Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

    Еми паркетници са сичките дето си изредил.
    Ако искаш нещо сериозно и то след 2007 с блокаж остава само Г класа или Патрул
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #62
      От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

      Или, ако търсиш нещо по-бюджетно и същевременно сериозно- Вранглер JK.
      M57D30T1
      W450

      Коментар


      • #63
        От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

        И Джип има блокажи (поне отзад, а някои и отпред)...

        П.С. Писали сме заедно с колегата
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #64
          От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

          Освен да приготвиш една софра на вилата, да дадеш координати на няколко човека с желаните от теб марки/модели, пък - каквото сабя покаже
          Иначе на думи всички са големи!
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #65
            От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

            Първоначално публикуван от горянин Преглед на мнение
            Колеги, спасявайте положението ...
            Не може да се спасява положението! Тук никой не е господ! Има колкото искаш джипове с "блокажи и демултипликатори", ама като нови са стрували 150 - 200 хил. лв. Няма как на 5-6 години да ги вземеш за 22 хил. Или търси по стари, или взимаш от паркетниците които си изброил.

            Коментар


            • #66
              От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

              Те истинските джипове с всяка година намаляват и избора се свива, а па ти искаш и да е след 2008-ма.....няма как..
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #67
                От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                Притрябвал му е истински джип да ходи до вилата.

                Коментар


                • #68
                  От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                  Ами представи си , че на стари години и мен ме "хване" вашата болест за горите? Къде ще се дяна тогава с някоя СРВ?
                  Какво мислите за Терано 3,0 ТДИ - 2003?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                    Първоначално публикуван от горянин Преглед на мнение
                    Ами представи си , че на стари години и мен ме "хване" вашата болест за горите? Къде ще се дяна тогава с някоя СРВ?
                    Какво мислите за Терано 3,0 ТДИ - 2003?
                    Ако ще е Терано, взимай 2.7 да ти е мирна главата..и не питай защо...
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #70
                      От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Еми паркетници са сичките дето си изредил.
                      Ако искаш нещо сериозно и то след 2007 с блокаж остава само Г класа или Патрул
                      е той ТЪрТьО го е рекъл тук.......
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • #71
                        От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                        Колега, ако аз имах твоята дилема/ добре че я нямам/, бих постъпил по следния начин, тъй като един автомобил не може да задоволи претенциите ти. Щях да си запазя Нивата и да си паркирам близо до вилата за лудите ми старини, да си взема и една дизелова Хонда CR-V или дори Акорд за да си начеша крастата за по комфортен, икономичен и надежден семеен автомобил. С парите които ще спестиш от липсата на ремонти по CR-V през годините, ще си поддържаш вилата и Нивата в добро състояние.
                        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                        Коментар


                        • #72
                          От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                          Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                          Колега, ако аз имах твоята дилема/ добре че я нямам/, бих постъпил по следния начин, тъй като един автомобил не може да задоволи претенциите ти. Щях да си запазя Нивата и да си паркирам близо до вилата за лудите ми старини, да си взема и една дизелова Хонда CR-V или дори Акорд за да си начеша крастата за по комфортен, икономичен и надежден семеен автомобил. С парите които ще спестиш от липсата на ремонти по CR-V през годините, ще си поддържаш вилата и Нивата в добро състояние.
                          Не лош вариант.
                          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                          Коментар


                          • #73
                            От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                            От кросоувърите, които си изброил стават Х-трейла и СРВ-то. Х-трейла има някои хронични болежки, които не са и толкова евтини като дебитомер(почти консуматив), цели носачи, които трябва да сменяш заради всяка гумичка и т.н......СРВ-то има проблеми ( ако това е правилния израз) със задни тампони . Та СРВ-то е по-добрия вариант. НО...ако искаш джипка, ама истинска, забравяш за последния списък дилемичен....А! щях да забравя, за Дачия Дъстер. Факта, че си си го помислил е наказуем Избери си сам наказание и си го изпълни. Примерно да не пиеш бира 3 дни или нещо от сорта И си забрани да мислиш за нея по принцип за напред. С твоя бюджет можеш да имаш почти каквото си поискаш 2007-08г. без Гега. И Тойота ЛК 120...и пипаки Хайлукс или Мицубиши Л200 ( да носиш багаж на вилата), Патрул....Ако искаш пък Фронтера за 7-8К можеш да си вземеш 3.2, 2004-05г ( по-нови просто няма).....А като стана дума за 2004г, може и Тойота ЛК100 да си намериш за тези пари...и т.н......

                            Коментар


                            • #74
                              От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                              Първоначално публикуван от горянин Преглед на мнение
                              Ами представи си , че на стари години и мен ме "хване" вашата болест за горите? Къде ще се дяна тогава с някоя СРВ ...
                              Забравяш за тия коли! Обаче имам усещането, че само си пишеш! Нещата са толкова прости - отваряш сайтовете за джипки и гледаш от 2000г. нагоре - ТЛК, Паджеро, МЛ и Туарег (аз тия бих гледал). Правиш си сметка какво можеш да вземеш с тия пари и се гмуркаш - не е страшно.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Какъв джип да си купя за излет до вила в планината?

                                Ето я Нива-та! Дето пише колегата, чИта,чИта и все повече се чудя дали да я продавам!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0329.jpg
Прегледи:1
Размер:157.8 КБ
ID:5558991

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X