Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е Панда 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво е Панда 4х4?

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    За моя пинин (1.8 GDI, 2 врати, 120 к.с., супер селект) мога да кажа само добро. Минавал съм с него в калта по пътя на трупчийките в района на Лисец и Яръбковица, където повдигната тойота се отказа. Просто е малък и лек, едните колела ги пускам между коловозите, а другите - където падне. Никога не се е налагало да търся помощ.
    Те затва ти трябва Нива!Аз затова оставих Тераното и Паджерото,просто ми трябваше лек и удобен за маневри в тясно пространство джип.И да,джип си е,там където минавам по горски пътеки и обръщам с нея,с другите две се виждах в проблеми.Неизгнила се намира,а и какво като е малко?За 3000 лв ще я карам 3 години поне,голям разход няма що.Плащаме по 600 лв ток на месец зимата и не мрънкаме.

    Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #32
      От: Какво е Панда 4х4?

      Преди Пинина (120 к.с.) имах 2 Лада Ниви 1.7, първата произведена 1995, втората нова - 2007, по 83 к.с. За съжаление мога да кажа, че са калпаво направени коли, със слаба ходова част и окачване, а ръждясват още в магазина. Като проходимост Нивата въобще не може да се сравнява с Паджерото, не й достига нито мощност, нито клиренс. А липсата на климатик през лятото е убийствена.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #33
        От: Какво е Панда 4х4?

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Само ръждата, която изби по заварката на кулите на предните амортесьори съм коша!...
        Ето, за това говоря -

        дясно:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Кула-дясно.jpg
Прегледи:1
Размер:317.6 КБ
ID:5817642

        ляво:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Кула-ляво.jpg
Прегледи:1
Размер:254.0 КБ
ID:5817643
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #34
          От: Какво е Панда 4х4?

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          И от Панди разбираш! Ашколсун колега!
          Колега, не всички сме милионери с по десетина джипа в гаража.На някои ни се налага да разбираме и от по-скромни коли.

          Коментар


          • #35
            От: Какво е Панда 4х4?

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            Кой те излъга така жестоко? Старата панда гние в пъти по-малко от коя да е витара, фероза или самурай.Прави се до 2003-та, моделите с двойно почват от 86та нататък, моделите с предно от 79та.Фиат панда само с предно също не е за подценяване, много зла въшка е.За новата нищо не мога да кажа, защото съм я виждал само отвън, но старата е уникална машина в най-добрия смисъл на думата.Моя съвет към колегата е да търси от последните години с "мощния" мотор (54 коня) и с надпис Daimler Steyr Puch отзад.Двигателя е прост и безпроблемен, части за него има по моргите в неограничени количества все още и могат да се скубят от почти всеки фиат от 90-те.Ако съумеете да я пазите и да не я насилвате много над възможностите и, ще ви изкара с години, най-вече ако го опазите от остри камъни, ламаринката е тънка и без проблем могат да направят разрез в пода.
            Вярно ли?
            Мойта тежи точно 700 кг и е произведена 83г.
            И си е в перфектна кондиция.
            Към колегата, пуснал темата, Панда 4х4 е това, което вече го няма, мога много да говоря, а мога и да ти покажа, но говоря за старата истинската панделка....
            Там където съм минавал с пандата, с Витарата не си го и помислям.
            Пандата я усещам при шофиране като израстък от тялото ми.......
            Поздрави!
            Последно редактирано от samuraj; 15-07-19, 12:00.
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #36
              От: Какво е Панда 4х4?

              Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
              Пандата я усещам при шофиране като израстък от тялото ми.......
              Поздрави!
              То това усещане го има при всички италианки.
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • #37
                От: Какво е Панда 4х4?

                Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                Вярно ли?
                Мойта тежи точно 700 кг и е произведена 83г.
                И си е в перфектна кондиция.
                Към колегата, пуснал темата, Панда 4х4 е това, което вече го няма, мога много да говоря, а мога и да ти покажа, но говоря за старата истинската панделка....
                Там където съм минавал с пандата, с Витарата не си го и помислям.
                Пандата я усещам при шофиране като израстък от тялото ми.......
                Поздрави!
                Моя е грешката, действително започват от 83та да ги правят с 4х4.С всичко друго написано от тебе съм съгласен, в тези коли и само един единствен лост да има, пак ще е приятен за окото и удобен за водача.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X