Обява

Свий
Няма добавени обяви.

New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Шевито кефи.
    Даааааа, определено.
    Като седнеш на седалката на шофьора отпред на стъклото всичко ти се прожектира. Много удобно, бързо се свиква.
    Друго интересно - освен светлинни и звукови сигнализации от рода на това че има някой в сляпата зона или че си приближил много колата отпред или при излизане назад приближава обект от ляво или от дясно или че има пешеходец на пешеходната пътека.........разбирате ме, та освен това че мига/свети и издава звук ами и седалката вибрира.
    Безжичното зареждане си го има, гласовите команди се ползват непрекъснато, LTE Net - много, много гъзарийки. Камерите и 3D са истински, много добре се вижда.
    Е те това: /гледайте след 4 мин. и 20 с. до края/ https://www.youtube.com/watch?v=z2ixIGtcEoE го имам и аз на Х-а ама все не се намира доброволец да го пробвам

    Коментар


    • #17
      От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

      Първоначално публикуван от borka Преглед на мнение
      Безжичното зареждане си го има, гласовите команди се ползват непрекъснато, LTE Net - много, много гъзарийки. Камерите и 3D са истински, много добре се вижда.
      Е те това: /гледайте след 4 мин. и 20 с. до края/ https://www.youtube.com/watch?v=z2ixIGtcEoE го имам и аз на Х-а ама все не се намира доброволец да го пробвам
      Това е хубавото на Шевролет, като направят нещо хубаво , го слагат навсякъде. Без значение евтин градски или пикап за работа

      Коментар


      • #18
        От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение

        Шевито кефи. Аз бих си купил Тундра, ама всеки си е различен.
        ..
        Само това можеше да напишеш, всичко останало и шевито са безсмислени!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #19
          От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

          Карал/возил съм субурбан за 2000км, не се счупи, вози и се кара много комфортно.
          Ако ще е до избор , бих предпочел примерно Bentayga или Гълфстрийм G650, ама са друг стандарт

          Коментар


          • #20
            От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

            Борка ZZ1 беше някаквъв як мотор май?

            evos, по-полека ко карай. Гледано от страни е грозно. А Раптора си е гомно с лимон, да знаеш, ако вече не си разбрал...
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #21
              От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

              До колкото разбрах това Z71 е пакет оборудване които си го поръчваш допълнително /гуми за офроуд, модифицирано окачване, защита на дъното на автомобила и блокаж на задната ос/ и единия от режимите е специално настроен за движение по тежки терени. И товарната част е от стомана за разлика от FORD там е от алуминий. И затова го водят по-здрав и устойчив.
              ето нещо подобно , ама е само LT /гледайте след 6 м. 20 с./ https://www.youtube.com/watch?v=l8FztN51qBE Е синковеца никога няма да кара по такива терени но като възможности.......

              А двигателите на газ са 2: 6.2L EcoTec3 V8 engine 10-speed automatic transmission има го и с 5.3L EcoTec3 V8 engine with DFM 8-speed automatic transmission и разликата беше около 3000 $
              А на който му е интересно да погледне и това: новото Шеви за 2020..........https://www.youtube.com/watch?v=LRf7RnyK6ow

              Коментар


              • #22
                От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                Само на мен ли ми е доста грозно с тези малки гумички на масивното туловище и огромните арки
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #23
                  От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                  За коя кола, от кой клип говориш и за какъв размер гумички? Има толкоз много варианти и клипове, нормално е нещо да не ти хареса и да се разминава с виждането и избора на друг.
                  При покупката на колата може да си избереш гуми и джанти каквито ти душа сака, там не е като в Европа и особенно в БГ да ти се предлага готов пакет и освен един избор друго да няма.
                  Забелязвам как нашето мислене си го прехвърляме някъде си и смятаме че ние сме правите и толкоз.
                  В Щатите отиваш на сайта на компанията производител, буквално ти си "събираш" колата, виждаш колко парички ти излиза, лизинговата схема ти е готова.
                  Разпечатваш това което си харесал както ти си го нагласил, с листите отиваш в магазина. Ако колата я има за 20 мин. се оформят документите и си излизаш с колата.
                  Ако я няма , ако няма това което искаш проверяват къде я има и ти предлагат вариант.
                  1. идва за 2 дена на собствен ход или 2. ти я докарват за една седмица с автовоз. Обаждат ти се , среща, оглеждаш колата, тест-драйв и пак за 20 минитки си излизаш с това което си избрал.
                  До 2-3 седмици получаваш известие от общината, отиваш там и си взимаш номерата които на паркинга пред общината си ги слагаш за няма 5 мин.

                  Ясно е, че дали са големи или малки гумичките, туловището, арките.........всичко е много относително. Като не ти харесва отививаш и си взимаш автомобил които ти е на душата.
                  Той пък може на мен да не ми хареса, трябвали тогава и аз да почна - "ама не ти ли се струва че фаровте са като на тюлен очите" или броните са като слонски з....Нали?
                  Това е несериозно за мен, но както по-горе един колега писа - типично за Бг манталитета.

                  После не знам кое си гледал. Синковеца си е купил 1500. Може да тегли до 5,7 т товар. Стандартните джанти бяха 18 инча, той си поръча с 21 инча.
                  Има модел 2 500 и модел 3 500. Те вече са много големи истински камиони но са предназначени за теглене на огромни каравани и ремаркета с яхти над 10 т.
                  И гаража трябва да е много голям.

                  сега се сетих за един лаф от едно време: "Кеф ти риба-кеф ти паламуд"

                  Коментар


                  • #24
                    От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!







                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #25
                      От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Само това можеше да напишеш, всичко останало и шевито са безсмислени!
                      Чета вече няколко пъти темата и мислех да не се обаждам ама...не си прав,колега! Безмислен е простият ти Раптор - и като вървене,и като возия,еле па като надеждност е мжду 74 и 92 пъти по-зле от Шевролета!Говоря от опит,личен.Карам Тахо 5.3 и Тундра 5.7,с най-голямата кабина и най-високото ниво на оборудване. Експлоатират се във всякакви условия и не се жалят,ама никак,просто се поддържат.Ами и двете отказват да се трошат! Просто Тундрата е по-бърза,а Тахото по-комфортно.Не знам на кое викаш кенеф и с какво го сравняваш?!
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                        Шма уморите от смях хора...Абе, тоя пластмасов сандък, че е кенеф - няма да споря с никой, (сякаш нямам нов американски шевролет, та да ми обяснява някой, колко малък боклук е) ама ми стана смешно представянето в клипа - чудовище, звяр, летяща чиния, ццц и т.н сякаш Su-57 си е купил бе майка му кошник, на цената на Дъстъра, ко толкова можеш да се захласнеш! Разбирам да е нещо Урус, Кю8...а то еднолевка, дето всеки втори негър го купува и след две седмици го разкарва! Ае пишете си...
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • #27
                          От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                          Какво е "Урус, Кю8", моля да обясните за непосветените.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Какво е "Урус, Кю8", моля да обясните за непосветените.
                            Q8 ще да е аУди-то... Другото и аз не знам...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #29
                              От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                              Модели на Ламборджини и Ауди Пикапа все пак е товарен автомобил, няма защо да е свръх луксозен като Кулинан.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #30
                                От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                Q8 ще да е аУди-то... Другото и аз не знам...
                                Урус е ламбо Ламборджини
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X