Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Teranno 2 въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Teranno 2 въпроси

    Първоначално публикуван от perchi Преглед на мнение
    ... не дига повече от 1500-2000 оборота и страшно пуши отзад, един син пушек...
    При мен се случи същото,след като заредих нещо,което трябваше да бъде нафта от едно 'ЕКО'.Източих резервоара,смених филтъра,заредих друга нафта и нещата се оправиха.
    NISSAN Terrano II (R20) 2.7TDI '99

    Коментар


    • От: Teranno 2 въпроси

      И аз имах миналата година същия проблем.Тази година съм взел мерки с скъпото гориво на омв,печка и добавка тда на кастрол.За сега на -18 нямам проблеми.На пролет ще разглобя входящия горивопровод на помпата там имало някаква цетка и ще я почиста.Миналата година като имах проблем просто оставях колата да работи на място (загряла) около 15-20мин.

      Коментар


      • От: Teranno 2 въпроси

        Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
        ...На пролет ще разглобя входящия горивопровод на помпата там имало някаква цедка и ще я почистя...
        Тая цедка я изхвърлих още миналата година.
        NISSAN Terrano II (R20) 2.7TDI '99

        Коментар


        • От: Teranno 2 въпроси

          Първоначално публикуван от allex63774 Преглед на мнение
          Тая цедка я изхвърлих още миналата година.
          А не е нужно. Пази от инцидентни боклуци, влязли там при смяна на филтъра например. Просто се почиства. Като се има в предвид че едва ли там е отваряно откак конкретната джипка е джипка, след почистване би трябвало много дълго време да няма никакви проблеми с това. Моята я отварях профилакточно. Нямаше никакви боклуци там. А във филтъра, с който я купих, имаше буквално 2 пръста тиня и всевъзможни боклуци.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Teranno 2 въпроси

            Лесно ли се стига до тая цедка. Къде се намира на помпата.

            Коментар


            • От: Teranno 2 въпроси

              На входа на помпата.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Teranno 2 въпроси

                ок. Благодаря.

                Коментар


                • От: Teranno 2 въпроси

                  Добре де, сменят се филтри, промиват се резервоари, слагат се добавки, а не е ли по-добре да се види що свети тоя "чек"? Струва смешни пари (при мен даже е и без пари) и коства само малко умствени усилия.

                  Коментар


                  • От: Teranno 2 въпроси

                    Ако може и аз да питам, тия дни си купих Терано 2, и предишния собственик ми даде и четири джанти 15 цола, имам идея на тях да сложа летни гуми, та какъв е препоръчителния размер, за да няма разминавания в километража? но да не са по-високи, че рязах вратата на гаража за да го вкарам, тая перка на акула отгоре с антената оригинално ли е или е някаква измишльотина? даде ми и четири гуми Континентал крос 16 цола, но тук четох, че са шумни, две-три години не възнамерявам да го карам по черно, за тази цел имам УАЗ, и още нещо, при запалване двигателят държи 1200 оборота, а като загрее 800, нормално ли е?

                    Коментар


                    • От: Teranno 2 въпроси

                      Всичко е нормално. "перката" е оригинално така.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Teranno 2 въпроси

                        Първоначално публикуван от Неделчев Преглед на мнение
                        ... и още нещо, при запалване двигателят държи 1200 оборота, а като загрее 800, нормално ли е?
                        Нормално е.
                        Относно гумите - виж си техническите данни за автомобила.

                        Коментар


                        • От: Teranno 2 въпроси

                          Колега, ако бях в София веднага бих те посетил но съм на 500 км. от София и няма как.

                          Коментар


                          • От: Teranno 2 въпроси

                            От няколко дни ме мъчи един въпрос,..........хъбовете включват/на тях пише "автоматик"/, но дали се изключват?... и въобще какво ги кара да включват/изключват/?.........преди години имах едно АРО, хъбовете му бяха ръчни, доста често си оставаха зацепени, затова за да съм сигурен въртях карданите с ръка, тук очевидно този вариант няма да работи,.........

                            Коментар


                            • От: Teranno 2 въпроси

                              Значи то в книжката си пише как се изключва 4х4 - буташ лоста напред, караш метър/два назад и после метър/два напред. Това е.

                              Коментар


                              • От: Teranno 2 въпроси

                                Първоначално публикуван от hotsnail Преглед на мнение
                                Значи то в книжката си пише как се изключва 4х4 - буташ лоста напред, караш метър/два назад и после метър/два напред. Това е.
                                4х4 се изключва като бутнеш лоста, и толкоз. Останалото е заради къбовете, но те изключили или не, щом лампата на таблото е изгаснала, значи не си на 4х4.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X