Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за покупка на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за покупка на джип

    Здравейте, нов съм във форума, но от доста време имам желание да се присъединя към приключенците
    след известно време финансова подготовка дойде и моя ред да си закупя проходима машина. Идеята и предназначението са за разходки в гората, трудно достъпни местности, ходене за риба и не толкова скално катерене (макар, че на друг етап не се знае ). Изчетох естествено за около месец бая техническа литература, както и доста теми тук и съм се насочил за момента към Паджеро 2 бензин. Доколкото разбирам от прочетеното - за най-малко пари този автомобил дава най-много (може би без цял мост..). Също така от препоръки от колеги стигам до извода, че оптималната комбинация е автоматик, супер селект, 3.5 бензин без директно впръскване (ще се слага газ, ако няма) и задължително за мен КЛИМАТИК! По принцио идеята ми е да купя запазено от ръжди здраво купе, със здрави трансмисия и двигател, като в последствие надградя до един амбициозен проект с помощта на местните момчета оффроудъри (Вромос) - разбирайте лифт, калници, по-сериозни гуми, лебедка, може би и някакви защити, както и ролбари. Така описана ситуацията мисля, че повечето колеги, които биха могли да помогнат имат достатъчно информация, приемам всякакви съвети и препоръки. Също така ако някоя форумна джипка вече минала през процедурите се продава, нека колегите да споделят, но не намирам. Боджетът за момента е 10-12к, като ако е подготвена може да се увеличи (тоест минала през лифтове, готова - с гуми, лебедки, уширени калници и т.н.)
    Ще помоля също така за мнение от по-запознатите за една две джипки.
    Претенциите са ми : дълга база, автоматик, климатик и кожа. Другото ще се оправя!
    първата прилична с екстри и в прилично състояние (може би на пръв поглед) -

    https://bit.ly/2PSH4lS

    Благодаря предварително!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X