Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Собственици на Газ 69

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Собственици на Газ 69

    Ето и една от нас

    Коментар


    • До: Собственици на Газ 69

      Опа забравих снимките
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Собственици на Газ 69

        Ето и моето желязо ГАЗ 69 ( Орлин GSM 0888828838 София )
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Собственици на Газ 69

          Георги Недев 0898776909 гр.Девня Газ69

          Коментар


          • До: Собственици на Газ 69

            За малко да забравя да се запиша и аз в клуба.Константин Чолаков от БУРГАС 0889631034
            Прикачени файлове
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • До: Собственици на Газ 69

              Колега записан си в списъка със собствениците на Газ 69. В клуба ще те приемем, когато дойдеш на някоя сбирка.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • До: Собственици на Газ 69

                о.к.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • До: Собственници на Газ 69

                  Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                  За да направим списъка по-прегледен, моля изпращайте си данните, аз ще ги добавя към вече изготвения. Най-малкото такъв списък, ще е полезен на колеги, които тепърва започват да се занимават с това приключение.

                  Имам две газки,едната е за части.

                  Мисля,че никнеймът е достатъчен,имена....телефони......при положение че днешният мъж го нападат жените по улицата

                  Коментар


                  • До: Собственици на Газ 69

                    Здравейте казвам се Валери Петков от гр.Хасково притежавам ГАЗ-69А от 1995г.искам да се запиша в списъка на собственниците на ГАЗ-69 и да публикувам снимки от първото и второто възраждане на ГАЗа.Регистрирах се преди 10 тина дена и за първи път искам да кача снимки във форума, но понеже съм на "ВИЕ" с компютъра ми етрудно за това помагайте.Тел.0898701758. Благодаря ви предварително. http://

                    Коментар


                    • До: Собственици на Газ 69

                      Първоначално публикуван от valdesidva63 Преглед на мнение
                      Здравейте казвам се Валери Петков от гр.Хасково притежавам ГАЗ-69А от 1995г.искам да се запиша в списъка на собственниците на ГАЗ-69 и да публикувам снимки от първото и второто възраждане на ГАЗа.Регистрирах се преди 10 тина дена и за първи път искам да кача снимки във форума, но понеже съм на "ВИЕ" с компютъра ми етрудно за това помагайте.Тел.0898701758. Благодаря ви предварително. http://
                      Добре дошъл при нас колега! Ще ни е интересно да видим твоя ГАЗ 69 и да ни разкажеш подробности за него.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • До: Собственици на Газ 69

                        Моля, запишете и мен в списъка:
                        Красен Вълчев гр. Добрич gsm:0886436191
                        Имам си джипката от 2000 г. и всяка година правя по
                        нещичко по нея
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Собственици на Газ 69

                          Преди няколко дни събудих моята ГАЗка 69 от зимния сън. Сипах й вода в радиатора сложих акумулатора и запали веднага след 5 месечния си престой в гаража.
                          Прикачени файлове
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • До: Собственици на Газ 69

                            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                            Преди няколко дни събудих моята ГАЗка 69 от зимния сън. Сипах й вода в радиатора сложих акумулатора и запали веднага след 5 месечния си престой в гаража.
                            То оставаше и да не запали?В ръцете на такъв майстор ГазУазка да си!Поздравления МАЙСТОРЕ!
                            088пет16пет3пет7

                            Коментар


                            • До: Собственици на Газ 69

                              Не е моя,на един приятел е.
                              Прикачени файлове
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • До: Собственици на Газ 69

                                Горска е, личи си!
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X