Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на Субару

    Задния диф на моя е ЛСД , че и работи, не се въздаржах и докато беше на подемника да я разгледам отдолу и врътнах гумите да се убедя. Предния е нормален. Има 3.0 аутбек със шестстепенна ръчна скоростна кутия. Странното е , че заявеният му разход е с 4 литра по- висок от автомата в градски условия. Почвам да се чудя толкова ли е добър тоя автомат!

    Коментар


    • От: Покупка на Субару

      Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
      З Има 3.0 аутбек със шестстепенна ръчна скоростна кутия.
      Не и от завода Да не бъркаш с Легаси?
      Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
      Opel Frontera V6

      Коментар


      • От: Покупка на Субару

        Да , извинявам се не съм догледал какво пише в каталога- пише комби , без аутбек, ама незнайно защо надписа autback е голям , а без е много малък.

        Коментар


        • От: Покупка на Субару

          Привет!
          Загледах се днеска из ръководството за ремонт, дет се вика да се поограмотя поне кое къде се намира. Останах "леко" изненадан от решението водната помпа да се върти от ангренажната верига, все пак си е консуматив, който би трябвало да се сменя понякога, освен това ми е много интересно как е решен проблема ако водната помпа и изтърват памперсите-антифриза си се смесва директно с маслото-най -добрия начин да направиш майонеза. Не успях да намеря някакви данни кога се препоръчва смяната на водната помпа, та ако има знаещи , ще се радвам да споделят.

          Коментар


          • От: Покупка на Субару

            Тя и веригата не е вечна, въпреки разпространеното заблуждение за обратното За съжаление не помня препоръките за смяна, не ми се е налагало ... засега.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Покупка на Субару

              Тя веригата , че не е вечна е ясно , ама едва ли се сменя с водната помпа.

              Коментар


              • От: Покупка на Субару

                Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                Тя веригата , че не е вечна е ясно , ама едва ли се сменя с водната помпа.
                Защо да не се смени, когато така или иначе се разкача ангренажа...спестява се още едно разглобяване! По идентичен начин се процедира и с водните помпи при коли с ангренажен ремък!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Покупка на Субару

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Защо да не се смени, когато така или иначе се разкача ангренажа...спестява се още едно разглобяване! По идентичен начин се процедира и с водните помпи при коли с ангренажен ремък!
                  Тая верига да не е без пари
                  До колкото знам за какъвто и мотор да е, ангренажна верига си е цифра, съмнявам се за субару да е по евтина.
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Покупка на Субару

                    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                    Тая верига да не е без пари
                    До колкото знам за какъвто и мотор да е, ангренажна верига си е цифра, съмнявам се за субару да е по евтина.
                    Веригата на Н6 е от 11 компонента и гони 700лв. (по спомен). Иначе съм сменял верига на 22R-E на RJ70 на Тойота, не е толкова плашещо, комплекта беше 300 и нещо лв. от представителя тогава.

                    Коментар


                    • От: Покупка на Субару

                      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                      Тая верига да не е без пари
                      До колкото знам за какъвто и мотор да е, ангренажна верига си е цифра, съмнявам се за субару да е по евтина.
                      Става въпрос когато ДОЙДЕ ВРЕМЕ за смяна на веригата, е добре да се смени и водната помпа, за да не се налага повторно разглобяване, а не обратното!!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • Re: Покупка на Субару

                        По принцип водната помпа на субару-то рядко дефектира и не е задължително да се сменя. Но ако се сменя верига е добре да се смени и помпата.

                        Коментар


                        • От: Покупка на Субару

                          Е то така ясно, че ако ще се сменя верига, по-добре дай още 100-тина лева за помпа (не знам колко е) да ти е мирна главата . Аз мислех, че ако нещо помпата е бомбирала, като я сменяш да смениш и веригата .
                          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                          Коментар


                          • От: Покупка на Субару

                            Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                            Е то така ясно, че ако ще се сменя верига, по-добре дай още 100-тина лева за помпа (не знам колко е) да ти е мирна главата . Аз мислех, че ако нещо помпата е бомбирала, като я сменяш да смениш и веригата .
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Re: Покупка на Субару

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              По принцип водната помпа на субару-то рядко дефектира и не е задължително да се сменя. Но ако се сменя верига е добре да се смени и помпата.
                              за да няма изпатили като мен, подчертавам: на 2,5 мотора водната помпа е с живот 100 хил.км. и се сменя заедно с ремъка и ролките!!!!

                              не е скъпа - под 100 лв. и не си заслужава "икономията" , после протича /като при мен/ и става двойна работа
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Re: Покупка на Субару

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                за да няма изпатили като мен, подчертавам: на 2,5 мотора водната помпа е с живот 100 хил.км. и се сменя заедно с ремъка и ролките!!!!

                                не е скъпа - под 100 лв. и не си заслужава "икономията" , после протича /като при мен/ и става двойна работа
                                E, когато е с ремък ангренажа ясно, повече от желателно е да се сменят заедно!
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X