Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • sarttana
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Търсят се преден никелиран ролбар и степенки за дълга база g класа и това за задните стопове,не знам как се казва.тел.0888 836625 Евтим

    Остави коментар:


  • Paraskov
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
    Имам един бензинов мотор МБ 2,3 с механична инжекция,мисля му едни 250 лв. с инжекцията ,може и да го разглобим!
    Здрасти колега. На скоро си купих Г със същия двигател и понеже съм нов във форума няма как да ти пиша на ЛС. Тел ми е 0896717817 ако все още е актуална офертата.Иван.

    Остави коментар:


  • svilenst
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
    Имам един бензинов мотор МБ 2,3 с механична инжекция,мисля му едни 250 лв. с инжекцията ,може и да го разглобим!
    Пардон,говоря за ръчка,щото и аз имам2.3 ,но с автомат.Смених мотора с 3 редови шестаК,сложих му ръчка но четворка от 124.Слаба е и не издържа,намерих петстепенна но без щанги.

    Остави коментар:


  • svilenst
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
    Имам един бензинов мотор МБ 2,3 с механична инжекция,мисля му едни 250 лв. с инжекцията ,може и да го разглобим!
    Ако е с петстепена скоростна кутия,дали ти стоят щангите за скоростите.Трябват ми за петстепена кутия от мотор2.3 бензин 86 год.Благодаря и

    Остави коментар:


  • сиско
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Имам един бензинов мотор МБ 2,3 с механична инжекция,мисля му едни 250 лв. с инжекцията ,може и да го разглобим!

    Остави коментар:


  • The Bear
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Първоначално публикуван от VARIO Преглед на мнение
    Колега на бусовете Мерцедес апаратите са еднакви като на г класата и маи са по евтини.
    Дай боже да са същите, все ще се наложи някога. Аз си създадох проблем от некадърност; счупих едното буталце с тръбния ключ, бях се панирал, че е от закалена стомана, оказа се чугун; направихме едно стоманено и решихме проблема.

    Остави коментар:


  • VARIO
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Колега на бусовете Мерцедес апаратите са еднакви като на г класата и маи са по евтини.

    Остави коментар:


  • The Bear
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Колеги, на някой да му се намира работещ спирачен супорт за дясно предно колело на W460? Или само едно буталце?

    Остави коментар:


  • Дочев
    отговори
    От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Търся предна, лява полуоска за Г-300Д, десен волан/ако има значение/, къса база.

    Остави коментар:


  • mari0
    отговори
    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    имам няколко г-класи-къси бази .останали са доста работи. имам и нови части за тях ,ако някой го интересува нещо ще давам отстъпки за колеги от клуба. на лични или на телефона в подписа.

    Остави коментар:


  • drago77
    отговори
    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Мога ли на Г 300Д 83 година да сложа турбо д.

    Остави коментар:


  • pacoo78
    отговори
    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    И още една морга каде има гета е автоборса ричи гр.Стара Загора тел.0887100888

    Остави коментар:


  • pacoo78
    отговори
    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Аз съм много доволен от теслата той е на главният път ,пазрлъка върви и частите са му читави.Христо се казва а тел.-0888503851
    Последно редактирано от Стефи Накова; 15-01-15, 11:26.

    Остави коментар:


  • Гена
    отговори
    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    И аз имам нещо останало.http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=70984

    Остави коментар:


  • spl77
    отговори
    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Първоначално публикуван от ichomakov Преглед на мнение
    Здравей,

    Правилно сте се насочили към Кърнаре, но не правете грешката с "Теслата".


    Ето тук има кординати на момчетата http://www.mercedes-lkw.com/

    Търсете Пламен или Иван има доста части за Г-класа и постоянно камионите им пътуват така, че предполагам ще ви намерят каквото търсите на разумна цена.
    Незнам аз кои е Теслата ама тоя другия Пламен(чиста проба менте мошеник)за мен де за някои може и златен да е.

    Та ако става въпрос за моргата на края на Кърнаре и после в ляво,от там взех един мотор 2.9 интересното е че беше качен още на бус запалих,чух,видях душих като Немска овчарка.Технически грамотен човек съм знам как се слуша какво се гледа от 14 годишен не съм дал на никои да ми пипне нито мотор нито пък кола аз си ги оправям щото се навъдиха маистори ментета та ме е страх да ходя при някои такъв.Харесах капарирах на другия ден отивам взимам.Когато го сложих на буса въртя ама не пали нещо газо-разпределението го няма отварям капака на главата и оооо.....небеса вала на три хидр.повдигачи не на парчета а на парченца та така там потънах 2000 кинта.

    Та внимаваите ако ходите там и си опичаите акъла.
    Последно редактирано от spl77; 04-12-08, 09:15.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X