Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дачия Дъстър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дачия Дъстър

    Не е от журналистите
    Информацията е от тук overlimit.com
    Предполагам виновен е някой от преводачите (полски-английски-български).
    Ето въпросния текст "a rear slip differential with a sporty rear-wheel drive control switch have been mounted".
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Дачия Дъстър

      Да,дори и от този текст ясно е че няма LSD,но и по текста и по обяснението са сложили някакъв софтуер за управление на системата 4Х4....което ако е като на Диско 2- ми върши перфектна работа,ама надали.....


      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: Дачия Дъстър

        Рено Дъстър 2.0 продава ли се в България ?
        Мото братство Хищници

        Коментар


        • От: Дачия Дъстър

          Първоначално публикуван от gydi Преглед на мнение
          Рено Дъстър 2.0 продава ли се в България ?
          Ако имаш предвид двулитровият турбиниран бензин който се продава в Русия, и мен ме интересува, но на официалната страница с офертите на вносителя го няма.

          Интересно ми е, ако се вкара от Русия, може ли да се регистрира ?
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Дачия Дъстър

            Тука само дачии. Дъстъра е малка кола, 110 коня са му предостатъчни.
            А ако някой го дразни емблемата, за прилична цифра може да си смени само нея
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • От: Дачия Дъстър

              Двулитров турбиниран мотор никога не е имало в Дъстър. В Русия се продава Рено Дъстър с 2.0 16V атмосферен към 135 - 140 к.с, с код F4R. В Дачия (т.е за ЕС) никога не е слаган.


              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • От: Дачия Дъстър

                Това не е ли същия като на Лагуна, общ за Рено и Волво?
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Дачия Дъстър

                  Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                  Двулитров турбиниран мотор никога не е имало в Дъстър. В Русия се продава Рено Дъстър с 2.0 16V атмосферен към 135 - 140 к.с, с код F4R. В Дачия (т.е за ЕС) никога не е слаган.
                  На няколко места по руските форумите четох, че има 2.0Т, като другаде не го намирам. Дали е Рено или Дачия ми е все едно.
                  Предвид, че го събират там, може ли да е само за техният пазар ?
                  ... но пак ще поровя, да не се окаже, че съм се объркал.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Дачия Дъстър

                    Руския пазар няма насищане Не съм чул да изнасят нанякъде.
                    Имам опит с няколко мисквича, лада, 20-тина джогана и няколко уазки. Аз не бих си купил нещо сглобявано в Русия.
                    Обаче имат голям избор от афтър-маркет аксесоари за Дъстър. Лошото е, че с доставките е жива мъка, и като платиш на митницата става безсмислено.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: Дачия Дъстър

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      Това не е ли същия като на Лагуна, общ за Рено и Волво?

                      Същия като на Лагуна, но не и на Volvo.


                      F4R e 2.0 16V, разработка изцяло на Рено. Никога не е слаган на Волво

                      Всъщност Рено са слагали 2.0 16V от Volvo. В Лагуна 1 и Сафран. Но този двигател е с индекс N7Q и се е монтирал в Рено до към 2001 г.

                      В последствие от Рено са си разработили 16 клапанова глава и си я монтират на вече съществуващия 2,0 8V (F3R) и така се появява F4R, който се произвежда до ден днешен. Него го слагат на Дъстър за руския пазар, но не се предлага за Европа. Но във версия без Турбо

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      На няколко места по руските форумите четох, че има 2.0Т, като другаде не го намирам. Дали е Рено или Дачия ми е все едно.
                      Предвид, че го събират там, може ли да е само за техният пазар ?
                      ... но пак ще поровя, да не се окаже, че съм се объркал.
                      Това е гаражна доработка. Има теми в няколко форума, но си пише, че турбината е допълнително монтирана.
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: Дачия Дъстър

                        Не има си F4Rt 2.0 L на Рено да не би Джоу за него да говори. Не е слаган серийно на Дъстър.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Дачия Дъстър

                          Че има 2.0Т съм сигурен, но останах с впечатлението, че си е заводска сглобка, като не изключвам варианта аз да съм останал с грешно впечатление.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Дачия Дъстър

                            F4R874

                            С турбина си е от завода Лагуна3. Около 250 магарета.
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Дачия Дъстър

                              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                              ...Обаче имат голям избор от афтър-маркет аксесоари за Дъстър. Лошото е, че с доставките е жива мъка, и като платиш на митницата става безсмислено.
                              Кое точно те мъчи при доставката? Поръчвах миналата година 3-4 пъти части (не за дъстър - от japancars.ru) - пращат по EMS, и с освобождаването не съм имал никакви перипетии - просто си плащаш мито и ДДС и толкоз, представяйки фактура и разпечатка на плащането през PayPal. Става за час-два средно. С EMS стигат точно за 5 дни. Единия път май стигнаха и за 3 дни. От OAE и Япония - пак така, с тая разлика че Японците и арабите са малко по-стриктни откъм фактура и после не ти се налага да се обясняваш на митницата защо платежното е така, пък фактурата иначе.

                              Общо взето си е до търговец.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Дачия Дъстър

                                Повечето руски он-лайн магазини не пращат до България, и да им пишеш не ги интересува защото сме малки (или пък малко) - пробвах се няколко пъти.
                                Ако се навият, няма никава сигурност. Ако нещо се обърка пиеш една студена вода.
                                Последния път чаках 4 месеца и малко. Руснака беше написал на пакета 10 пъти по-голяма сума и трябваше да убеждавам митницата, че е грешка.
                                Накрая си получих "нещото" и като си платих ДДС-то и таксите, цената отиде на "кон за кокошка".
                                Последно пробвах преди 3 години. Едва ли се е променило нещо. Изолацията сякаш се засилва.
                                пример: dustershop77
                                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X