Обява

Свий
Няма добавени обяви.

питане на лаик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • питане на лаик

    колеги,моля эа сниэхождение,много съм скаран с модерните инталации,но имам едно питане,днес гледах 3 гранд черокита 2,7,и при трите теста с ключа не даде нищо,понеже и трите бяха от авто къшти,може ли като са бъркали по километражите да не вади теэи данни,благодаря ви,
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-09-16, 07:06.

  • #2
    От: питане на лаик

    Не помня точно от коя година беше, но от производителя са премахнали тази възможност за четене на грешки.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: питане на лаик

      WG модел от 2-3 месеца преди края на производството поддържа тази диагностика.
      В твоят случай и трите джипки са били без записани грешки или са били изтрити току що и още не са се проявили.
      И не - Когато(ако) джамбазите пипат по таблото за да сменят километража, то това не изтрива записани грешки.
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #4
        От: питане на лаик

        много благодаря,момчета скоро и аэ ще иэгоря със такова животно,ох кеееф, и последно досаждане,каде в пловдив мога да проверят освен официалните сервиэи эащото там гледат на кръв като ги запиташ за такова нещо,благодаря,

        Коментар


        • #5
          От: питане на лаик

          ssspeed/Стоян
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • #6
            От: питане на лаик

            Първоначално публикуван от stormbringer 66 Преглед на мнение
            колеги,моля эа сниэхождение,много съм скаран с модерните инталации,но имам едно питане,днес гледах 3 гранд черокита 2,7,и при трите теста с ключа не даде нищо,понеже и трите бяха от авто къшти,може ли като са бъркали по километражите да не вади теэи данни,благодаря ви,
            А как правиш теста с ключа? Защото описания в 'wjjeeps.com' и тук във форума начин при мен не работи: 3 пъти on-off и 4-тия on.

            При мен ( WG 2.7 CRD Model 2004 ) показва грешките само с 2 пъти on-off и 3-тия on.
            Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD
            Suzuki Grand Vitara 1.6
            LZ1ZPM

            Коментар


            • #7
              От: питане на лаик

              Първоначално публикуван от Zarhi Преглед на мнение
              А как правиш теста с ключа? Защото описания в 'wjjeeps.com' и тук във форума начин при мен не работи: 3 пъти on-off и 4-тия on.

              При мен ( WG 2.7 CRD Model 2004 ) показва грешките само с 2 пъти on-off и 3-тия on.
              Аналогичен случей и у наше село! При WG-овете явно не исписва dONE след края на диагностиката независмо дали има грешки или не. И така при джипка без грешки, човек остава с впечатление че диагностиката не работи.
              WG 2.7 CRD

              Коментар


              • #8
                От: питане на лаик

                ами,эапалих, след това иэчаках да эагрее,не че имаше реэултат във 2 от 3те,но след това въртях 3 пъти както го дават в тюба,отървах на късмет боя от джамбаэите,оле олеее,но не иэлеэе нищо,явно съм карък,не че не съм деее, но момчета ако дизел не эапали и загрее лятото,вие знаете за какво говоря,може би даже е и аз съм си виновен,не съм го направил както трябва,

                Коментар


                • #9
                  От: питане на лаик

                  благодаря много imarh,наистина съм се нахавил да се обадя на стоян,но няма ли да е малко нахално от моя страна,все пак съм много нов тука,

                  Коментар


                  • #10
                    От: питане на лаик

                    Е, той Стоян си има сервиз, не го интересува колко си нов във форума, щом ще ти вземе парите.
                    Най ме е страх от хора без мечти...

                    Коментар


                    • #11
                      важното за мен е да не ме претупа набързо,иначе халал да са му парите,по добре първоначална вноска,отколкото постоянно финансиране на балкански звезди,

                      между другото в съзнателния си живот от 23 нагоре,след като се ожени човек тогава разбира що е то съзнание,просто го губи,съм имал 3 лични автомобила,москвич 412 мерцедес 123 240д и форд мондео,реших да се пробвам на дърти години със амерички москвич със немско сърце,не се засягайте момета,пък ако имам късмет,мога и да си ударя г,,ь в тавана,но трябва да си отварям зъркелите ако искам да се пенсионирам със гранд,
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-09-16, 05:24.

                      Коментар


                      • #12
                        От: питане на лаик

                        момчета,,,това съм искал да напиша в изречението,испуснал съм ч, извинете ме моля,не е нарочно,

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X