Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замяна на виското на Фрилендър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Замяна на виското на Фрилендър

    Привет на всички!
    От доста време ме мъчи един въпрос, няма ли по надежни да ни станат джипките ако заменим виското с някакъв механизъм които ръчно да включвва и изключва задният мост и то когато ния си поискаме.


    Та идеята ми е дали това ще може да се монтира на местото на виското? А и цената не му чак толкова висока - в Щатите е 1600долара.

    Ако темата не е за тук я преместете!

  • #2
    От: Замяна на виското на Фрилендър

    Колкото две вискомуфи. Ти ще си караш ли Фрилендъра още 200000 км, колкото би бил живота на две муфи?
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: Замяна на виското на Фрилендър

      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
      Колкото две вискомуфи. Ти ще си караш ли Фрилендъра още 200000 км, колкото би бил живота на две муфи?
      Еми то може и да има нещо по-евтино за това съм пуснал темата, а и винаги има като опция "направи си сам" само модел да има.

      Коментар


      • #4
        От: Замяна на виското на Фрилендър

        Подобна муфа не е проблем да се направи тук,в БГ.И няма да е скъпа.Но колата ще стане парт-тайм...
        Отделно,немците предлагат подобен кит за Транспортер Т-3 Синхро,който замества виското.Топлата вода е открита отдавна...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: Замяна на виското на Фрилендър

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Подобна муфа не е проблем да се направи тук,в БГ.И няма да е скъпа.Но колата ще стане парт-тайм...
          Отделно,немците предлагат подобен кит за Транспортер Т-3 Синхро,който замества виското.Топлата вода е открита отдавна...
          Не желая те първа да преоткривам топлата вода, за това и го споделям с вас, които сте се сблъсквали с какво ли не (особено ти като ти гледам машината как си я направил). Просто търся по евтин и надежден варянт от виското. и се надявам да ми помогнете да го открия

          Коментар


          • #6
            От: Замяна на виското на Фрилендър

            Първоначално публикуван от dand79 Преглед на мнение
            Не желая те първа да преоткривам топлата вода, за това и го споделям с вас, които сте се сблъсквали с какво ли не (особено ти като ти гледам машината как си я направил). Просто търся по евтин и надежден варянт от виското. и се надявам да ми помогнете да го открия
            Изказвам мнение.Не е проблем да се направи,но...имал съм Фрий.Според мен,ако се направи парт-тайм ,трябва много,ама много да се внимава как ще се кара извън пътя и пак няма да е гаранция,че няма да се счупи при първото натоварване.Щото е направен от говнолин...Отделно,ако е истина това ,в другата тема, за разлика в ПЧ на задния диф...малииии...май с виското ще е по-добре,че ще има какво да обира разликата в оборотите.Но откачането на задното на асфалт ще пази колата.
            ЕДИТ:Ако пак имам Фрий,първото,което ще направя е да му сваля кардана.След което бих му изчистил "проблемите" генерално...
            Поздрави!
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X