Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Great Wall - плюсове и минуси

    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    Ааа, ясно.
    Ама тия са военни и им е простено да не разбират от коли
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: Great Wall - плюсове и минуси

      Някой знае ли колко струва такава газова уредва Vialle и монтажа разбира се?

      Коментар


      • #78
        От: Great Wall - плюсове и минуси

        2300лв.

        Коментар


        • #79
          От: Great Wall - За и против....

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Брей, много специалисти се навъдили напоследък.
          Щом е китайско, а и на всичко отгоре сглобявано в България-значи е боклук по начало.
          Що не се замислите дали не робувате на предразсъдъци? Не казвам, че продукцията е супер, най-вероятно няма да е, но ако е на нивото на Дачия ще е добре. А ще се прави в България. От български работници, за които ще се платят осигуровки, ще се плащат данъци, а покрай завода в Ловеч още бая фирми ще имат работа. Което означава още осигуровки и данъци. И заплати на работниците, които ще бъдат харчени в България.

          Ама не-задължително първо трябва да се изсерем, да оплюем хубавичко хората които са дръзнали да направят нещо реално, пък после се чудим защо аджеба сме на последно място в Европа.

          @ таносливен-държавна поръчка не означава държавата да ти поръча да си купиш кола, Това го имаше едно време-пионерски поръчения-да предаде 20 кг хартия за вторични суровини...
          Държавна поръчка означава държавата да купи за нуждите си от продукцията на даден завод. Ако решат да оборудват примерно полицията с нови коли това са няколко хиляди машини. Отделно и други държавни служби които имат собствен транспорт...

          Цените и според мен са височки като за китайска продукция, но това си е тяхна работа. Никой не може да се меси на ценовата политика на една частна фирма.

          Аз лично пожелавам успех на Гриша Ганчев и китайските му партньори.
          Браво Бачо Кольо,подкрепям те напълно....

          Коментар


          • #80
            От: Great Wall - плюсове и минуси

            Аз се кефя, че има БГ кола. Много сносно изглежда - разгледах го джипара. Има си камери, мониторче, хъбове, готски седалки...абе истинска джипарка отвън. Добре сглобен ми изглжда, за разлика от дачиите (последните са като български мебели от цех в село дряново - криви та знае ли се.)

            Не съм го карал.

            То има ли си шаси/рама отделна от кабината?

            Малко не ме кефи че е на бензин....

            Ама нещо в Митвас сервиза има е пълен с такива поне две три има секи път като ида......дали са навъртяло вече по 10-15 хил. и са за смяна на масло или е нещо по-неприятно...не знам ама мие малко странно да ги разглабят толкоз ранко.
            Последно редактирано от hotsnail; 26-12-11, 14:06. Причина: корекция на правопис

            Коментар


            • #81
              От: Great Wall - плюсове и минуси

              Отново да уточним. Все оща български коли няма. Вероятно ще има догодина.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • #82
                От: Great Wall - плюсове и минуси

                Ето 20 мин. филмче в което руска мацка си играе с Great Wall Hover в калта,изглежда и е весело
                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bOtJEldMlgc

                Коментар


                • #83
                  От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Първоначално публикуван от svetulch0 Преглед на мнение
                  Ето 20 мин. филмче в което руска мацка си играе с Great Wall Hover в калта,изглежда и е весело
                  http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bOtJEldMlgc
                  Е тва ми хареса .... .... направо ми звучи кати реплика (ама с видео) на вица за чукчата - " трактор надо блят ,трактор !"

                  Коментар


                  • #84
                    От: Great Wall - плюсове и минуси

                    .... каква беше темата всъщност...
                    Що е то бойлер и кой го произвежда , какво е ДДС и как се плаща...
                    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                    Коментар


                    • #85
                      От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от bobydimi Преглед на мнение
                      .... каква беше темата всъщност...
                      Що е то бойлер и кой го произвежда , какво е ДДС и как се плаща...
                      Какво очакваш, като има три идентични теми с хвалебствия за чудото, което, някога, може би, но не сега, ама друг път, "ще се made in Lovetch" ? Добре, че поне един се престраши да си купи тук:
                      Първоначално публикуван от radioworld
                      ...
                      Засега предлагам да следим неговата тема. Не знам на каква база се плаща на участниците, пускащи реклама тук, но вече могат да си отдъхнат - една покупка е налице и могат спокойно да си припишат заслугите
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #86
                        От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Чакай, чакай! Ти къде точно я видя покупката? И кой точно беше купувачът? Основният човек, който ни наливаше мозък в главата да повярваме в българо-китайската дружба. А когато лъжата стигна чак до покупка, нещо нямаше снимка под ръка. Та трябваше да мине време преди да му доставят някакви снимки.
                        www.offnews.bg

                        Коментар


                        • #87
                          От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Като изключим подставените лица за реклама, защо сте толкова лошо настроени срещу made in china ?
                          Не е ли по добре - като видим (реално имам в предвид) какво може - тогава да правим някакви заключения.

                          В youtube, има страхотни клипове на Partner 4x4, Panda 4х4, за Duster да не говорим... за "дувара" - поне не съм видял нещо по така.... все пак нали китаеца е part time, няма ли да е все пак по добре от изброените?
                          ( чудех се дали да го пиша този пост, да не ме набедите за реклама, но за това и дума не може да става)
                          Последно редактирано от krasimird; 25-01-12, 09:34. Причина: технически грешки

                          Коментар


                          • #88
                            От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Колеги от прочетени 5 страници, намерих 5-6 мнения , които наистина изразяваха плюсове и минуси на Great Wall. Смятам, че колегите които ги сърбят езиците /ръцете/ могат да него правят в тема с ясно заглавие. Благодаря на всички.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Нещо много бързо забравихте кой е начело на коментираната компания
                              Ама все ми е тая, кой е той. Да направи нещо за работа на хората, да подобри условията за труд в общината, да задържи хората в населените си места, а покрай директните работни места, се създават и куп индиректни, вместо да тичат към София. Това е важно за мен. Пък ако ще и да укрива и ДДС, и мита, и данъци. Всеки го прави, ама някои го правят и без да правят нищо.

                              Ето до нас дойдоха хората и правят кабели за ФВаген Груп. И отново, шефовете крадат, укриват, недоплащат, не дават кисело мляко за вредност, е да, ама вътре в халетата си работи едно малко село, и тези които са вътре са доволни. И им е все едно, кой е начело ...
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар


                              • #90
                                От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Хора отидете на тест драйв и всеки ще си извади мнение, моето след теста е добро погледнато през 28те бона която е цената.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X