Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Г класа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Избор на Г класа ?

    Тамън отворихте темата. Отдавна подозирам наличието на злато в Гегата. Ма не ми е ясно къде.
    п.п. Това същото явление наблюдавам и при мотоциклет Хонда Африка.
    п.п. Или ако не е злато да не е, като отлежало уиски или специална реколта вино?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #77
      От: Избор на Г класа ?

      Здравейте, да не пускам нова тема струва ли си да взема Г500 2009г 388к.с или Г55к 2008г 500к.с . При бюджет около 120хиляди се намират и от двата модела.Карал съм ги, но само по няколко км за тест по околовръстното на София. 55k ми се стори,че не се накланя толкова като 500 по завоите,като динамика 500 се представи по-добре от колкото предполагах.Един познат ми обеснява,че ако взема 55 при нормално каране е като 500 в горенето, а като се наложи да бързаш за сбора вече е друго, но си заслужава ако се кара градско.Ето този гледам в Германия ,дано излязат снимките.http://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/8SMAAOSwnFZXWliV/$_57.jpghttp://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/qrAAAOSwvg9XWll6/$_57.jpgЛека.

      Коментар


      • #78
        От: Избор на Г класа ?

        Първоначално публикуван от mopsa Преглед на мнение
        Здравейте, да не пускам нова тема струва ли си да взема Г500 2009г 388к.с или Г55к 2008г 500к.с . При бюджет около 120хиляди се намират и от двата модела.Карал съм ги, но само по няколко км за тест по околовръстното на София. 55k ми се стори,че не се накланя толкова като 500 по завоите,като динамика 500 се представи по-добре от колкото предполагах.Един познат ми обеснява,че ако взема 55 при нормално каране е като 500 в горенето, а като се наложи да бързаш за сбора вече е друго, но си заслужава ако се кара градско.Ето този гледам в Германия ,дано излязат снимките.http://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/8SMAAOSwnFZXWliV/$_57.jpghttp://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/qrAAAOSwvg9XWll6/$_57.jpgЛека.
        Яко!Каква дилема!Колкото повече толкова повече!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #79
          От: Избор на Г класа ?

          Това изчадие е на цели мостове, ако сте забравили. За да седи в пътя ще се наложи да се преглътне това, че ще друса, трътне и стриса . При максимална кофорт а скорост от 140 и разход от +30/100км, мисля че парите даже са малко. А 100л бутилка за газ в багажника и изглежда препълнен. Освен това няма 7 места и трудно се регистрира за товарен.
          На това нещо ако му се махнат излишните работи доста може да олекне като килограми и цена.
          Та на въпроса, дали си струва...струва и то доста! В града е много подходяща за спиране пред гаражи, бутане на детски колички, качване по бордюри и движение по права линия в трафик. Нищо не се усеща вътре, най-добре да е бронирана.
          По черно също е много подходяща, особенно с 20" колелета. Същински екшън.
          Яйцата на Фаберже имат аналогична склонност към цена и функционалност, общото с клиентите на двете чудесии, е че се купуват заради Глезотий, Емоций и Късочлений.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #80
            От: Избор на Г класа ?

            Декември месец пътувам към Германия, до тогава ще следя обявите.Смятам да го регистрирам на физ. лице без да се използват кредити лизинги и т.н , газ не смятам да има.Този автомобил ще го взема само защото ме кефи не,защото е по-добър от това което съм карал до сега.Не разбирам защо г-н Тенев пишете с надсмешка.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X