Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    Преди време бях качил няколко снимки отдолу на китайчето,но темата бе изтрита.Ето го-чисто Исузо.[ATTACH=CONFIG]418749[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]418748[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]418747[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]418746[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]418745[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]418744[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]418743[/ATTACH]
    Само едно пояснение, ако може, на тези снимки се вижда много нескопосано боядисване (гумите, алуминиеви аламенти, диференциали и т.н.) - това собственика на колата ли го е правил или така си излизат от завода?
    Благодаря.
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Не се знае дали е боядисване, или пръскане с антикорозионни покрития. Тераното също излиза от завода напръскано отдолу. Двугателя отпред пък го пръскат с някаква жълта гадост, но явно не всичките, щото моя си е бял, но доволно количество съм виждал дето интеркулера и алуминиевите неща по двигателя са жълто-кафяви, където покритието все още се държи.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Питам,защото ми се стори доста небрежно пръснато (поне по снимките), и ако цялата антикорозионна обработка е такава, то какво ли е състоянието на другите агрегати и възли, който са минали "качествен контрол".
        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
        Opel Campo 3,1 TD '99
        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
          Питам,защото ми се стори доста небрежно пръснато (поне по снимките), и ако цялата антикорозионна обработка е такава, то какво ли е състоянието на другите агрегати и възли, който са минали "качествен контрол".
          Небрежно, небрежно, колко да е небрежно? В случая като гледам са пръскали карданите и фланците им. А и то по-важно е купето. На шасито никъде не се престарават. Слоя е тънък, защото по точките, в които се гъне (японските и дериватите им се гънат по неравностите, за разлика примерно от G-класата), ако слоя е дебел той просто изпада.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
            това собственика на колата ли го е правил или така си излизат от завода?
            Така си идват от Китай.

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Друго нещо се сетих - в шоурума ми казаха, че 4H се включва само при спрял автомобил. Вярно ли е, защото ако е така за мене е голям минус...
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                И аз доколкото чух от Радо, има някакъв екшън с включване на раздатката. Ако загасиш двигателя всичко идва в изходно положение, което си е супер щуротия.
                Сега чета по руските форуми, че май има хакнат софтуер, както на всяко китайче, което ще дава възможност за иновации.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                  Друго нещо се сетих - в шоурума ми казаха, че 4H се включва само при спрял автомобил. Вярно ли е, защото ако е така за мене е голям минус...
                  Андрейчоооо, батенце, как ще пуснеш предното при автоматични хъбове в движение бре?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Че на Витарата си праскам 4х4 в движение, пък е с автоматични хъбове, какво пречи?
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Андрейчоооо, батенце, как ще пуснеш предното при автоматични хъбове в движение бре?
                      Като бутнеш ръчката на раздатката където трябва. При ниска скорост хъркането не е чак на умряло.

                      Това с тоя мотор, дето го управлява писаното от някой дръпнат е педерастка работа според мен.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Като бутнеш ръчката на раздатката където трябва. При ниска скорост хъркането не е чак на умряло.

                        Това с тоя мотор, дето го управлява писаното от някой дръпнат е педерастка работа според мен.
                        Абеее, не знам. Аз предно в движение пускам само при заключени хъбове.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Абеее, не знам. Аз предно в движение пускам само при заключени хъбове.
                          Е те мойте си висят заключени по цяла зима, така или иначе.

                          Бе не е важно. Важното в случая е че наистина може и да е ограничено пускането на 4H, което от наша гледна точка е по-скоро минус, щото току виж ти трекнало да сложиш едни ръчни хъбове или капачки.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Е те мойте си висят заключени по цяла зима, така или иначе.

                            Бе не е важно. Важното в случая е че наистина може и да е ограничено пускането на 4H, което от наша гледна точка е по-скоро минус, щото току виж ти трекнало да сложиш едни ръчни хъбове или капачки.
                            Е ти ми кажи, че теб те пУаши некфо си софтуерно ограничение и няма да ти повярвам
                            Тъкмо ше можеш да добавиш гласов контрол на пускането на предното и бавните
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Е ти ми кажи, че теб те пУаши некфо си софтуерно ограничение и няма да ти повярвам
                              Тъкмо ше можеш да добавиш гласов контрол на пускането на предното и бавните
                              Ааа, то аз ако си купя таквоз някога, много сериозно ще се замисля въобще да махна мотора и да си монтирам ръчка. Иначе - няма начин да няма начин. В краен случай - жиците, клещите и ново управление на "чудото".
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                В Ръководството за ползване на автомобила пише,че 4Н се включва и изключва в движение,ако не се лъжа до 30 км/ч.Аз съм го правил и при по-висока скорост. В 4L режим изрично пише,че трябва автомобила да е в покой.Малко е изкецана системата според мен.От двойно на задно и обратно включва мигновено,на бавни се бави малко,около 5-6 сек. може би.Наистина при загасване на автомобила минава на 2Н,и при запалване отново трябва да го включиш на двойно.Други кусури според мен са малкото казанче за течност за чистачките - 2,4 литра побира,и са измислени много тъпо дневните светлини.За дневни светлини използват едни фарчета,които са на мястото на фаровете за мъгла и фарове за мъгла няма.Това полицията не го признава,за тях са си фарове за мъгла.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X