Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново Диско 1 300 tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ново Диско 1 300 tdi

    Или ти е блокирал механизма за включване на блокажа или в "сервиза" са олигофрени. Мисля, че е второто. Кажи от къде си колега.

    Коментар


    • #32
      До: ново Диско 1 300 tdi

      От Стара Загора съм, в сервиза момчетата ги познавам, даже считам че са доста грамотни.
      Ще видим като сложим кардана, тогава ще проверявам блокажа.
      Даже може да отида, и аз да пробвам да тръгна без преден кардан.
      Лошото е че съм без кола......
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-09-10, 22:06. Причина: Гл.букви

      Коментар


      • #33
        До: ново Диско 1 300 tdi

        Честито, имаш си градски - Станимир .Напиши му съобщение в профила. Той ще ти помогне.

        Коментар


        • #34
          До: ново Диско 1 300 tdi

          Честито и от мен.Както ти казаха,слушай Лазар.Аз само ще добавя,че ако блокажа е ползван рядко или никога,има голяма вероятност да се включва трудно.И моето не искаше да включва блокажа.Ако не ще на бързи,включете на бавни с блокаж.Малко движение леко напред- назад(колата) и ще влезе.И нали говорим за положение на малкия лост в ляво?
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #35
            До: ново Диско 1 300 tdi

            Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
            На нашето Диско май не е точно същата картинката, но общо взето буквите и положения май са същите. Ще проверя като съм с колата. За махане на кардан не е мислено, щото ще се ползва целогодишно в колата, но от любопитство - като се махне може ли да се кара без проблем на асфалт, щото Лазар нещо беше писал внимателно.

            Благодаря още веднъж за бързите отговири и дано не напълнихме темата на човека с глупости.
            Ей момчета, поправяйте де. Как се смях, като видях. Разбира се, че ще се ползва целогодишно в ГОРАТА.

            А за "малкото лостче" /както му вика един приятел/, като имам среща с Диското ще го пробвам и аз дали работи във всички положения.
            http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

            Коментар


            • #36
              До: ново Диско 1 300 tdi

              Да ти е честита новата придобивка и много безаварийни.

              Коментар


              • #37
                До: ново Диско 1 300 tdi

                Здравейте.. като видях за какво си пишете тук и при мен има такова нещо, че малкото лостче на Диско1 300Тди не влиза към шофьора, но между другото не съм пробвал ако леко тръгна на 1-ва без газ и тогава да пробвам дали ще влезе да се блокира диф-а... ако някой може да ми каже нещо повече по въпроса ще съм му много благодарен.
                Освен това, че може да не е ползван и затова да не иска да влиза - пробвал съм по всякакъв начин и със сила и без.
                Наляво не иска само това в движение не съм.. благодаря предварително


                ..... напиши си в профила от къде си !!!
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-03-09, 08:03.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X