Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво най-много ви дразни в Паджерото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

    Ами те са си удобни. Паджерото е една от най-комфортните жипки. Ако покараш (поремонтираш)малко УАЗ, Нива или Дървендер, Мастурбишито ще ти се стори прекрасно.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #62
      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

      Най - много ми бърка в мозъка звука от дрънкащите пластмаси (палчетата) на предните врати за отключване и заключване на вратите. И поставките за чаши не са много удобни, малко назад ми идват.

      Коментар


      • #63
        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

        От съвсем скоро имам наблюдения върху Паджеро 2 и като изключим проблемите от немърливост на предишните собственици, на което се дължи потракването и поскърцването, до момента нещата са:


        1) Много бучи, а малко върви (става въпрос за 6G72).
        2) Многото ръжда... Понеже съвсем наскоро бяха огледите на доста паджерота - нямаше ни едно, което да беше по-поносимо ръждясало. Това все пак е джип, който се очаква да се кара на offroad, по снегове, калища и т.н. Дори зимата при цялата луга - гняз, е висока кола и не е като да си търка "коремчето"... Според мен просто не е направен както трябва.
        3) Всички джобчета по вратите и между седалките са прекалено тесни дори за моите дълги и тънки пръсти, а не искам да си представя на другите какво им е.
        4) Копчетата за заключване. Всеки път щом си сложа ръката джама и се заключвам (което си е чисто недоволство от моя страна, но все пак...)

        Коментар


        • #64
          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

          Първоначално публикуван от lllusion Преглед на мнение
          4) Копчетата за заключване. Всеки път щом си сложа ръката джама и се заключвам (което си е чисто недоволство от моя страна, но все пак...)
          Това и аз го правя редовно
          А с ръждата трябва да се бори всяка есен, иначе става страшно след зимата
          '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
          '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
          И разни BMW-та...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X