Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Субару 4Х4 - мит и реалност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Субару 4Х4 - мит и реалност

    Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
    А какви точно чиркуля ти се намират?
    Поздрави!
    Задни полуоски с дифа и кардана,скоростна кутия,врати със стъклата,парно,таблото цялото,но за по стария модел,твоето сигурно е от електронните,май и седалки имаше... и бая още...от 6 години не съм ги поглеждал защото са в едно общо помещение на блока.
    Бях купил две такива за части,затова има толкова останали неща
    SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
    0878299791

    Коментар


    • #92
      До: Субару 4Х4 - мит и реалност

      Първоначално публикуван от Tihomir(imageo) Преглед на мнение
      Едно весело Субару-клипче ...
      Весело... Трябва съвсем да си си прежалил автомобила за да вандалстваш по тоя начин. Без значение кой е производителя на мепесето...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #93
        До: Субару 4Х4 - мит и реалност

        Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
        Задни полуоски с дифа и кардана,скоростна кутия,врати със стъклата,парно,таблото цялото,но за по стария модел,твоето сигурно е от електронните,май и седалки имаше... и бая още...от 6 години не съм ги поглеждал защото са в едно общо помещение на блока.
        Бях купил две такива за части,затова има толкова останали неща
        Ще го имам в предвид, благодаря ти още веднъж.
        Лошото е че вече не пътувам толкоз често, но при следващото ми ходене до Бургас задължително ще ти се обадя да се запознаем.
        Поздрави!
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #94
          До: Субару 4Х4 - мит и реалност

          От близо две седмици карам Субаро Форестер, автоматик. Много лесна и приятна за управление кола. Държи се като кола с предно предаване и не вози много твърдо. Карам я предимно в града. За извън пътя мисля че няма да може да се нареди до жипките. Лека кола с няколко екстри в повече от нормалено комби. Но е приятна колата.
          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
          В. Иванов

          Коментар


          • #95
            До: Субару 4Х4 - мит и реалност

            От изчетеното за Субару останах с впечатление, че си има междуосев диф, след него-виско-служещо за автоматичен блокаж на същия. Така ли е? Виското е капризен детайл при всички,които го имат-без ФВ,разбира се. Как е при Субару? Обмислям покупка на Форестър,и ще се радвам на инфо конкретно за този възел. Благодаря!
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #96
              До: Субару 4Х4 - мит и реалност

              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
              От близо две седмици карам Субаро Форестер, автоматик. Много лесна и приятна за управление кола. Държи се като кола с предно предаване и не вози много твърдо. Карам я предимно в града. За извън пътя мисля че няма да може да се нареди до жипките. Лека кола с няколко екстри в повече от нормалено комби. Но е приятна колата.
              До джипките трудно,но зависи за какво.
              Преди седмица там където затъна една Нива в снега над Горна Баня - няколко Субару минаха. А нивата я вадихме 5 човека от снега.
              На сняг ще усетиш какво караш! Няма как да останеш недоволен!
              Ето и няколко снимки от изпълнението ни!

              http://picasaweb.google.com/sefsekof/GornaBanya#
              Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

              Коментар


              • #97
                До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                И аз да се присъединя към Субару феновете.Желязна колица е.Общо взето ако си с хубави гуми и не легнеш някъде по корем или не застанеш на кантар /две колела по диагонал във въздуга/ минаваш.А на асвалт просто в завои е супер стабилна.
                А ето и мойто зверче.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #98
                  До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                  Първоначално публикуван от KUDRUV Преглед на мнение
                  Ето и няколко снимки от изпълнението ни!

                  http://picasaweb.google.com/sefsekof/GornaBanya#
                  А...на Стоян "Форито"
                  SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                  0878299791

                  Коментар


                  • #99
                    До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                    Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
                    А...на Стоян "Форито"
                    Ти случайно да си Zloto 69?
                    Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                    Коментар


                    • До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                      Той, от "плът и кръв"
                      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                      Коментар


                      • До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                        Радвам се че се засичаме и в този форум с вас!
                        Моя ник си е този...,ама тук на аватара можеш да видиш всъщност какво ме влече. Субарото дойде после. А това си е летен Субар 1WD
                        800 кубика полу-боксер щот' е един цилиндър и му липсва другия .
                        Егати тъпия майтап казах... ама ми простете - пролет иде и в главата празно
                        Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                        Коментар


                        • До: Re: Субару 4Х4 - мит и реалност

                          Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                          Тази тема е доста стара.
                          Но по принцип Тойота-джиите са в вечен спор със СУБАРУ.
                          Някои неща са верни, но някои са достатъчно неправилни твърдения.

                          Който не карал СУБАРУ да не взима отношение.

                          То в нашия форум - ще има хора които да сравнят и КИА със СУБАРУ.

                          Аз съм пристрастен. Така че всяко мое мнение не е меродавно.
                          Колегата сигое казал вярно.Който него е карал,дане взима отношение.Ама ако може пак СУБАРУ...Но ще е ново...

                          Коментар


                          • До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                            Tук можеш да срещнеш половината от Субару форума,много се радвам,че голяма част от колегита са активни и тук!
                            LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                            Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                            Коментар


                            • До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                              Първоначално публикуван от KUDRUV Преглед на мнение
                              До джипките трудно,но зависи за какво.
                              Преди седмица там където затъна една Нива в снега над Горна Баня - няколко Субару минаха. А нивата я вадихме 5 човека от снега.
                              На сняг ще усетиш какво караш! Няма как да останеш недоволен!
                              Ето и няколко снимки от изпълнението ни!

                              http://picasaweb.google.com/sefsekof/GornaBanya#
                              Тази лопата ми е позната

                              Коментар


                              • До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                                Първоначално публикуван от bubaru Преглед на мнение
                                Тази лопата ми е позната
                                Сори за офтопика,ама ми се иска да пробваме една простотия с теб.
                                Скоро да пробвам да ти дръпна Импрецата с мотора. Съединителя от един опит нищо му няма - върти се в масло...
                                Стига с тия лопати и джипове... нещо ми се простее,еле пък след като видях как врц дърпа тир
                                Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X