Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети за начинаещ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Съвети за начинаещ

    Супер става машината .
    [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

    Коментар


    • До: Съвети за начинаещ

      Имам жуков ако ти върши работа.

      Коментар


      • До: Съвети за начинаещ

        Първоначално публикуван от TEKEZARKA Преглед на мнение
        Имам жуков ако ти върши работа.
        Мерси, за предложението колега, но намерих преден мост със здраво легло за лагерчето и даже вече е на стругар за рязане и направа на вътрешна втулка по съвет на Драго и Жоро Василев, за , което съм им много благодарен.
        Относно проекта : монтирах плочата за лебедката и кутията на акумулатора над задният мост, сега ми предстои направата на резервоар.

        Коментар


        • До: Съвети за начинаещ

          Ето, до къде я докарах :
          Измайсторих си нови пространки - оригиналните ги нямах, а и , като няма да слагам калници нещо не пасват
          Видно е от решетката , колко съм свалил купето на долу.
          Мостовете са монтирани : Предният е с БТР-ска касета , а задният е заварен .
          Имам проблем с "недозавиването " , хебела на Бмв сектора е къс и прави малък радиус на завиване, мисля да заваря за него парче от УАЗ-ов хебел и така ще реша и проблема с наклона на кормилната щанга.
          Четвъртък почвам да правя клетката , своевременно ще качвам и снимки от направата .
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Съвети за начинаещ

            Колега,калници ще е хубаво да сложиш защото на всяка локва ще ставаш като малак.Повярвай пробвал съм.Иначе поздравления за труда който си вложил.Това със заварките по хебела не е много добра идея , аз имах същия проблем и го реших с местене шлиц по шлиц докато го накарам да завива в двете посоки еднакво.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • До: Съвети за начинаещ

              Колега,имам над 10-търкаляния,калниците са задължителни,първо те поемат удара.Много добра работа,остава да сложиш една карданна лебедка над задния мост и нямаш проблеми.

              Коментар


              • До: Съвети за начинаещ

                Колега, моят съвет е да влагаш оригинални части макар и преправяни.
                Виж "Клубни теми", в Хасково има цяло купе + части, до 10. 05. 2010,
                тел. 0898 701 758. Успехи!
                ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
                д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

                Коментар


                • До: Съвети за начинаещ

                  Кире, хрилете отстрани са много важни, защото, като влезеш в дълбока кал и горещия въздух няма откъде да излиза. Или ги сложи отстрани или, като мен отгоре( или на двете места).
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • До: Съвети за начинаещ

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Кире, хрилете отстрани са много важни, защото, като влезеш в дълбока кал и горещия въздух няма откъде да излиза. Или ги сложи отстрани или, като мен отгоре( или на двете места).
                    Хриле ще има и на пространките и на капака.
                    Жоро, дай съвет за недозавиването, какво да направя , и на мен не ми се иска да заварявам хебелите, но друго не мога да измисля.

                    ""Колега,калници ще е хубаво да сложиш защото на всяка локва ще ставаш като малак"
                    Чак калници няма да има, но ще сложа некви гумени "вежди", който да са , като калобрани.
                    Карданната лебедка и БТР-ска касета и отзад ще монтирам за в бъдеще, но ми се иска да я изкарам да тегли отпред, а електрическата отзад.

                    Коментар


                    • До: Съвети за начинаещ

                      Вече, започна да заприличва на нещо :
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Съвети за начинаещ

                        Браво Кире!!!Ми тя верно е заприличала на жипка.Като сложиш и други гуметки съвсем ще се промени.Гледам и обиците отпред са специални.Жълта ли ще бъде машината ако не е тайна?
                        Поздравления за труда!
                        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                        Коментар


                        • До: Съвети за начинаещ

                          ааа колега започва да прилича на истинска траял машина ако оставиш предницата класическа + един ролбар ще стане още по-добра Успех
                          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                          Коментар


                          • До: Съвети за начинаещ

                            Много добре изглежда,2011-най-вероятно ще се пуснеш на Лазарово.
                            Надявам се,че до тогава ще е готова.
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • До: Съвети за начинаещ

                              Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                              Браво Кире!!!Ми тя верно е заприличала на жипка.Като сложиш и други гуметки съвсем ще се промени.Гледам и обиците отпред са специални.Жълта ли ще бъде машината ако не е тайна?
                              Поздравления за труда!
                              Гумите ще ги сменям с по-големи, но още не съм решил каква шарка.
                              Обиците ги направих с помоща на Жоро Василев , за което съм му много благодарен.
                              Жълти ще бъдат само някой детайли, основният цвят ще е сив или черен.

                              Предницата ще си е с оригиналният капак и решетка, отпред ще е с тръбна броня.

                              Коментар


                              • До: Съвети за начинаещ

                                Браво, много-добре! Само този радиатор или го прибери под ролбара или го защити с решетка да не го отнесеш някъде....
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X