Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на служебен пикап.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Избор на служебен пикап.

    Първоначално публикуван от jimmy Преглед на мнение
    Е това е.

    Аз като има казвам на дилърите на Л200, че единственото нещо, което продава техният пикап е СуперСелекта те не вярват.

    Изключвам случаите на тези дето го купуват заради дизайна, то там е друга история.
    Абсолютно вярно, дизайна е отвратителен, но не е толкова важно за служебна кола.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #77
      До: Избор на служебен пикап.

      имах стария реинджар много друса динамика никаква с голям кеф се отървах от него Миналата седмица ходих да погледнна новия 55000 е наи скъпия изглежда доста добре пооправили са го ( по ефтината модефикация двоина кабина с клима и ел пакет е 45000 с ддс ) има и блокажи стария нямаше имат и тестов може да го покараш и да прецениш сам

      Коментар


      • #78
        До: Избор на служебен пикап.

        Вече е късно!
        Дима изкажи се че хората се притесняват и дават идей
        no signature no problems

        Коментар


        • #79
          До: Избор на служебен пикап.

          споко несъм се притеснил неможе ли да напиша нещо

          Коментар


          • #80
            До: Избор на служебен пикап.

            Виж mazda bt 50. 143коня дизел 2500м3.Аз карам такъв от 2 месеца и сам много доволен.Като цена за 1-на кабина незнам но за мен беше най-добро цена кацество.

            виж снимки:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=10838
            [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
            blood group 0+

            Коментар


            • #81
              До: Избор на служебен пикап.

              A минали ви на ум за Ивеко 2-на кабина 4х4?
              http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
              Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

              Коментар


              • #82
                До: Избор на служебен пикап.

                Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                споко несъм се притеснил неможе ли да напиша нещо
                Е как да не може, напротив въпроса, е че идейте отиват напразно защото вече возилото е купено.
                no signature no problems

                Коментар


                • #83
                  До: Избор на служебен пикап.

                  аз определено препоръчвам:

                  L-200 на Митсубиши със супер селект трансмисия

                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #84
                    До: Избор на служебен пикап.

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    аз определено препоръчвам:

                    L-200 на Митсубиши със супер селект трансмисия

                    a aз със супер сеКлет .

                    п.с. време е да я затварят тая тема
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #85
                      До: Избор на служебен пикап.

                      Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                      имах стария реинджар много друса динамика никаква с голям кеф се отървах от него Миналата седмица ходих да погледнна новия 55000 е наи скъпия изглежда доста добре пооправили са го ( по ефтината модефикация двоина кабина с клима и ел пакет е 45000 с ддс ) има и блокажи стария нямаше имат и тестов може да го покараш и да прецениш сам
                      Това е пикап не SUV. Като го натовариш ще видиш защо е твърд. А относно джиповете за работа.....опитаи се да натовариш една количка за цимент и тогава ще видим. Дори и да я напъхаш, след това ще си имаш главоболиа със чистенето, а пикапа изисква само 2 неща за чистенето:
                      1. Маркуч,
                      2. вода.

                      Видиах ниакой да продава шеви 2500 модел дигнат. Не знам кои му е правил окачването ( лифта ) ама по принцип този пикап ще те погребе. Буквално и преносно.
                      Но също и портфейла ти заради бензина.
                      Почти съм сигурен че това е двигателя които използваха за легендарния хамър1 и за корвет.
                      Но от друга страна със флат бед можеш да си паркираш мерцедеса отзад и да караш със 150км/ч на горе по баира, на овердрайв.
                      явно ще трябва да решиш между конфорт и практичност.

                      Между другото, искам да поясня, че този пикап за който говоря ми е мечта, и е нормално мнението ми да не бъде обективно.
                      Преди седмица гледах новия модел и ми потекоха лигите. $40,000 Щатски долари чисто нов бензинов, а лигите ми потекоха на дизела....обаче......$60,000. За съжеление не мога да си го позволя.
                      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                      Коментар


                      • #86
                        До: Избор на служебен пикап.

                        Здравейте момчета!
                        Искам да попитам quadra - доволен ли си от придобивката, имаш ли някакви забележки?
                        Питам неслучайно, тъй като съпругът ми иска да си купи пикап или джип за работа (геодезист е, и се вре по дерета, баири, гори и кърища ) и се колебае между Ленд Роувър Дифендер 100, Форд Рейнджър или Тойота L 200.
                        Интересува ме също така нова или по-стара машинка е по-добре да се вземе, като имате предвид, че е за работа, а и откъм икономичност - разход гориво, ремонти, части?
                        Благодаря предварително на всички
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Избор на служебен пикап.

                          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                          Здравейте момчета!
                          Искам да попитам quadra - доволен ли си от придобивката, имаш ли някакви забележки?
                          Питам неслучайно, тъй като съпругът ми иска да си купи пикап или джип за работа (геодезист е, и се вре по дерета, баири, гори и кърища ) и се колебае между Ленд Роувър Дифендер 100, Форд Рейнджър или Тойота L 200.
                          Интересува ме също така нова или по-стара машинка е по-добре да се вземе, като имате предвид, че е за работа, а и откъм икономичност - разход гориво, ремонти, части?
                          Благодаря предварително на всички
                          Toйота L200 е чисто нов модел и нямаме никакви впечатления от него
                          ZX-12-R;KLR 650;VULKAN 900;JAWA 350 с кош;JEEP CHEROKEE 2.8;SUBARU IMPREZA

                          Коментар


                          • #88
                            До: Избор на служебен пикап.

                            Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                            Здравейте момчета!
                            Искам да попитам quadra - доволен ли си от придобивката, имаш ли някакви забележки?
                            Питам неслучайно, тъй като съпругът ми иска да си купи пикап или джип за работа (геодезист е, и се вре по дерета, баири, гори и кърища ) и се колебае между Ленд Роувър Дифендер 100, Форд Рейнджър или Тойота L 200.
                            Интересува ме също така нова или по-стара машинка е по-добре да се вземе, като имате предвид, че е за работа, а и откъм икономичност - разход гориво, ремонти, части?
                            Благодаря предварително на всички
                            Ако ще е за гората, да му се дере боята - стар е по-добре!
                            Ако ще е за пред хора, бизнеса да бори, новичък вземете

                            А за ремонти и части по-добър вариант от японските няма - проверено. Тойота, Нисан или каквото си харесате. Забравяте къде е сервиза. Има още нови Тойота 105, Серия 70. Hilux е също добър вариант.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #89
                              До: Избор на служебен пикап.

                              Много благодаря!
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Избор на служебен пикап.

                                Сега да кажа аз, щото въпроса все пак беше зададен директно към мен. При избиране на пикапа трябваше да отговаря на няколко основни изисквания. Да може да се кара от хора които си нямат идея що е то хъбове, бавни, междуосеви дифове и тем подобни дивотии. Да събира една малка бригада и част от оборудването им. Да може да се движи все пак достатъчно добре и по пътя - ако е умрял кон накрая пристигаш изморен и за каква работа може да става дума?
                                та по точка първа Митсубишито е без конкуренция - само там се предлага трансмисия СуперСелект, което ще рече че може да се придвижва в режим 4Х4 и по асфалт. Това е важно щото иначе имат навика като падне дъжд работниците да включат двойното и да си карат така, к`во им пука че няма междуосев диф и ебават майката на трансмисията. Само съм им обяснил къде трябва да е лоста и те изпълняват. Няма хъбове - пак предпоставка за счупване - включили ги, пък после забравили - няма такива неща.
                                Второ - купето - определено много просторно за габъритите си. Човек с ръст 190 спокойно може да седне на задната седалка при дръпната докрай предна.
                                Трето покарахме Тойотата на колеги от Вивател и определено няма много пъргав характер - Митсубишито вървеше доста повече.
                                Тези три неща го направиха нашия лидер. Само да добавя че купихме още едно - съвсем същото и сега ще купим и трето. Експлоатират се абсолютно безжалостно и за сега проблеми не са създавали. Имам забележки относно ергономиката на мястото на водача, освен това съм свикнал да карам по-мощни коли, ама това си е моя мания и трето - разхода е доста по-висок от описания в ръководството. При 130-140 на извънградско с гуми 235/70R16 Good Year MTR разхода е 11 л/100км.
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X