Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една мечта Газ69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Една мечта Газ69

    А кво ше му стане ако сложи 601.970, да не би да му е слаб ?
    По-лек е, 100 коня е, докарва некъв въртящ момент, а и може да се барне малко, и според мен е по-удачен вариант за ГАЗа, а и направо го сваля от някой бус барабар със скоростите. А ако 601.940, с който е пълно под път и над път, му е слаб, може да си го турбинира, пък колкото изкара.
    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 08-08-18, 23:01. Причина: Глупости в бързината
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Една мечта Газ69

      Нищо му не е. Мотора е същия. Цената пак е същата
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Една мечта Газ69

        Бързо ти мина мерака, успех в новото начинание.
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #34
          От: Една мечта Газ69

          За съжаление не всичко опира до мерак. Намерих подходящ джип в неподходящо за мен време. Все пак не мога да съм егоист и да мисля само за себе си. Благодаря!
          Последно редактирано от radoslav94; 15-08-18, 18:09. Причина: обърках си мисълта
          Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

          Коментар


          • #35
            От: Една мечта Газ69

            Първоначално публикуван от radoslav94 Преглед на мнение
            За съжаление не всичко опира до мерак. Намерих подходящ джип в неподходящо за мен време. Все пак не мога да съм егоист и да мисля само за себе си. Благодаря!
            Неподходящо време НЯМА, има липса на ЖЕЛАНИЕ

            Коментар


            • #36
              От: Една мечта Газ69

              Първоначално публикуван от radoslav94 Преглед на мнение
              За съжаление не всичко опира до мерак. Намерих подходящ джип в неподходящо за мен време. Все пак не мога да съм егоист и да мисля само за себе си. Благодаря!
              Аз съм на 28 и го суркам моя от над 10г.
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #37
                От: Една мечта Газ69

                Съдейки по обявата за продажбата, явно колегата иска да осребри мечтата си добре.
                Лошото е, че за поисканата от него цена ГАЗката трябва да е в доста по-добро състояние.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Една мечта Газ69

                  Да осребря НЕ! Това е стойността в това си състояние според мен. Както виждаш съм написал, че коментара не е невъзможен, но за някой който знае къде се намира, а не като този дето днес ми дойде и ми говори, че стартера бил от Волга. Седна ли да ги смятам може и да съм към 1000 лв над исканата сума. Не съм търговец и никога не съм се изживявал, като такъв за да печеля от автомобилите, който съм продавал. Напротив винаги съм бил "вътре" и всеки приятел ми казва "Тъкмо я нагласи и я продаде". Има по-важни неща за мен от това да задържа мечтания автомобил, но не е тук мястото да го обяснявам На 24 толкова мога, но не всичко зависи от мен Оставям ви да си коментирате.
                  Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Една мечта Газ69

                    Първоначално публикуван от radoslav94 Преглед на мнение
                    Да осребря НЕ! Това е стойността в това си състояние според мен. Както виждаш съм написал, че коментара не е невъзможен, но за някой който знае къде се намира, а не като този дето днес ми дойде и ми говори, че стартера бил от Волга. Седна ли да ги смятам може и да съм към 1000 лв над исканата сума. Не съм търговец и никога не съм се изживявал, като такъв за да печеля от автомобилите, който съм продавал. Напротив винаги съм бил "вътре" и всеки приятел ми казва "Тъкмо я нагласи и я продаде". Има по-важни неща за мен от това да задържа мечтания автомобил, но не е тук мястото да го обяснявам На 24 толкова мога, но не всичко зависи от мен[emoji2] Оставям ви да си коментирате.
                    И ние продължаваме

                    Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
                    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Една мечта Газ69

                      За сега възможностите ми спират с пускането на газелата в движение. Идеята е да движа и бързо и бавно. Ще ми е от полза, ако споделите опит за водния радиатор. Мисля да е вграден в маската.

                      Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
                      Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Една мечта Газ69

                        Развитие по нашенски. За сега двигателя и скоростите са съвукуплени с нов съединител и чакат обработка на шасито. По това, което чувам заключението е "правиш го много сложно", в което няма нищо чудно, проекта е замислен да бъде сложен за изпълнение, но съответно с различните неща ще тествам теорията ми правилно ли ще се получи и на практика. Акъл, който има и желае да сподели, моля заповядайте.

                        Поради незнайна причина нимоа кача снимката, за това ще обясня накратко /поне ще опитам/

                        Шасито е изрязано, за да влезе двигателя със заводските лапи м/у надлъжните греди. Напречната е отрязана, с цел изнасяне на радиатора по напред. Оригиналните калници няма да се използвам за този проект. За толкова.
                        Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Една мечта Газ69

                          Намали размера на снимките, и ще се качат. На мен винаги са ми се качвали.
                          Просто особеност на софтуера на форума-иска предварително намалени снимки.

                          Иначе за джипката-дерзай, с мерак и труд всичко е постижимо.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Една мечта Газ69

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20191010_221102_594-1200x1200.jpg
Прегледи:1
Размер:415.4 КБ
ID:5822198

                            За сега в сезона на " край останааме без драва" толкоз. Имам и една w210 - ка за донор, която е 2.9 tdi automatic, НО кога и дали ще съм жив не са знай.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190919_000850-1023x1138-1024x1139.jpg
Прегледи:1
Размер:214.6 КБ
ID:5822199

                            Тука обяснението на операцията е следното - обичам да ми е трудно.
                            Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                            Коментар


                            • #44
                              Здравейте, бавно напредвам и си мисля за допълнителни екстри. За сега двигател и скорости са на място, предстои инсталацията,охлаждне,железа по предница и т.н. В случай, че се интересувате мога да снимам един клип на работещ мотор.
                              Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                              Коментар


                              • #45
                                Първоначално публикуван от radoslav94 Преглед на мнение
                                Здравейте, бавно напредвам и си мисля за допълнителни екстри. За сега двигател и скорости са на място, предстои инсталацията,охлаждне,железа по предница и т.н. В случай, че се интересувате мога да снимам един клип на работещ мотор.
                                С автомата ли е джипа?
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X