Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимаха ме във Филм с УАЗката.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

    То тогава и нет нямаше, ама спокойно може да мине, че е била спряна от движение (забрана за движение по пътищата на НРБ - например )

    Айде чакаме да видим и филма!
    Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 22-06-12, 18:24.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #17
      От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      А и колко ли зрители ще разберат, че стикера е на форум от 21 век...
      Е колко, само някакви си 113,076, колко да са
      LZ1PER

      Коментар


      • #18
        От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

        Браво!То такава,хубава Уазка,как да не я снимат!Да ми пишеш,когато го пуснат епизода по телевизията,обезателно!И от коя програма се снима?Кажи подробности
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • #19
          От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

          След 25години,като снимат филм,в който действието се развива през 2012г пак трябва да те търсят,защото това е действаща в момента линейка.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #20
            От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
            Е колко, само някакви си 113,076, колко да са
            А колко от тях изобщо гледат филми? Особено пък български сапунки, които по качество комай са по-лоши от турските... Хайде да речем, че гледащите са много, но също така са и много тези които изобщо няма да забележат знака, а някои даже не знаят, че имаме наш си стикер.

            Има го и обратното де-карам си към село, и една кола ли беше, джип ли ми свети отзад с фаровете. Ама джип ще е било, щото отдалеч ми беше ясно, че ми светят заради стикера отзад на астрата. Така се запознах с някой(баси, не се сещам за ника, ама май някакъв Боби беше)... от Пловдив, и човека направо вика-"Ти трябва да си Кольо"... Ама активните сме много, ама много по-малко от 113 000, та тези които ще разпознаят стикера ще са доста малко. Силно ще се радвам да греша, ама...

            Драго, ако кажеш в коя серия ще те дават-ще се насиля да гледам, та белки видя стикера на форума отзад.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

              Важни са Уазката и Водача даже и без Филм!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                Браво, всичко се връзва с номера, ама в ония години го нямаше още форума (стикера визирам) . Интересно дали ще ве вижда и във филма
                Почти! Щото първата буква добре,ама такава серия след това никога не е имало!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #23
                  От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                  Стикера на форума добре, ама 89-а не помня да имаше и стикери за гражданска на стъклото
                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                    Драго , на кастинг ходи ли ? Как те (ви) намериха?
                    Уморените коне не ги убиват , нали ??

                    Коментар


                    • #25
                      От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                      Еха-аа ! Честито колега !
                      Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                      Коментар


                      • #26
                        От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                        Поздрав, Драго!
                        И аз с умиление се сещам, че моя ДНЕПЪР с кош, който си остана в София, вече се снима в 2 филма, а мене ме нямаше там да му се порадвам. Сега за него се грижи приятелят ми Жоро - известен софийски рокер от Хаджи Димитър.
                        Жоре, ако четеш това, да знаеш, че те обичам, че ти благодаря за всичките хубави моменти, прекарани заедно с нашите машини, бъди щастлив!
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                          Браво бе Драго
                          От къде те изнамериха пък тебе, че чак у Софийско отиде
                          Тая твойта уЖаска ще дойде да е най-автентичната ли тачиш ги ти и това си е. Явно от някъде са те надушили.

                          Успех в снимките. И кажи некоя "тайна" от филма.
                          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                            Благодаря Ви приятели за пожеланията и честитките! На кастинг не съм ходил поради това, че от снимачния екип са търсили действаща УАЗка линейка и не са намерили такава.Случайно виждат снимките на УАЗката, който съм пуснал тук във форума и ми се обадиха да питат може ли да стигне на ход до София? На 20.06. вечерта в 22ч. пристигнах в София пред Народния театър. Снимките с УАЗката уж трябваше да започнат към 2ч. но започнаха в 4ч. и завършиха в 5.20ч. Актрисата, която е на сцената полудява и актьора Михайл Билалов я извежда от задния вход на театъра в линейката, аз отварям и затварям вратите и след това потеглям към психиатричната болница в Нови искър. Всичко това е с любезното съдействие на МБАЛ Бяла Слатина ЕООД с Управител Д-р Ивка Георгиева.
                            Последно редактирано от dragomir_68; 23-06-12, 23:44.
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • #29
                              От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                              А кой е филма, да очакваме да го видим?
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                                Благодаря Ви приятели за пожеланията и честитките! На кастинг не съм ходил поради това, че от снимачния екип са търсили действаща УАЗка линейка и не са намерили такава.Случайно виждат снимките на УАЗката, който съм пуснал тук във форума и ми се обадиха да питат може ли да стигне на ход до София? На 20.06. вечерта в 22ч. пристигнах в София пред Народния театър. Снимките с УАЗката уж трябваше да започнат към 2ч. но започнаха в 4ч. и завършиха в 5.20ч. Актрисата, която е на сцената полудява и я извеждат от задния вход на театъра в линейката, аз отварям и затварям вратите и след това потеглям към болницата.
                                Браво,браво,щом и участие имаш във филма Иначе,сирени,някоя лампа,пускаш ли в сцената?
                                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X