Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Собственици на Газ 69

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Собственници на Газ 69

    Първоначално публикуван от ezekiel Преглед на мнение
    Супер!

    Пък може най-сетне Е100 и да види нашия бук, макар и от страната на Черни вит!






    А за каране не е проблем според мен - ако не е на юг, аз знам маршрут на север от там...
    Я това е уестия бек!
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #47
      До: Собственници на Газ 69

      Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
      Значи окончателно х.Кордела,5 и 6 юли!

      1.Жоро / Георги Василев/
      2.Драгомир /dragomir_68/
      3.Евстатий /е100/ -1
      4.Димитър / ezekiel/ -1
      5. Иван/Ivan
      6. godech
      7.Мишо Петков misho5kov
      8.Ивайло Янков

      И нека всеки да каже колко места ангажира.
      Аз може ли да изневерим малко и да доида с нисан защото текезареца нема регистрация ако може идвам веднага
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • #48
        До: Собственници на Газ 69

        Има ли къде да се кара? - отговорът е от шефа на хижата. Казах, че сме джипкаджии и той, без да го питам, вика - има и къде да покарате. Току що говорих с него отново и ми каза че до 22 легла може да ни осигури и ще намаляват. Наистина не остава мого време и дайте да определим дата до която да събираме желаещи. Необходимо е пояснение-всеки да каже с колко души ще дойде. Има и такъв вариант-току що го обсъждахме с колегата Ивайло от Тетевен - ако се съберат повече хора, можем да направим резервация и на съседна хижа, която не е толкова луксозна, но е отремонтирана миналата година и има повече легла, на кухнята може да се поръча меню евентуално. Голямата трапеазия пък ще позволи да се съберем спокойно всички и да започнем с истинските случай. За каране, сокаци има. Трябва само гориво и мерак! Тук бих помолил колега-модератор който да подчертае темата подходящо за да се разгледа от повече потенциални участници за по-кратко време. Хайде, записването тече!
        Последно редактирано от Иван/Ivan; 12-06-08, 17:50.
        0886 854 174

        Коментар


        • #49
          До: Собственници на Газ 69

          Колеги,аз съм от Тетевен,тук имаме много силна и подготвена група от уазкаджии и текезарки,искам да питам защо се делите от уазкаджиите,все едно самураите да не поканят витарите,нещо не е наред.Аз предлагам да се качим на хижа Вежен в С.Рибарица или на хижа Момина поляна в с.Черни вит,защото на тези двете хижи има достатачно място да се съберем с всички.Гарантирам за перфектни преходи.Спалните места са над 100 така че пишете,имам големи връски и в двете хижи,хижарите са (мои ора )както се казваIvaylo Jankov ми е брат
          [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

          Коментар


          • #50
            До: Собственници на Газ 69

            Първоначално публикуван от niko82 Преглед на мнение
            Колеги,аз съм от Тетевен,тук имаме много силна и подготвена група от уазкаджии и текезарки,искам да питам защо се делите от уазкаджиите,все едно самураите да не поканят витарите,нещо не е наред.Аз предлагам да се качим на хижа Вежен в С.Рибарица или на хижа Момина поляна в с.Черни вит,защото на тези двете хижи има достатачно място да се съберем с всички.Гарантирам за перфектни преходи.Спалните места са над 100 така че пишете,имам големи връски и в двете хижи,хижарите са (мои ора )както се казваIvaylo Jankov ми е брат
            Х.Вежен отпадна,защото няма ток,и е мизерно.На х.Кордела условията били добри,и затова се взе решение за нея..А що се отнася за отделяне предварително казахме ,че сбирката се прави с цел създаване на клуб Газ 69,без да се приема като внасяне на разкол.Изрично беше отправена покана към всеки желаещ,независимо от марки и модели.Никога не са правени сметки за тайни сбирки.Така че ако грешно сме били разбрани моля за извинение.А за Тетевенската група кво да кажа освен ,че ние на вас разчитаме за топъл прием и маршрути със сокаци и дерета.

            Що се отнася до колегата Годеч ,смятам разбира че никой от нас не може да налага някакви забрани отнасящи се до марки ,модели или каквото и да било друго.Както се казва всички сме равни.

            Така че дайте да не умуваме повече ,ами да пристъпим към организация.Записвайте се и давайте бройките /също и телефоните на тези които ги няма/
            Густо майна , пътят свърши !!!

            Коментар


            • #51
              До: Собственници на Газ 69

              Според мен никой срещу никого не се противопоставя. Не допускам и някой да бъде върнат и да не е с ГАЗ-69, но все пак може да се нарече клуб по интереси. Тази джипка е класика, достоен ветеран и заслужава уважение! Може да се гледа и от тази страна, нали? Все пак не всяка марка, а всеки модел си има свой път, има свои собственици и свои проблеми за обсъждане. Вижте родината на тези два автомобила - там също си имат свои групи и форуми и никой не е срещу никого. А и няма как да е другояче. Аз лично съм далеч от off road - а, защото за мен не е много приятно да троша това, което с толкова труд съм разглобил на детайли и съм сглобил, но все пак съм собственик на ГАЗ-69 и от уважение към ветерана желая да се запозная с колеги-собственици на същия джип, да коментирам с тях а и да се повеселя. Колко станахме?
              0886 854 174

              Коментар


              • #52
                До: Собственници на Газ 69

                Уточняваите всичко и се обаждаите идвам веднага а може и да покана приятели от софия също големи маняци
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #53
                  До: Собственници на Газ 69

                  Последно за х.Кордела остава срещата. Давайте списък с желаещите за да може да се резервират местата за нощувка.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #54
                    До: Собственници на Газ 69

                    Иван Сапунджиев гр.Панагюрище тел. 0888677388 имам Газ 69А от 2години страшна машина ще ми е приятно да съм в клуба.е100 ако ме помниш ядехте дюнери и ме спря аз бях с джипа.
                    Иван Сапунджиев
                    УАЗ 31512
                    0888677388

                    Коментар


                    • #55
                      До: Собственници на Газ 69

                      Първоначално публикуван от nonkos Преглед на мнение
                      Иван Сапунджиев гр.Панагюрище тел. 0888677388 имам Газ 69А от 2години страшна машина ще ми е приятно да съм в клуба.е100 ако ме помниш ядехте дюнери и ме спря аз бях с джипа.
                      Разбира се ,че те помня.
                      Пали Газозавъра и на 5 -ти юни идвай на х.Кордела.През Пирдоп ти е много близо.Ако идваш потвърди участието,иначе си прибавен в списъка на газоводите.
                      Густо майна , пътят свърши !!!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Собственници на Газ 69

                        Добавих и последните колеги, които са пратили данните си
                        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                        NULLA TENACI INVIA EST VIA

                        Коментар


                        • #57
                          До: Собственници на Газ 69

                          Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                          Добавих и последните колеги, които са пратили данните си
                          Благодарско !
                          Май си пропуснал - Таргата
                          Густо майна , пътят свърши !!!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Собственници на Газ 69

                            Taргата го играе двуличник

                            Ту е в ЛендРовър, ту е в Газ ту е в УАЗ

                            Още повече ми е обещал да ми подари ( подчертавам подари) Газката си, защото аз му я намерих в един гараж
                            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                            NULLA TENACI INVIA EST VIA

                            Коментар


                            • #59
                              До: Собственници на Газ 69

                              Аз ще идвам със следните приятели:
                              Владимир Маринов- Газ69 -0885238685
                              Коста-Газ-69- 0886789341
                              Моля да ги добавите в списъка и колегата Иван да ни направи резервации.
                              За Коста само ще кажа, че неговата Газка е автоматик, минала е Тюв ( и немския технотест) и той редовно ходи до Германия с нея
                              Повече подробности ще получите лично от него на 5-6.07.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Собственници на Газ 69

                                Драго, напиши данните и на другите газкаджии от Белослатинско. Аз познавам поне още двама.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X