Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чудя се дали да си продам Wranglera

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чудя се дали да си продам Wranglera

    Към дадения момент имам Wrangler и Cherokee. Не знам защо, ама съм по-доволен от Cherokee-то и съм замислил да си продам Wrangler-a. Още повече, че е 2005 година, без една драскотинка и не мога да се прежаля да го карам offroad.
    Някой мнение по въпроса?

    Wrangler-a:
    http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...784&f1=details

    Cherokee-то:
    http://www.youtube.com/watch?v=hPPqN-PNvnk

  • #2
    До: Чудя се дали да си продам Wranglera

    Ако имаш дадена цел и нямаш средства го продавай, ама според мен си го запази хубава машина е....
    Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
    [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

    Коментар


    • #3
      До: Чудя се дали да си продам Wranglera

      Защо не си доволен от Вранглера.
      Волана ли потрепва.

      Коментар


      • #4
        До: Чудя се дали да си продам Wranglera

        Ами... не мога да се отпусна да го троша В Черокито се чуствам много по свободен да чупя на воля

        Коментар


        • #5
          До: Чудя се дали да си продам Wranglera

          Гледах и Черокито. Определено ще ти е по-трудно да го строшиш. А то всъщност, отдолу заводските детайлите са абсолютно еднакви.

          Ти си знаеш най добре. Той тоя дето ще я купува със сигурност ще я кара. Дано знае как да я направи по-пригодна за офроуд от колкото в заводски вид, защото колкото и странно да звучи в момента не е.
          Не го пиша за да те засегна. Очевидно е.
          Твоя Вранглер ако направи нещо подобно, като заводския от снимката, 100% ще се приземи на парчета.




          Успех в продажбата. Цената е добра. Поне така ми се струва.

          Коментар


          • #6
            До: Чудя се дали да си продам Wranglera

            Приятелю, веднага ти предлагам бартер за витара (къса или дълга по твой избор, очукана и доста пребивавала в гората или пък лачена и подготвена за гората) или самурай - какъвто си искаш - мноооого подготвен за гората и без претенции. Въобще няма да му се притесниш да влезеш в гората с него . Ако пък много държиш може бартера да е за очукана витара + саморай. Офертата е сериозна и важи до края на прехода в България ... докато се откажеш да се разделяш с него или .... абе, важи си!
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #7
              До: Чудя се дали да си продам Wranglera

              Пазарът на автомобили, в момента е доста свит. Ако нямаш финансови затруднения, не се разделяй с тази машина. Далеч по-лесно, разбира се, ще е да продадеш Вранглера, от това да прдадеш Черокито.

              Аз наскоро бях пред подобна дилема. Хора с пари ме чакаха пред моято джипка. В момента в който се замислих какво ще си купя с тези пари, нещата бяха решени еднозначно. Извиних се на хората и им пожелах успех в търсенето.

              Коментар


              • #8
                До: Чудя се дали да си продам Wranglera

                Продавай - ако и вземеш тези пари, които си обявил ще е супер. Скоро пазарът съвсем ще се срине. Наличните пари взеха да стават много кът...
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Гледах и Черокито. Определено ще ти е по-трудно да го строшиш. А то всъщност, отдолу заводските детайлите са абсолютно еднакви.

                  Ти си знаеш най добре. Той тоя дето ще я купува със сигурност ще я кара. Дано знае как да я направи по-пригодна за офроуд от колкото в заводски вид, защото колкото и странно да звучи в момента не е.
                  Не го пиша за да те засегна. Очевидно е.
                  Твоя Вранглер ако направи нещо подобно, като заводския от снимката, 100% ще се приземи на парчета.



                  Успех в продажбата. Цената е добра. Поне така ми се струва.
                  Прав си, нали още преди бяхме обсъждали, че носачите са прекалено къси и би трябвало да се използва longarm. Но и така си е добре Между другото в момента още не е готов, тъй като очаквам да пристигнат удължени горни носачи. Това ще ми позволи да удължа още долните носачи (те се регулират) и това ще подобри возията значително. Така, че тепърва ще имаш възможност да оцениш тунинга

                  Що се отнася до бартери, вече имам няколко предложения, но ще търся пари, защото искам да добавя и да си купя новото камаро. Много съм навит!

                  Ако позволите, ще ви призная и за още един проблем. По принцип това трябва да е 6 инча лифт. Но имам основателни съмнения, че са ми пратили по-големи пружини, защото джипа определено се вдигна с повече от 6 инча. Което прави носачите прекалено много насочени надолу. Ако някой има по-ниски пружини, можем да си говорим за размяна
                  Последно редактирано от cveti; 10-08-09, 20:51.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Чудя се дали да си продам Wranglera

                    ..недеи го дава вранглера...после да не те е яд....? не че аз не търся...но първо трябва да се раздели с черокито...а после и пари на ръка...но това...заради новото камаро...недеи..старото е по фешън...
                    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                    ********************************
                    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                    Honda Shadow VLX 600 - 1999
                    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                    Влади

                    Коментар


                    • #11
                      До: Чудя се дали да си продам Wranglera

                      Вранглера много ми хареса,мераклийски е направен.Поздравления.
                      Ако имах свободни пари, бих си направил кефа.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Чудя се дали да си продам Wranglera

                        Между другото - относно случката на снимката - при такава ситуация, освен ако не избие шарнира или главината, няма какво да му стане на моя вранглер. Просто амортисьорите са толкова твърди, че дори няма да опре в тампоните Аз по принцип съм фен на твърдата возия и винаги гледам амортисьорите да са по-твърди, но тоя път наистина се олях...
                        Последно редактирано от Goblin; 20-08-09, 01:09.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X