Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    ... Всичко останало е вътрешни наши си спекулации...
    Стефан трябва да ти разкаже, по добре на лични.
    Това, което чух от него той не може да го измисли като термин " Хейтърски Форум ".
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Ясно. Е, каквото - такова.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • От: Great Wall - За и против....

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Такива данни са подали в НОИ - информацията е от "правно-информационна система... да не й правя реклама". По мои наблюдения данните са коректни. При съвременно максимално автоматизирано сглобяване - колко хора да работят ? Най-амбициозните им послания от преди две години по медиите бяха за производство на 50 000 автомобила годишно - ще трябва да правят по 208 средно на ден
        Малко акъл трябва да се сетиш че може да са регистрирани 10-ина фирми с дейности покрай тоя завод.
        Виждам че ти е трън в окото, ама... преглътни

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Нещо много бързо забравихте кой е начело на коментираната компания и проблемите му с фиска и именно митниците в недалечното минало. Защо си прехвърли скоропостижно повечето бензиностанции на "Шел" и т.н. Но, явно патриотичният ви възторг надделява.
          Та, казвате, нямало разлика дали ще платиш при внос на резервни части, оценени на 1000 лв. ДДС от 20 % или при внос на един автомобил, оценен на 10 000 лв. - все си е 20 % И всички фирми, които организират сглобяване на някакви изделия - вкл. примера на Кольо с тракторите "Беларус", го правят единствено от грижа за създаване на работни места, местен патриотизъм и социални подбуди, защото по никакъв начин не печелят именно от спестяване на мита - все тая би било ако внасяха готовите изделия, ама те са добри батковци и го правят ей тъй на - от братска любов и в името на вечнта дружба . Или, казвате на китайските работници в Китай им се плаща по-скъпо от на българските , та затова тук джипките "Грейт Уол" са "без пари", каквато мантра вече в трета тема се каканиже във форума ?

          Всъщност имате ли госпОдине Гагич основание нЕкакво да ги твърдите ей-тия работки за "Стената"?
          А понятие имате ли че клеветата е подсъдима?

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Днес цял следобед прекарах в офиса на Офмедия.
            След един сериозен мъжки разговор с колегите от Great Wall, изчистихме всички недоразумения възникнали между форума и този български производител на високопроходими машини.
            Кой какво казал, друг какво чул, трети какво разбрал - всичко вече е зад гърба ни.
            Очертани са основните принципи на сътрудничество помежду ни. Не може най-големият български автомобилен форум и амбициозният български производител на автомобили да са скарани помежду си.
            Та ние сме естествени съюзници.
            Разбира се не става въпрос за никакви лигави реклами от типа:" Мили купи ми малЮция , какъв мъж си ?"

            Става дума за съвсем обективно отразяване качествата на високопроходимите им машини. Както позитивни, така и негативни.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Nick, това автомобилен форум ли е ?
              Аз си мислей че е друг(а) гледна точка
              Успех
              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                http://www.cars.bg/autonews/market/1597

                Не остава много време до обявеното откриване, дано си го спазят.

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Резултата от споразумението бе мигновен.

                  Това е пикапа, който Creat Wall ни предоставиха, за днешния транспорт на помощи до село Бисер - Харманлийско.
                  При това с осигурен от тях бензин, за целия пробег.
                  А ето и кой ще го кара.

                  Ради /във форума Rado__ / е професионален шофьор и инженер.

                  Който го познава, знае колко е безкомпромисен по отношение на качеството и твърдоглав в мненията си.
                  Чакаме го да се върне утре ранна утрин и да споделя.
                  Пикапа го натоварихме яко.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Поздравления, бърза и определено креативна реакция от твоя страна!
                    Хубаво е че и Литексите се държат адекватно.

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Аз разгледах въпросният пикап в един шоурум и доста ми хареса . Ще ми е интересно как се е представил в полеви условия . Лошуто е , че поне за сега няма никакви заводски блокажи за него . Поне така ми обясниха от шорума .

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Сега се чух с групата, която се завръща. Измислили са му име -ДУВАРА .
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          На последната снимка се прокрадва, много небрежно, яка реклама на турско-китайски инструменти и машини, и техния дистрибутор в България.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Ох, вярно, от там купихме ботушите. Не мога да корегирам вече, но сега ще помоля модераторите да я махнат.
                            Аз я избрах защото Ради се вижда вътре.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Удряме ново дъно...
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Резултата от споразумението бе мигновен.......А ето и кой ще го кара.....
                                Не му го давай, той е агент на "Шматарок" Нарочно не го удави у ряката, за да подлъже правоверните да го пазаруват (е угасна 2-3-4 пъти, че двулитровия дизел) ........
                                ....................................................................Фото компромат от архива на "Щази"


                                "Дувара" може и да не издържи теста а съм сигурен че ще дойдете съботно на .....лочене на кафе и клюкане


                                П.П. Извън майтапа по-горе, поканата за тест на "полигона на дядо" е сериозна, има и сняг и лед и канал за оглед
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X