката през отвора бях аз. И изстрелях поне 100 топчета вътре някои от които в упор от 10 см. по Volk. И го направих с ясното съзнание че няма никакъв проблем защото срещу себе си имам човек който нито ще мрънка нито ще се оплаква. Както и стана. Volk се усмихна и се поздравихме взаимно за добрия бой който определено си заслужаваше да се снима. Е затова и по-горе писах - който си е воин по душа такива неща не го плашат, който не е ... не е! И така за себе си съм взел решение.
    Така беше, все едно ада се изсипа върху нас!
    Бях подготвен за тая работа, обаче такова чудо не очаквах! В един момент всичко се сля в постоянно трещене и отвътре вече нищо не се виждаше!
    Както и да е, аз лично се изкефих на тоя екшън, в който нямаш повече от секунда - две време за действие!
    Не ме бъркат щетите, защото огледалата ще се сменят, но спомена ще остане!

    Нещо май хвърчите като криви топчета в грешна посока! Най-важно в тази игра е тактиката, координацията и комуникациите, какво значение има дали ще те насини някаква джанка, нали не са бойни куршуми!

    Остави коментар:


  • n.nenov
    отговори
    До: Post factum

    Хора, стига с това човъркане на маркерите. Всички знаят, че настройката е деликатна и веднъж настроен, маркерът няма нужда от бъзикане - особено когато се играе с въздух.

    Все пак пейнтболисите сме достатъчно отговорни хора и за нас безопасността е на първо място. Ние искаме да развиваме спорта и за тази цел винаги се стараем да докажем, че е безопасен. Гарантирам, че нито един сериозно играещ пейнтболист няма да си увеличи маркера, за да причини болка или щета на друг играч. Той вече не е пейнтболист а съдъст, който най-вероятно вечер измъчва домашната си котка и куче.

    Моят маркер не го пипам с месеци... всеки път като застана на радара с бутилка въздух знам, че ще даде 280-290 и няма нужда от пипане. Ако сложа СО2 обикновено има нужда от корекции. После като върна въздух - пак настройка. Затова вече си играя само със сгъстен въздух и нямам проблеми.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X