Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпроси за Cherokee 2.1td 88-ма (Парно, светлини и т.н.)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Малко въпроси за Cherokee 2.1td 88-ма (Парно, светлини и т.н.)

    Първоначално публикуван от Tonchev90 Преглед на мнение
    От Люлин ....
    Хубаво, значи ни делят 15мин. по магистралата София-Калотина ако искаш да питаш или да гледаш нещо,(щот` си нямаш гараж и канал) си добре дошъл (след предварително звънене разбира се )
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #17
      До: Малко въпроси за Cherokee 2.1td 88-ма (Парно, светлини и т.н.)

      за температурата и моя джип не вдига повече от 50-60 градуса...
      но след лятнатами обиколка имаше места където си беше и към 90 градуса.. но наистина за малко... зачудих се... с колко термостата сме "ние"...? има с 1 , с 2 и с 3 термостата...не знам за дизелово чероки да е изработено за арабския свят..но тези.. които са правени за арабския свят са с 3 термостата (от мастори съм го чул това разбира се)
      относно парното...да и при мен духа слабичко (говорим за силата на въздушния поток)..дали е така при всички дизелаци с мотора 2,1 ТДИ...? някаква ваши впечатления..?
      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
      ********************************
      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
      Honda Shadow VLX 600 - 1999
      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
      Влади

      Коментар


      • #18
        До: Малко въпроси за Cherokee 2.1td 88-ма (Парно, светлини и т.н.)

        Ако пък за дизела кажете, че не топли, здраве да е. Би трябвало, след 7-8 минути работа на ход при натоварен двигател (не на място), вече да започне да духа топла струя. След 15-тата, в салона трябва да е топло. Поне при мен е така. В противен случай, има нещо нередно и трябва да се търси какво.

        Поздрави.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #19
          До: Малко въпроси за Cherokee 2.1td 88-ма (Парно, светлини и т.н.)

          50-60 градуса не е нормална температура на двигател влязъл в режим и то дизел.
          [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
          [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
          [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
          [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

          Коментар


          • #20
            До: Малко въпроси за Cherokee 2.1td 88-ма (Парно, светлини и т.н.)

            Първоначално публикуван от cyklon Преглед на мнение
            50-60 градуса не е нормална температура на двигател влязъл в режим и то дизел.

            Еми незнам, моя работи на 80-90 ама е 2.5.. и наистина бързо се появява топла струя от парното. За 2.1 незнам каква му е работната температура, но помня, че на нашия също му се появяваше бързо парното.
            Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

            Коментар


            • #21
              До: Малко въпроси за Cherokee 2.1td 88-ма (Парно, светлини и т.н.)

              [QUOTE=Tonchev90;557203]От Люлин ..


              Колега, добре дошъл, първо да ти кажа! Аз и аз от 2 месеца имам същия "звяр", подарък от брат ми, който също е "мародер" по отношение на колите си и също съм от Люлин. Люлин 6 ако трябва да бъда по-точен.По въпроса за осветлението, почти съм сигурен че имаш слаб контакт или на реленцето или на бушончето, но и проверка на замасяването на целият панел с бушоните може да е решението!Аз имах проблем с ел. стъклата и когато трябва да отвора някое стъкло, проблемът се решаваше така, че като притисна лекичко панелчето с бушончетата, светлините в салона леко присветваха и стъклата почваха да бачкат, после като отпусна панелчето, светлините в купето пак присветваха (само примигват, без да гаснат) и стъклата пак не работеха. Един ден ми писна и просто напръсках където трябва с контактен шпрей, размърдах леко пак цялото панелче и всичко се оправи. От тогава проблеми не съм имал.
              За слабото парно, мился че имаш проблем с термостата (просто предполагам), защото след 15 мин в движение при -5 градуса на Боровец миналата седмица, моят ДЗВЕР почти си загрява до работна температура, а от парното като загрее хубаво, почват да ми парят бузите.А след още 30 мин в салона става доста "напечено"
              Аз ти предлагам, ако искаш да ми се обадиш и когато си свободен след работа и училище да сравним кое как е и мисля че ще сложим край на предположенията.По-късните часове не ме притесняват, до нас има една гумаджийница с навес и мн добро осветление. Като взех джипа (в края на октомври) първата една седмица редовно осъмвах под капака на колата или вътре в нея. Какво да праа и аз, иначе сън не ме фаща да мисля, кое как да оправя и как да спестя някой лев от части и ремонти, че и аз като теб съм и студент и бачкатор.
              Номерчетата са ми 0896 944 969 или 0886 31 65 34. Звънкай ако нещо те тормози и УСПЕХ колега!
              Jeep Cherokee XJ `91
              "... До 9 Септември 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст!
              След девети той направи съдбоносната крачка напред!..."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X