Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Териос 2, заигравка с кутията на ключа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Териос 2, заигравка с кутията на ключа.

    Здравейте,нов съм във форума.От два месеца имам Териос 2.Очарован съм от машинката.За нея има писано достатъчно , за това реших да си направя един гъдел с ключа.Той е със заводско дистанционно на централното отделно от ключа.Разрових се в интернет ,поръчах кутийка от алиекспрес И след два часа мислене и пилене това е резултата.Доволен съм.Платката е в кутията и копчетата работят.
    Прикачени файлове

  • #2
    Здравей.Дали ще можеш да ми изфабрикуваш едно такова и на мен
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • dvdimov
      dvdimov коментира
      Редактиране на коментар
      Извинявам се в недоглеждането останах с впечатление, че колегата си е направил дубликат на дистанционното и затова попитах дали му се занимава с мен.Разбирам, че само платката от неговото дистанционно е вградена в новата кутийка с ключ.
      На мен ми трябва копие на дистанционното за резерва.Обиколих всички топ ключари в Пловдив и никъде не успяха да ми направят.Евентуално би станало само ако намеря същата кутийка със същия номер ама и тогава не било сигурно.Знам че е вариант да сложа аларма или нов модул за централно, но ми се ще да си запазя заводските изработки.Ако някой има идея как и къде биха могли да ми направят 2ро дистанционно ще съм благодарен

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X