Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на нов паркетен джип

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Избор на нов паркетен джип

    Няма кой да ти даде мнение за новия Х-трейл-просто никой не го е карал още.Вчера имаше статия в 24 часа за него/въпреки че сигурно е поръчкова/.За стария-карал съм го 2-3 пъти/асвалт/-само добри неща мога да кажа-здрава машина,приятеля ми го продаде на 105000-не даде нито един дефект.разхода му е чуствително по -малък от Патфайндера,вози добре.Щях да ти пиша за него но не ти отговаря на изискването за фабрични 7 места!Както и Jeep/с изкл. на командера/
    VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

    Коментар


    • #17
      До: Избор на нов паркетен джип

      Първоначално публикуван от 3dfx Преглед на мнение
      Мерси за инфото! Колко ти струваше мапването в БалканСтар?

      ?
      3000 BGN
      Nissan Patrol Y61

      Коментар


      • #18
        До: Избор на нов паркетен джип

        3000лв!??! Тая няма да стане...
        Едно нещо ми разбрах със сигурност - ще се правят компромиси. На този етап може би съм най-склонен да се разделя с фабричните 7 места... Като измисля и/или купя нещо ще ви пиша...
        Мерси!

        Коментар


        • #19
          До: Избор на нов паркетен джип

          За 5 год 185 000 км със Санта Фе 2 л. CRDI - старото - разход около 8-9 нафта и никакъв проблем. А пък за джип за лов- Лада Нива

          Коментар


          • #20
            До: Избор на нов паркетен джип

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            доколкото разбирам под FWD Вие имате предвид Front Wheel Drive а то всъщност е FOUR Wheel Drive
            AWD не е ли търговско наименование при Субару? т.е. FWD и AWD са все автомобили 4х4 с различни системи... Например Санта Фе-то е с вискомуфа - когато 1 от предните колела пробуксува около 1/4 оборот, движението се предава и на задния мост...

            Каква точно е нашата роля, та сме "на ход"?

            И двата са перфектни за шосе и ходене на ски/риба. Харесайте си един от двата и се возете със здраве!

            Айде пак се почна с грешната терминология. FWD си е предно предаване. Outlander има 3 режима на предването. 2WD, AUTO,LOCK. Santa Fe-то НЕ Е С ВИСКОМУФАААААА,а с многодисков съединител,както Аутлендър,Рав4,Тигуан,Фрилендър 2 и други.

            AWD e наименованите на он-деманд и фултайм системите в Америка. Например на Санта Фе-тата в Европа пише 4WD,а в америка АWD.
            Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
            Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
            Volkswagen Bora AKL

            Коментар


            • #21
              До: Избор на нов паркетен джип

              Колега,като вече си склонен да се разделиш със 7те места,защо не погледнеш някое по мутирало комби,като Allroad.Има много глезотии,разход- нормален,фасон,място за ски,супер 4х4,поддържа доста над 200 (видяно),и поне знаеш че е от сериозен автопроизводител.
              Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
              feikot@abv.bg
              Обратно дороги - НЕТ !

              Коментар


              • #22
                До: Избор на нов паркетен джип

                Колеги гледайте датите. Тя тази тема е от 2007г. и сигурно колегата 3dfx сигурно отдавна е взел някакво решение...
                http://www.nakladkibg.com
                накладки, спирачни дискове, съединители

                088 8613380

                Коментар


                • #23
                  До: Избор на нов паркетен джип

                  Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                  ...Santa Fe-то НЕ Е С ВИСКОМУФАААААА,а с многодисков съединител,както Аутлендър,Рав4,Тигуан,Фрилендър 2 и други...
                  Първовто Санта Се е с вискомуфа.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #24
                    До: Избор на нов паркетен джип

                    Е тук се говори за втория Хуйдай. И се извинявам,че съм върнал такава стара тема. Вчера рових из сайта с търсачката и нацъках 5-6 таба. Изобщо не съм погледнал датата. Извинявам се.
                    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                    Volkswagen Bora AKL

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X