Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Teranno 2 въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Teranno 2 въпроси

    Първоначално публикуван от Неделчев Преглед на мнение
    От няколко дни ме мъчи един въпрос,..........хъбовете включват/на тях пише "автоматик"/, но дали се изключват?... и въобще какво ги кара да включват/изключват/?.........преди години имах едно АРО, хъбовете му бяха ръчни, доста често си оставаха зацепени, затова за да съм сигурен въртях карданите с ръка, тук очевидно този вариант няма да работи,.........
    Що бре? Карданите и тука можеш да въртиш. Друг е въпроса какъв е смисъла.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Teranno 2 въпроси

      Здравейте , Тераномани. От няколко дни и аз платих първия си такъв джип 2001г. - дългата база. До 2 дни ще пътувам до София, та най - после да си го видя и подкарам. Доста изчетох из форума за тази марка относно възможноси , проблеми и потдръжка, но искам да попитам ориентировъчно колко километра се минамат средно с комплект нови гуми независимо летни или зимни гуми , които предимно се карат по асфалт.Т.к. го закупих с два комплекта гуми на по 20000 км. уж , пък все още не съм го виждал , та да се ориентирам дали си е струвало цената.

      Коментар


      • От: Teranno 2 въпроси

        Много зависи от конкретните гуми, но обикновено поне 30000км изкарват.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Teranno 2 въпроси

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Много зависи от конкретните гуми, но обикновено поне 30000км изкарват.
          Благодарно.
          Явно не трябва да очаквам нещо повече от полуизтрити гуми. Някой беше ми споменал че BFG изкарвали по 60-70000, ама ме е подвел.
          Между другото зимните били Гудиар -вранглер ултра грип-235/70/16.
          Въпросите ще продължават от моя страна за , което се извинявям предварително /за тъпите де/.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X