Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Pajero V60 2.5 Diesel

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Pajero V60 2.5 Diesel

    Поздрави на всички!

    Доста се порових из форума и не открих точна информация за модела. Има отделни теми, които са оспамении, в които информацията не е систематизирана.

    Предлагам тази тема да е начало на това информацията по марки и модели да бъде точна и да се намира на едно място. Така всеки, който иска да разбере конкретно нещо за любимия модел вседеход ще бъде олеснен и няма да се задават излишни въпроси и да се открива една и съща тема по няколко пъти.

    Надявам се да изразявате мнения и препоръки. Да пишете с какво сте се сблъскали, като проблеми и как сте ги решили. Моля Ви без спам.
    Благодаря на всички!

  • #2
    От: Mitsubishi Pagero V60 2.5 Diesel

    Здравей колега и добре дошъл! Извинявай, че ще подходя малко критично, но трябва да се запознаеш с правилата на форума първо. В раздела Mitsubishi има раздел Mitsubishi-Систематизирана информация, но тъй като ти си нов още не можеш да четеш в този раздел. Там е описано всичко подробно.

    Успех!

    П.С. Пише се Pajero
    Последно редактирано от Митков; 23-07-12, 20:49.
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Pagero V60 2.5 Diesel

      Първоначално публикуван от Митков - bulextreme.com Преглед на мнение
      Пише се Pajero
      Даже не бях забелязал грешката, 10Х Ще я оправя.

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Pajero V60 2.5 Diesel

        Здравейте, и аз като нов не мога да прочета систематизираната информация, затова ще питам тук - този двигател 2.5 на 3тото поколение същия ли е като на второ, но с различна мощност, или е друг агрегат? Има ли някакви типични болежки, и какъв разход дава на 3тата генерация? Изобщо по-добър избор ли е от 3,2 литровия от гледна точка на здравина и безпроблемност?

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Pajero V60 2.5 Diesel

          Същия е - 4D56T с електрическа помпа (ако въобще е електрическа, щото има вариант и със старата разпределителна помпа изцяло с механично управление). Според мен е тъпо да си купиш сравнително съвременен джип, пък със стария допотопен и немощен двигател. Като искаш стара генерация, по добре си купи П2.

          Коментар


          • #6
            От: Mitsubishi Pajero V60 2.5 Diesel

            Ако не се лъжа, тази година трябва да станат 30 години от пускането на пазара на този двигател. Това говори и хубаво, и лошо.

            Коментар


            • #7
              От: Mitsubishi Pajero V60 2.5 Diesel

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Според мен е тъпо да си купиш сравнително съвременен джип, пък със стария допотопен и немощен двигател.
              Така е, ама пък според мен е по-тъпо да си купиш "сравнително съвременен джип" на 12 години, незнайно колко км и брой собственици, и да се молиш да не се развали помпата за няколко хиляди лв., или дюзите - пак прилична сума, и др.. чарколяци по "модерния" двигател. Затова за мен по-добрия вариант май ще е 2,5 мотора, още повече че ще се кара основно градско и не му трябва кой знае каква мощност. Благодаря за мненията!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X