Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е Панда 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво е Панда 4х4?

    Първо за Джимни си помислих, ама след 2010 г. цените почват от 15000 лв.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Какво е Панда 4х4?

      До към 5-6 хил лева е класа на доказаните паркетници. Клас "прасе"-види ли коква с кал, цопва в средата и не можеш да го изкараш повече.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        От: Какво е Панда 4х4?

        Имам опит с два Пинина и не виждам в тях нищо хубаво.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          От: Какво е Панда 4х4?

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Имам опит с два Пинина и не виждам в тях нищо хубаво.
          Но пък откъм проходимост са много напред в сравнение с разни Сувове и 4х4 леки коли.....
          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар


          • #20
            От: Какво е Панда 4х4?

            Още един глас за Jimny, следван от по-дъртия HR-V 1ва генерация.

            п.п.
            Ако търсиш от старите панди, баща ми от известно време мисли да маха негова.
            РенеГАД
            VW Golf V Variant 1.9 TDI
            Honda HR-V 1.6i 4WD
            "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

            Коментар


            • #21
              От: Какво е Панда 4х4?

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Виждал съм старата Панда, леко вдигната и качена на рошави гуми да минава оттам, където никой не може да предположи, че ще мине.
              Потвърждавам- от собствен опит.
              В дълбоки и кални коловози, където закъсвах с Нивата и чаках Форшрита с лебедката, с Пандата минавах без замисляне.
              Но лекотата на конструкцията не винаги е само предимство. За новите Панди не мога да кажа ,но ми изглеждат "напълнели",усложнени и "накипрени",което не е много в унисон с "горско"приложение. Аз бих заложил на нещо -прежалено!

              Коментар


              • #22
                От: Какво е Панда 4х4?

                Последната Панда 4х4 Cross е със халдекс м/у мостовете с възможност за ръчно 100% блокиране до 50 км/ч (по спомен за скоростта) и предвид малкото тегло и прилична геометрия е изненадващо добра комбинация! И все пак за лов не ми се струва най-добрата опция....
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #23
                  От: Какво е Панда 4х4?

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Първо за Джимни си помислих, ама след 2010 г. цените почват от 15000 лв.
                  Не бой се, дивеча му е все тая коя година ти е джипа...ама предполагам, че ти е ясно.

                  Освен това, ръждата на сегашната толкова голям проблем ли е??
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво е Панда 4х4?

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    Старата панда жива няма да я намериш. Абсурд е. Модел от 80-те, гниещ зверски.
                    Кой те излъга така жестоко? Старата панда гние в пъти по-малко от коя да е витара, фероза или самурай.Прави се до 2003-та, моделите с двойно почват от 86та нататък, моделите с предно от 79та.Фиат панда само с предно също не е за подценяване, много зла въшка е.За новата нищо не мога да кажа, защото съм я виждал само отвън, но старата е уникална машина в най-добрия смисъл на думата.Моя съвет към колегата е да търси от последните години с "мощния" мотор (54 коня) и с надпис Daimler Steyr Puch отзад.Двигателя е прост и безпроблемен, части за него има по моргите в неограничени количества все още и могат да се скубят от почти всеки фиат от 90-те.Ако съумеете да я пазите и да не я насилвате много над възможностите и, ще ви изкара с години, най-вече ако го опазите от остри камъни, ламаринката е тънка и без проблем могат да направят разрез в пода.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво е Панда 4х4?

                      И от Панди разбираш! Ашколсун колега!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво е Панда 4х4?

                        Карал съм Панда, карал съм и Пинин, даже майка ми в момента кара Пинин, Пандата отстъпва на Пинина и по комфорт и по мощност и по всичко......Какво не сте доволни от пинина , колеги не ми е ясно ??? Бързи, бавни, блокаж на междинен диф.......Ко не ви харесва...???

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво е Панда 4х4?

                          Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
                          ...Ко не ви харесва...???
                          Само ръждата, която изби по заварката на кулите на предните амортесьори съм коша! Нали за това започнах да се оплаквам.
                          Другаде за сега няма. Джипето си е екстра! Даже днес му смених маслата.
                          Доволен съм от тази кола, затова първо пуснах обява, че купувам, но няма предложения.
                          Последно редактирано от trapper; 13-07-19, 18:03.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какво е Панда 4х4?

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Само ръждата, която изби по заварката на кулите на предните амортесьори съм коша! Нали за това започнах да се оплаквам.
                            Другаде за сега няма. Джипето си е екстра! Даже днес му смених маслата.
                            Доволен съм от тази кола, затова първо пуснах обява, че купувам, но няма предложения.
                            https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=232297

                            Даже изглежда идеален за лов, и не само.

                            п.п.
                            Аз по едно време се бях надъхал за Pajero 2.5 TDI 99 к.с., тривратка, с падащ булбар - идеален да метнеш едно диво свинье на него , ама пуста ръжда ...
                            РенеГАД
                            VW Golf V Variant 1.9 TDI
                            Honda HR-V 1.6i 4WD
                            "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво е Панда 4х4?

                              Говорихме ...
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво е Панда 4х4?

                                Дайхатсу Териос обсъжда ли се като вариант? Старото поколение или новото, взависимост от бюджета.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X