Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимозаменяеми части за Г

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VARIO
    отговори
    От: Взаимозаменяеми части за Г

    Колега радиатора за парното става от бус мерцедес 310д едо кам еднао е пишими на личната поща да те уредя с радиатор.

    Остави коментар:


  • vesko111
    отговори
    От: Взаимозаменяеми части за Г

    Колеги, какъв е случая с радиаторчето за парното - прочетох мнения, ама не ми се изясни баш дали става от некое по евтино возило. Ако някой има за продаване да казва. Мерси предварително.

    Остави коментар:


  • The Bear
    отговори
    От: Взаимозаменяеми части за Г

    Днес си взех от АутоПлюс. На 55 лв излезе.

    Остави коментар:


  • drukman
    отговори
    От: Взаимозаменяеми части за Г

    Требва да става от всякакъв дизалов бус.

    Остави коментар:


  • The Bear
    отговори
    От: Взаимозаменяеми части за Г

    Някой има ли идея долната помпа за съединителя на GD 300 '1980 от каква машина става. Оня ден замалко пак останах без педал, добре че бях в града. Кога погледнах, течност в казанчето йок. Имам една "деруга" в цилиндърчето долу и оттам изтича лека-полека за около месец...

    Остави коментар:


  • mari0
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
    Някой има ли идея за вискозитетен съединител за перката за OM617.
    От Ауто+ ми предлагат на Hella за 400+ лева, както и на Topran за около 140лв... Чудя се какво да правя... Нещо като взе да се стопля времето, забелязвам че ми грее повече и се налага да регулирам с парното, а отпред перката май не зацепва никога на оборотите на двигателя.
    имам чисто нов Бегел- за 130 лв.,карам на една моя кола от 2 години с такъв ниакъв проблем нямам
    Последно редактирано от mari0; 09-04-10, 12:35.

    Остави коментар:


  • drukman
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Вземи си от Ц класа 250турбо Мойта я платих 250 лв. за сега нямам проблеми. Ако смениш и перката става по-лесно.Гледай само да е голямата перка.

    Аз за виското не бих икономисал пари. После само внимаваш.

    Остави коментар:


  • The Bear
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Някой има ли идея за вискозитетен съединител за перката за OM617.
    От Ауто+ ми предлагат на Hella за 400+ лева, както и на Topran за около 140лв... Чудя се какво да правя... Нещо като взе да се стопля времето, забелязвам че ми грее повече и се налага да регулирам с парното, а отпред перката май не зацепва никога на оборотите на двигателя.

    Остави коментар:


  • alexmotors
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Първоначално публикуван от htisto Преглед на мнение
    Здравеите,въпроса ми е ставали от някъкъв модел бус щангата която е хваната от предния мос за купето за Г 460.Тази която е отпред пред моста.Благодаря
    Бусовете нямат такава щанга.
    В Пловдив при Ковачев има щанги на цена около 400лв. негово производство много по-добри/като материал/ от оригиналните.Карам с такива на състезания.

    Първоначално публикуван от htisto Преглед на мнение
    изкривена е дали може да се въстанови защото нова е много пари около 530лв Благодаря
    Веднъж изкривена , дори и да се изправи, поддава на същото място. Ако няма да караш в коловози/там се кривят най често/или да удряш в бордюр става.
    Последно редактирано от alexmotors; 23-12-09, 13:33. Причина: +

    Остави коментар:


  • ves1
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Може да се въстанови. Дори е хубаво да се направи с променлива дължина!

    Остави коментар:


  • htisto
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    изкривена е дали може да се въстанови защото нова е много пари около 530лв Благодаря

    Остави коментар:


  • drukman
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Мисля че не става от нищо друго. Поне аз не съм намерил.
    Какво и е на твойта.

    Остави коментар:


  • htisto
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Здравеите,въпроса ми е ставали от някъкъв модел бус щангата която е хваната от предния мос за купето за Г 460.Тази която е отпред пред моста.Благодаря

    Остави коментар:


  • митко
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Първоначално публикуван от SSG Преглед на мнение
    Здравейте , да попитам само лагерите на главините на 463 съвместими ли са с тия на бусовете 207. Четох началото на темата , но реших да питам по конкретно.
    Не.

    Остави коментар:


  • SSG
    отговори
    До: Взаимозаменяеми части за Г

    Здравейте , да попитам само лагерите на главините на 463 съвместими ли са с тия на бусовете 207. Четох началото на темата , но реших да питам по конкретно.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X