Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авточасти втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Авточасти втора употреба

    И аз търсех заден за 1.7 за да не кърпя стария но не го намерих никъде под 280 лева и естествено за един час с телоподаващото стария го направих като нов.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      До: Авточасти втора употреба

      Първоначално публикуван от ninurta Преглед на мнение
      Преден капак за Нива 1,7 1999 г. Това ми трябва най-вече
      Има нов в наличност - около 250 лв.

      Коментар


      • #18
        От: Авточасти втора употреба

        Здравейте колеги,темата е доста отдавна но да не пиша друга.Брех тези ниви никаде няма части втора употреба за тях.А за нови едрогабаритни ги водят не ми се дават толкова пари аз нивата взех за толкова колкото ми искат за новите части.По автоморгите можеш да си зглобиш каквото ти душа сака само не и нива.Молбата ми е ако някой има или знае къде има преден, заден капак и заден десен калник за нива 1.7 да каже без черпалка няма да стане работата то е ясно.

        Коментар


        • #19
          От: Авточасти втора употреба

          Има една малко изгорела нива в благоевград предния капак в здрав а на зад е изгорела моргата е до картинг пистата .
          [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

          Коментар


          • #20
            От: Авточасти втора употреба

            Първоначално публикуван от b.bore@mail.bg Преглед на мнение
            Има една малко изгорела нива в благоевград предния капак в здрав а на зад е изгорела моргата е до картинг пистата .
            Благодаря колега за инфото но Благоевград ми е доста далеч затова търся части в Бургаска област.

            Коментар


            • #21
              От: Авточасти втора употреба

              Ех изглежда никой няма части за нива които не му трябват или да е видял някаде по автоморги .Хайде колеги продадох самурая и сега ще съм в нивовата група но май няма да е скоро.

              Коментар


              • #22
                От: Авточасти втора употреба

                Пак да ви повторя - Нива на морга рядко се намира. Такъв им е пазарът.

                Коментар


                • #23
                  От: Авточасти втора употреба

                  Много кът тея ниви.Остава варианта някой колега да има друга за части.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Авточасти втора употреба

                    Аз имам за продаване преден диферинциал с корпуса 4.1 е предавателното число.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Авточасти втора употреба

                      Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                      Аз имам за продаване преден диферинциал с корпуса 4.1 е предавателното число.
                      Благодаря колега но все още не съм я карал тази нива та за диференциал ми е рано ощеТърся преден,заден капак и заден десен калник за нива а и предно стъкло но то е по евтино така че капаците са на първо място.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Авточасти втора употреба

                        Накрая все пак някой ще се разходи до Благоевград, защото дори с пътните до там и обратно някои нещица ще излязат по-евтино. На там май вървят нещата.
                        "Успехът се състои в това да вървиш от една грешка към друга, без да губиш ентусиазъм."
                        сър Уинстън Чърчил

                        Коментар


                        • #27
                          От: Авточасти втора употреба

                          Първоначално публикуван от morrt Преглед на мнение
                          Накрая все пак някой ще се разходи до Благоевград, защото дори с пътните до там и обратно някои нещица ще излязат по-евтино. На там май вървят нещата.
                          Ooooo колега къде е Благоевград далечко ми е.Аз търся частите в бургаска област а и още ги търся де.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X